Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

AXA-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu AXA-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

AKCE 50%
Cestovní pojištění se slevou 50 % od AXA
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora AXA-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
http://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu AXA-assistance.cz


 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Kolem světa za jediný den? Jedině v Plzni :) Náš super klient-dobrodruh Slávek Král to vzal okolo světa stopem a rád by vás provedl po místech, která navštívil. Stačí si udělat výlet do Plzně a navštívit kreativní prostor DEPO2015. Sdílejte, lajkujte, ale hlavně: přijďte ;)

  15. 01. 2017 13:27 (před 5 dny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Věděli jste, že první snowboard vznikl svázáním dvou lyží dohromady? Jeho vynálezcem byl Sherman Poppen z Michiganu v USA a jeho žena nový sport pojmenovala "snurfing" – jako kombinaci slov snow (sníh) a surfing (surfování). Naše cestovko pokrývá snowboarding už v základní variantě. Tedy pokud se nechystáte na přemety a freeride ;) Sjednáte ho za minutku na: http://bit.ly/prkna_ktera_znamenaji_svet

  12. 01. 2017 18:54 (před 7 dny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Děti na lyžích, to je pojistná událost sama o sobě :) Zkušení rodiče proto dali hlavy dohromady a přináší vám 7 tajemství klidné dovolené s dětmi. A nezapomeňte na pojistku, sfouknete ji za minutku online: http://bit.ly/na_lyze

  06. 01. 2017 14:57 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  První středa v novém roce, první krize. Dochází vám smysl pro humor? Odfrkněte si na chvilku u našeho článku :-)

  04. 01. 2017 13:48 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Věděli jste, že nejvyšší vánoční stromeček světa plave na laguně? :) Máme pro vás předčasný vánoční dárek ve formě zajímavostí o vánočních stromcích. Abyste mohli doma hýřit vědomostmi a ty svátky si užili ještě o kousek víc :) Záleží nám na vás. Můžete se na nás spolehnout celý rok.

  23. 12. 2016 16:38 (před 4 týdny) Reagovat 1
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Tak co, asistoval vám někdo při zdobení stromečku? :) Když se pod vámi hroutí žebřík nebo vám na hlavu padá vánoční hvězda, je super mít v záloze někoho, kdo vás podrží. Od toho jsme tady my. Děkujeme, že nám důvěřujete, a přejeme klidné Vánoce.

  21. 12. 2016 19:10 (před 4 týdny) Reagovat 1
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  No horách už padá sníh a na svazích budou brzo padat lyžaři ;-) Proto pro vás máme přehled nejlevnějších z populárních zahraničních resortů. Nezapomeňte, že pokud vyjedete za rok více jak 3x, vyplatí se vám dlouhodobé pojištění: http://bit.ly/na_lyze

  16. 12. 2016 16:04 (před měsícem) Reagovat 0