Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

AXA-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu AXA-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

AKCE 50%
Cestovní pojištění se slevou 50 % od AXA
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora AXA-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
http://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu AXA-assistance.cz


 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Přesně před týdnem byla novozélandská řeka Whanganui (na fotce) oficiálně prohlášena za živou bytost. Tento týden se k ní přidaly další 2 toky - Ganga a Jamuna, obě v Indii. Co myslíte, měly by se i české řeky stát „bytostmi“? A kterou byste navrhli jako první? :)

  22. 03. 2017 13:34 (před týdnem) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Jaro je tady, čas začít plánovat letní dovolenou! ? K prvnímu jarnímu dni jsme pro vás připravili žhavé tipy na destinace, kde se letos na jaře nebo v létě rozhodně nudit nebudete. Jenom nezapomeňte na cestovko. Aby se vám o zábavu nestarali doktoři a sestřičky v nemocnici ;) Odkaz na sjednání najdete v článku.

  20. 03. 2017 14:47 (před týdnem) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  "Stáli jsme 20 min frontu na moldavské straně a 30 min na ukrajinské straně, kde se nás ptali jestli nejedeme bojovat do Donbasu. Po záporné odpovědi nám přítomní kněží požehnali a mohli jsme jít." David a Sandra z Cesty za snem se vydali na válkou sužovanou Ukrajinu. Držíme jim na dálku pěsti, aby to zvládli ve zdraví. Celý příběh si přečtěte tady: http://bit.ly/mejdan_na_majdanu

  16. 03. 2017 14:36 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Lyžařská sezóna končí, čas ovládnout prázdné svahy v krátkém tričku na ?nebo ? Aby se vám jezdilo ještě líp, připravili jsme vám slevu 50% na cestovko: http://bit.ly/pojisteni_pro_snezenky_a_machry + lyžování a snowboard už v základní variantě. Takže můžete klidně zamachrovat a sjet si tu červenou pozadu – když se vysekáte, tak vás z toho vysekáme ;) #stanese

  14. 03. 2017 14:06 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Tak co, nezapomněli jste na své maminky, partnerky, kolegyně a všechny další ženy, kterým je zasvěcený dnešní Mezinárodní den žen? U nás už "máme splněno" :) Tip: Pokud darujete bonboniéru, můžete ochutnávat! ?

  08. 03. 2017 15:41 (před 3 týdny) Reagovat 1
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Copak nás zítra čeká za významný den? Tipujte! Pokud správně odpoví žena, dostane do komentáře květinu ? No a pokud muž... to se ještě uvidí ;)

  07. 03. 2017 18:46 (před 3 týdny) Reagovat 0