Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Axa-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 50%
50 % sleva na cestovní pojištění od Axa-Assistance.cz
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat (9)

95% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Axa-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před rokem okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Pojištění storna zájezdu je možné sjednat ke každé variantě pojištění jako doplňkové připojištění. Toto lze zvolit v kalkulaci pojištění, kde je třeba uvést datum zakoupení zájezdu a jeho cenu.

   02. 07. 2019 00:52 (před 3 týdny) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, Danieli. Moc děkujeme za pochvalu, udělala nám opravdu radost. :-) Jsme rádi, že se Vám podařilo ušetřit a přejeme šťastnou cestu do zahraničí!

   26. 09. 2018 15:28 (před 10 měsíci) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, v současné době je tato sleva skutečně nabízena. Stačí zobrazit slevu a tato sleva se automaticky s daným odkazem načte. Slevové kódy jsou v současné době také opravdu také nabízeny, ale do výše této slevy, tj. ne vyšší než 50 %. Pokud by se Vám stále nedařilo slevu aktivovat, dejte prosím vědět.

   09. 03. 2018 12:25 (před rokem) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den,
   omlouváme se za uvedenou nepřesnost. Před určitou dobou sleva skutečně dosahovala 55 %, jistou dobu i 60 %. Ke snížení slevy na 50 % muselo dojít v poslední době, což jsme bohužel nezaregistrovali. Proto děkujeme za upozornění, podrobnosti slevy nechám aktualizovat, aby odpovídaly aktuální skutečnosti.

   25. 02. 2018 19:18 (před rokem) Odpovědět

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora Axa-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
http://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu Axa-assistance.cz


 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Oceanário de Lisboa. Nejúžasnější podmořská zábava na světě. Už jste navštívili? A zůstali přes noc? ?

  17. 07. 2019 06:00 (před 2 dny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Plánujete půjčení ? na dovolené? Pojištění od AXA vás ochrání před platbou spoluúčasti při ???̌??????́, ????????́ ? ?????????? ➡️ http://axa50.cz

  16. 07. 2019 09:02 (před 3 dny) Zobrazit 2
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Přidej se k nám do týmu, kde pomáháme ?řidičům? a odcházíme domů s dobrým pocitem.☺️ Vendy se těší na tvé CV ➡️ https://axa-assistance.jobs.cz/detail/?id=G2-1394071995-aden_brand0&rps=186 #pomocridicum #dobrypocitzprace #axa #pracujproaxa #axaostrava #novakarolinapark #smysluplnaprace #cv #hledampracivostrave #odtahovka #asistencnisluzba #podleskutecneudalosti

  15. 07. 2019 15:25 (před 4 dny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  AXA jistí vaše?prázdninové?zážitky. ?Cestovní pojištění vyřídíte za ⏱️ 2 minuty na http://axa50.cz

  14. 07. 2019 16:22 (před 5 dny) Zobrazit 3
 • Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ?Už dnes ve 14:00! Finále žen Wimbledon ? Stane se Serana Williamsová vítězkou? ✊ #axa #serenawilliams #knowyoucan #wimbledon #axapartnerscee #crossfingers

  13. 07. 2019 09:02 (před 6 dny) Zobrazit 2
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  I nejkrásnější dovolenou dokážou zkazit turisté. Kam se vydat, abyste setřásli ostatní ze stopy? Tentokrát pro vás máme varianty k Dubrovníku. Vyberete si? ;)

  12. 07. 2019 09:50 (před 7 dny) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Vyražte na dovolenou ⛱️ v klidu s cestovním pojištěním sjednaným od AXA za pár minut na http://axa50.cz/ #AXA #sleva50 #dovolená #CestovníPojištění

  11. 07. 2019 14:15 (před týdnem) Zobrazit 2
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Jsme potěšeni, ?? že jsme během #CRWEEK mohli podpořit ☕️ Mental Café. ☕️ Děkujeme usměvavým baristům Lucii a Jirkovi za výborné café.✌️ #crweek #axaasssistance #spolecenskaodpovednost #mentalcafe #zamestnanecnaprvnimmiste #novakarolina

  10. 07. 2019 09:10 (před týdnem) Zobrazit 14
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ????????́: vybrat místo ✔️ zabalit si ✔️ cestovní pojištění ➡️ za 2 minuty ⌚ na http://axa50.cz/ #AXA #CestovníPojištění #snadno #rychle #jednoduše #AXAAssistance

  09. 07. 2019 09:36 (před týdnem) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ?‍♀️ Náš operátor, váš hrdina. ?‍♂️ I takto může vypadát tvůj pracovní den u nás v Ostravě v AXA Assistance. Pomáháme klientům, ať jsou kdekoli. Chceš smysluplnou práci? Přidej se k nám ➡️ https://axa-assistance.jobs.cz/volne-pozice/ #axaassistance #klientnaprvnimmiste #operator #hrdina #ostrava #axa #smysluplnaprace

  08. 07. 2019 11:21 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ?️ Dovolená v zahraničí bez starostí - s cestovním pojištěním od AXA - sleva 50% na http://axa50.cz/ #AutoAsistence #cestovnípojištění #cestovko #dovolená #Chorvatsko #Slovensko #Itálie #AXA

  05. 07. 2019 13:22 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ✈️⛱️? Cestujte a bavte se naplno! Cestovní pojištění se slevou ??% sjednávejte zde ➡️ http://axa50.cz #AXA #CestovnÍPojištění

  04. 07. 2019 19:44 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ? Doporuč nám svého kamaráda a získej odměnu až 20 000 Kč. ? Momentálně hledáme koordinátory, konzultanty a supervizory asistenční linky pro náš moderní office v centru Ostravy. ? ➡️ https://axa-assistance.jobote.com/cs #axaassistance #axaassistancehledakolegu #hledampraci #kariera #operator #koordinator #supervizor #odmena #doporuceni #ostrava #centrum #novakarolinapark #jobote

  03. 07. 2019 13:40 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  ? unikátní připojištění ????? ??????? - nebojte se dát si trochu alkoholu ? pojištění léčebných výloh stále platí ➡️ http://bit.ly/axa-drink-povolen

  02. 07. 2019 10:22 (před 2 týdny) Zobrazit 0