Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

AXA-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE 50%
Cestovní pojištění se slevou 50 % od AXA
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

80% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu AXA-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 měsíci

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 4 měsíci

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 4 měsíci

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 4 měsíci

100% úspěšnost

AXA-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora AXA-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
http://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu AXA-assistance.cz


 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Úraz hlavy po skoku do bazénu bez pojištění: až 800 000,- Úraz hlavy po skoku do bazénu s pojištěním od nás: 0,- Nešetřete tam, kde se to nevyplatí. Cestovní pojištění s aktuální slevou 50 % u nás začíná na 89,- za týden. Sjednat ho můžete za 3 minuty online na http://bit.ly/kryjeme_vam_zada

  12. 07. 2017 12:46 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Pamatujte si: Pokud se vám v zahraničí něco stane, můžete se na naši asistenční linku obracet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Teroristický útok není žádnou výjimkou.

  22. 06. 2017 18:40 (před měsícem) Reagovat 2
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Stávkující personál nemocnice, špatně diagnostikovaná choroba, nedostatek krve pro transfúzi, neochotní řidiči sanitky... podívejte se, z jakého maléru vysekal náš doktor klientku na Madagaskaru. Budete mít pocit, že čtete scénář akčního filmu ;)

  16. 06. 2017 13:09 (před měsícem) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Nemusíte být milionáři, abyste si vyrazili na dovču za hranice ;) V Chorvatsku nebo na Slovensku si letos za české peníze koupíte zhruba stejný objem věcí a služeb, jako doma. A v Turecku, Bulharsku nebo Maďarsku dokonce ještě o něco víc. Tak na co čekáte? Neseďte přes léto doma! Na cestu od nás jako výslužku navíc dostanete slevu 50 % na cestovní pojištění: http://bit.ly/letos_k_mori

  09. 06. 2017 12:58 (před 2 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Kam vycestovat za zmrzkou? ? Poradíme vám, kde najdete zmrzlinové knedlíky nebo špagety (tip: je to hned „za rohem“), netající zmrzlinu nebo směsi s šafránem a orchidejí horskou. Přečtěte si náš článek a zpestřete si dovolenou super zážitkem ;)

  06. 06. 2017 12:55 (před 2 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  "S okamžitou platností prodáváme veškerou naši majetkovou účast v tabákovém průmyslu," prohlásil před rokem generální ředitel skupiny AXA Thomas Buberl. Rok nato se podobným směrem vydala i Česká republika zavedením protikuřáckého zákona. Co na to říkáte vy? Jde o krok správným směrem? Napište nám do komentářů.

  01. 06. 2017 10:12 (před 2 měsíci) Reagovat 1
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Jaro už odkvétá, léto ještě pořádně nepeče – ideální čas vyrazit na ? Hoďte kola na střechu auta nebo do vlaku a vyražte si třeba na víkend do Německa. Je tam krásně :) A protože Německo není nejlevnější, máme pro vás slevu 50 % na naše cestovní pojištění: http://bit.ly/lepsi_nez_oktoberfest

  23. 05. 2017 12:04 (před 2 měsíci) Reagovat 3
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Pro výjevy jako z jiného světa nemusíte na druhý konec zeměkoule. Bizarní nákupní centrum ve Francii nebo démonický lom v Anglii jsou na dosah ruky. A kamarádům nebo rodině pak můžete nakukat, že jste to nafotili v zapomenutých koutech jihovýchodní Asie... ;) Jen si nezapomeňte sjednat cestovko. To kdyby se vám z toho výhledu zatočila hlava ? a potřebovali byste asistenci.

  05. 05. 2017 12:15 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Spoléháte na to, že poplatky za ošetření nebo léky za vás v zahraničí uhradí zdravotní pojišťovna? Pozor, třeba v Itálii budete mít za léky 100% doplatek a na Slovensku se pojištění nevztahuje na horskou službu. Přečtěte si, kde vás průkaz pojišťovny (tzv. EHIC) ochrání a kde už budete potřebovat cestovní pojištění.

  04. 05. 2017 19:14 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Vyhrajte služby našeho právního týmu na celý rok. Stačí odpovědět na 4 soutěžní otázky a držet si palce, dokud vám nezmodrají :)

  02. 05. 2017 12:28 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Na oslavu Noci čarodějnic pro vás máme jeden čarodějnický příspěvek :) Věděli jste, že famfrpál nehraje jen Harry Potter? Je to regulérní sport s vlastními turnaji a např. v Británii nebo USA je velmi populární. ? ? S naším pojištěním si ho můžete zahrát i v zahraničí – pojišťujeme ho v rámci připojištění rizikových sportů. Tak vzhůru za zlatonkou! ;)

  30. 04. 2017 21:25 (před 3 měsíci) Reagovat 1
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Které národy nejvíce kradou hotelové vybavení? Možná vás to překvapí, ale na špici se drží třeba i Němci nebo Irové. Podívejte se, jaké kuriózní krádeže hotely v minulosti zaznamenaly a co všechno jsou hosté schopni odnést po kapsách přes recepci.

  29. 04. 2017 12:45 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Tisková konference k "pekelné cestě" Itálií na koloběžkách Kick Italy 2017, pro jejíž jezdce jsme připravili balíček pojištění na míru. Účastníci Kick Italy 2017 projedou na koloběžkách nejtěžší cyklozávod světa – Giro d'Italia. Pojedou za plného provozu a každý den hodlají zdolat v průměru 200 kilometrů. Akce navazuje na podobnou jízdu po trase Tour de France z roku 2013.

  27. 04. 2017 14:35 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Věděli jste, že s naším cestovkem máte vodní lyžování už v základní variantě a nemusíte si dokupovat žádné připojištění? Vyzkoušejte si tenhle super sport třeba ve Španělsku, Řecku nebo Chorvatsku a uvidíte, že to stojí za to. S cestovním pojištěním se nemusíte omezovat jen na válení na pláži ;)

  22. 04. 2017 11:19 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • AXA-assistance.cz novinka
  AXA-assistance.cz logo

  AXA-assistance.cz

  Tak co, už máte domluvený termín dovolené? Pokud ano, proč si rovnou nezařídit cestovko? Teď k tomu máte ještě jeden pádný důvod – slevu 50%. Sjednávejte rychle, dokud platí ;) http://bit.ly/cestovko_za_polovinu

  18. 04. 2017 14:32 (před 3 měsíci) Reagovat 0