Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Axa-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 50%
50 % sleva na cestovní pojištění od Axa-Assistance.cz
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat (12)

99% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Axa-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 7 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 7 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 7 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 7 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

 • cowboy.lad

  Jsme dva senioři a váš dotazník nás nechce pustit při vyplnování přes seniory.

  07. 08. 2019 22:21 (před 5 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den,
   děkuji za Váš zájem, ale věk pojistníka by neměl mít na uzavření pojistné smlouvy vliv. Pokud by problém s uzavřením pojištění přetrvával, mohu Vás poprosit o zaslání snímku obrazovky na adresu info@slevhouse.cz?

   27. 08. 2019 18:06 (před 5 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den,
   děkuji za Váš dotaz. Porovnávací stránky zobrazují ceny podle smluvních podmínek s pojišťovnami, v tomto případě se jedná o neveřejnou slevu 50 % pro partnery s individuální spoluprací, mezi které patří i portál Slevhouse.cz. Záleží tedy na nastavení podmínek mezi porovnávacím portálem a pojišťovnou AXA-Assistance.cz.
   Dlouhodobě bývá cenová nabídka Axa-Assistance.cz se slevou 50 % nejlevnější na trhu, proto příliš mnoho cestovatelů ceny neporovnává a sjednává pojištění přímo s touto slevou. Je pravdou, že v některých případech může být Axa-Assistance.cz o několik korun dražší než nejlevnější pojišťovna (u týdenní dovolené o cca 5 Kč), kdy ale rozsah pojištění u AXA-Assistance.cz výrazně převyšuje levnější nabídku. Nesmírnou výhodou u AXA-Assistance.cz je například vlastní non-stop asistenční linka s možností bezplatné konzultace s lékařem.

   27. 07. 2019 14:30 (před 5 lety) Odpovědět
  • Ron

   Dobrý den,
   měl jsem na mysli výrazný rozdíl v ceně. Při sjednávání pojištění celý svět na 16 dnů mi se Vašem portále objeví cena 1792 Kč při sjednání na AXA 1192 Kč a to už je výrazný cenový rozdíl.

   04. 08. 2019 12:22 (před 5 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Pojištění storna zájezdu je možné sjednat ke každé variantě pojištění jako doplňkové připojištění. Toto lze zvolit v kalkulaci pojištění, kde je třeba uvést datum zakoupení zájezdu a jeho cenu.

   02. 07. 2019 00:52 (před 5 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, Danieli. Moc děkujeme za pochvalu, udělala nám opravdu radost. :-) Jsme rádi, že se Vám podařilo ušetřit a přejeme šťastnou cestu do zahraničí!

   26. 09. 2018 15:28 (před 6 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, v současné době je tato sleva skutečně nabízena. Stačí zobrazit slevu a tato sleva se automaticky s daným odkazem načte. Slevové kódy jsou v současné době také opravdu také nabízeny, ale do výše této slevy, tj. ne vyšší než 50 %. Pokud by se Vám stále nedařilo slevu aktivovat, dejte prosím vědět.

   09. 03. 2018 12:25 (před 6 lety) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den,
   omlouváme se za uvedenou nepřesnost. Před určitou dobou sleva skutečně dosahovala 55 %, jistou dobu i 60 %. Ke snížení slevy na 50 % muselo dojít v poslední době, což jsme bohužel nezaregistrovali. Proto děkujeme za upozornění, podrobnosti slevy nechám aktualizovat, aby odpovídaly aktuální skutečnosti.

   25. 02. 2018 19:18 (před 6 lety) Odpovědět

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora Axa-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
https://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu Axa-assistance.cz


 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Zejména prvňáčkům #AXA přeje krásný první školní den.? ?

  02. 09. 2019 10:04 (před 5 lety) Zobrazit 3
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Pomůžeme vám kdekoliv na světě.?? Cestovní pojištění u nás sjednáte online za 2️⃣ minuty.⏱➡️ http://axa50.cz #axa #cestovnipojisteni #assistance #sleva #axa50

  26. 08. 2019 15:00 (před 5 lety) Zobrazit 4
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  V AXA se pravidelně setkáváme na neformálních snídaních s výkonnými členy představenstva. Včera v Ostravě jsme diskutovali se #CEO a #COO. #axa #axaculture #axapeople #thankyouforyourtime ?☕️?

  23. 08. 2019 07:47 (před 5 lety) Zobrazit 9
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ?‍♂️Do práce v Ostravě jezdíme i na kole.?‍♀️ Podporujeme zdravý životní styl našich zaměstnanců. A i tímto malým krokem se snažíme přispět k lepšímu ovzduší.✅ #axa #csr #dopracenakole #zalepsiovzdusi #kazdymalykroksepocita

  21. 08. 2019 07:30 (před 5 lety) Zobrazit 6
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Nebaví vás klasické poflakování po pláži? Inspirujte se u nás a navštivte netradiční místa v Bulharsku, Gruzii, Turecku, ... ?

  19. 08. 2019 11:33 (před 5 lety) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  U nás komunikujeme hlavně ??/?? a někdy je to pořádná zábava. ??

  09. 08. 2019 10:16 (před 5 lety) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  AXA podporuje rovné příležitosti pro všechny! ?‍? Staňte se součástí našeho skvělého týmu -> https://axa-assistance.jobs.cz/ #PraguePride #Pride

  07. 08. 2019 10:24 (před 5 lety) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Jsi kávoholik? ☕️My ANO. Měsíčně vypijeme přibližně 40 kg zrnkové kávy. ??

  05. 08. 2019 07:30 (před 5 lety) Zobrazit 19
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  K cestovku od AXA s autoasistencí se nemusí bát žádné poruchy⚠️na dovolené ? ➡️ http://axa50.cz #AXA #autoasistence #CestovníPojištění

  02. 08. 2019 09:10 (před 5 lety) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  AXA se stala po desáté v řadě nejhodnotnější značkou mezi pojišťovnami a stále rosteme. Našim cílem je být číslem 1️⃣ u zákazníků v příštích deseti letech.? #axa #weareaxa #wearenumberone #customerfirst #assistanceservice

  30. 07. 2019 10:44 (před 5 lety) Zobrazit 5
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Připojištění AUTOASISTENCE zajistí pomoc při ⚠️⛽ vašeho ? na dovolené i během cesty tam i zpět ↔️ ➡️ http://bit.ly/axa-autoasistence ⬅️ #CestovníPojištění #AXA #autoasistence #AXAAssistance

  26. 07. 2019 11:06 (před 5 lety) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Disneyland je na vás moc veselý? V Turecku otevřeli exotický park Wonderland Eurasia. Holky v plavkách tu nečekejte. ?

  25. 07. 2019 10:25 (před 5 lety) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Zdraví je pro nás na 1️⃣. místě. Žádná fráze, my to myslíme vážně! U nás očekávej dávku vitamínů každou středu.? #axa #zdravinaprivnimmiste #zdravyzamestnanec #spokojenyzamestnanec #vitaminovestredy

  24. 07. 2019 11:00 (před 5 lety) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Co znamená cestovní a lékařská asistence? ✈️⛱ Za každým hovorem se pro nás skrývá jedinečný příběh.?‍???‍? Pokud chceš pomáhat, přidej se k nám do týmu ➡️ http://bit.ly/axa-prace #axa #customerfirst #travelassistance #medicalassistance #hledampraci #ostrava

  22. 07. 2019 12:42 (před 5 lety) Zobrazit 0