Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

VeseleZvire.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu VeseleZvire.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora VeseleZvire.cz


+420 800 200 209
VeseléZvíře.cz, Hábova 2345/7, Praha 5 - Stodůlky
http://veselezvire.cz
vase@veselezvire.cz
https://www.facebook.com/VeseleZvire.cz

Novinky z obchodu VeseleZvire.cz


 • VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Sháníme do naší prodejny s chovatelskými potřebami na Žižkově kolegyni prodavačku. Je to zaběhnutý obchod se stálými a příjemnými zákazníky. Víte-li o někom, budu moc rád a rád se za to i odměním. Jsme malá rodinná firma, kde na stav ani věk nehledíme. Jde hlavně o dobrý a radostný přístup k práci a také lásce ke zvířatům. Zkušenosti z obchodu bychom však přivítali rádi.

  02. 10. 2017 17:46 (před 2 měsíci) Reagovat 1
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Dlouho jste o nás neslyšeli. My totiž nekecali, ale makali. :-). Kromě jiného na podpoře vás, zákazníků. Asi se to daří, protože ode dneška patříme do velmi úzké skupinky e-shopů, kteří jsou držiteli Zlatého Ověřeno zákazníky od Heureky. Děkujeme, íá!

  22. 04. 2016 09:01 (před 2 lety) Reagovat 6
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Tak po dlouhém zimním spánku mám pro vás pár novinek. Naše prodejna je více a více zásobená. A taky bereme karty všeho druhu. Kromě toho jsme nově výdejním místem pro uloženku. Přijďte se podívat. P.S. Hned vedle nás je cukrárna, kde pečou fakt božské zákusky. Takže vzhůru do Stodůlek!

  14. 03. 2016 11:38 (před 2 lety) Reagovat 12
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Také VeseléZvíře.cz se připojí ke Dni dopravy zdarma, který pořádá Heureka. Takže až ve středu udeří poledne, všechny vaše objednávky budou doručovány ZDARMA.

  17. 11. 2015 19:47 (před 2 lety) Reagovat 0
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Dnes máme veselý den. Jednak jsme se přestěhovali do nové prodejny. Má více jak 100 m2, takže v ní budete moci nakupovat přímo. Je to ve stejném místě jako současná, jen hned za rohem. Fotky během pár dní. A pak jsme na Heurece získali certifikát Ověřeno! Za to vám, našim zákazníkům, moc děkujeme.

  03. 11. 2015 11:04 (před 2 lety) Reagovat 9
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Dnes je to velká děkovačka kolegům, ale i vám, že jste s námi vydrželi ten náš začátek. Skoro všichni kostlivci vymeteni, ještě pár kousků zbývá, ale pracujeme na tom. A usilovně se lepšíme, zaskladňujeme (zítra dorazí dva náklaďáky nového zboží), a zrychlujeme. A občas už to je i někde vidět. Makáme, aby vaše zvířata měla radost. Íááá!

  20. 10. 2015 11:08 (před 2 lety) Reagovat 10
 • VeseleZvire.cz novinka
  VeseleZvire.cz logo

  VeseleZvire.cz

  Jestli ráno posloucháte Frekvenci 1 nebo Evropu 2, tak máte šanci získat slevu. Každé ráno tam teď poběží reklama s tajným kódem na slevu 10% na vaši objednávku. Íáááá.

  09. 10. 2015 13:37 (před 2 lety) Reagovat 6