Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Axa-assistance.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 50%
50 % sleva na cestovní pojištění od Axa-Assistance.cz
Využijte nejvýhodnější nabídky cestovního pojištění od AXA Assistance. Sleva 50 % na cestovní pojištění do libovolné destinace.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat (6)

92% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 18:30

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Axa-assistance.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 60%
60% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Nejvýhodnější slevový kód pro AXA pojištění se slevou 60 %! Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 60 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 8 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 31. 05. 2016 19:27

KUPÓN 50%
50% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 50 % na cestovní pojištění od AXA Assistance.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před rokem okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:04

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA-Assistance.cz
Dopřejte si to kvalitní a bezpečné cestovní pojištění na zahraniční cesty od silné společnosti AXA Assistance. S tímto slevovým kódem jej získáte se slevou 55 %! Platí na všechny varianty (komfort, excelent i reference).
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 15. 11. 2016 19:28

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na pojištění od AXA Assistance
Nejvýhodnější cestovní pojištění od AXA Assistance! Využijte slevového kódu a aktivujte si tak slevu ve výši 55 %. Slevový kupón lze uplatnit na libovolnou variantu cestovního pojištění (Excelent, Komfort i Reference), ať už v Evropě nebo jinde ve světě.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 16. 11. 2016 13:49

KUPÓN 55%
55% slevový kupón na cestovní pojištění AXA
Slevový kód v hodnotě 55 % na cestovní pojištění od AXA Assistance. Lze použít na všechny varianty cestovního pojištění.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Axa-assistance.cz • vloženo 12. 07. 2016 16:06

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, Danieli. Moc děkujeme za pochvalu, udělala nám opravdu radost. :-) Jsme rádi, že se Vám podařilo ušetřit a přejeme šťastnou cestu do zahraničí!

   26. 09. 2018 15:28 (před 3 týdny) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den, v současné době je tato sleva skutečně nabízena. Stačí zobrazit slevu a tato sleva se automaticky s daným odkazem načte. Slevové kódy jsou v současné době také opravdu také nabízeny, ale do výše této slevy, tj. ne vyšší než 50 %. Pokud by se Vám stále nedařilo slevu aktivovat, dejte prosím vědět.

   09. 03. 2018 12:25 (před 7 měsíci) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den,
   omlouváme se za uvedenou nepřesnost. Před určitou dobou sleva skutečně dosahovala 55 %, jistou dobu i 60 %. Ke snížení slevy na 50 % muselo dojít v poslední době, což jsme bohužel nezaregistrovali. Proto děkujeme za upozornění, podrobnosti slevy nechám aktualizovat, aby odpovídaly aktuální skutečnosti.

   25. 02. 2018 19:18 (před 8 měsíci) Odpovědět

Axa Assistance

Společnost AXA působí ve více než 30 zemích po celém světě, a proto ji můžeme považovat jako vysoce důvěryhodnou v oblasti pojišťovnictví. Za vše hovoří počet klientů, který společnosti AXA důvěřuje - přes 52 milonů klientů. Nejoblíbenějším produktem, který AXA Assistance nabízí, je cestovní pojištění, které v České republice můžeme řadit mezi cenově nejdostupnější a současně jedno z nejvýhodnějších, a to díky základní slevě 20 %, kterou získává každý klient při zřízení online a dále díky slevovým kupónům, které Vám nabízíme k bezplatnému použití. AXA díky těmto slevám nabízí vynikající poměr ceny a rozsahu pojištění a vyniká nad ostatními pojišťovnami. Jako jediná v České republice navíc nabízí online chat na svých webových stránkách, kde se o cestovním pojištění můžete kdykoli poradit s konzultantem.

AXA Assistance cestovní pojištění

Cestovní pojištění od AXA Assistance

AXA nabízí cestovní pojištění ve třech odlišných tarifech - Excelent, Komfort a Reference. Srovnání těchto tarifů je znázorněno v přehledné tabulce, kterou před sjednáním vidíte včetně veškerých údajů, které se týkají vaší zahraniční dovolené. Samozřejmostí pro klienty, kteří využijí libovolnou variantu pojištění, je non-stop 24 hodinová telefonická péče pro indiviuální přístup a pomoc v zahraničí, tlumočnické služby a pojištění léčebných výloh do určité částy (u nejvyššího tarifu Excelent dokonce bez omezení). U vyšších tarifů pak můžeme získat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel nebo pojištění cestování letadlem (zpoždění zavazadel nebo letu).

K dispozici je také mnoho druhů volitelného připojištění. Pokud v zahraniční budete provozovat rizikové sporty, anebo do zahraničí jedete na pracovní cestu, určitě se na nabídku připojištění podívejte. Může se také hodit volitelné pojištění storna cesty - AXA Assistance se pak vypořádá se všemi náklady, které zrušením cesty vznikly. I na tato připojištění se vztahuje slevový kód, a můžete tak ušetřit nemalé peníze!

AXA Assistance cestovní pojištění

Jak aktivovat slevový kupón na AXA-Assistance?

Uplatnění slevového kódu je velice snadné. AXA nabízí pro sjednání cestovního pojištění intuitivní formulář, při jehož vyplňování přesně vidíte, zda je políčko vyplněno správně, anebo zda je nutné pole opravit. Nejprve tedy vyplňte základní údaje (věk, druh a cíl cesty, datum, kdy odjíždíte i datum, kdy se vracíte, variantu pojištění, apod. a v posledním, devátém kroku zadejte Váš slevový kód. Po zadání kódu jej potvrďte. 

AXA Assistance cestovní pojištění

Cena se ihned přepočítá a vy můžete porovnat, jak cenově vypadají všechny 3 varianty po uplatnění slevového kódu.

AXA Assistance cestovní pojištění

Zákaznická podpora Axa-assistance.cz


+420 272 099 990
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4
http://axa-assistance.cz
office@axa-assistance.cz
https://www.facebook.com/AXAAssistanceCZSK

Novinky z obchodu Axa-assistance.cz


 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Známe ty nejlepší aplikace pro cestovatele! Používáte některou z nich? ?

  17. 10. 2018 08:47 (před 3 dny) Zobrazit 4
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Pro nás je cestování hlavně o zážitcích a poznání "domorodců" tak, jak se ve většině průvodců nedočtete. Co udělat pro to, abyste mezi ně co nejvíc zapadli? Máme pro vás pár tipů. ;)

  09. 10. 2018 11:19 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Hledáme borce do účtárny, co by do toho pořádně říznul! Najděte nám ho a my vám dáme 35 000 Kč! Jak na to? Zaregistrujte se do Jobote (http://bit.ly/NajduUcetniho), pak už jen nasdílejte vygenerovaný odkaz. No a jestli se správný (nebo správná) účetní chytí, odměna je vaše! Díky moc. Holky z účtárny. :)

  03. 10. 2018 08:40 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Nahánějí vám hrůzu historky o divokých psech v rumunských horách? Přečtěte si pár rad od těch, kteří s nimi měli tu čest.

  26. 09. 2018 09:16 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Tentokrát pro vás máme tip na trek do Rumunska. Konkrétně Sarmizegetusa. Jestli vám to nic neříká, mrkněte do článku, určitě to stojí za to. A co byste nám z Rumunska doporučili vy?

  24. 09. 2018 09:38 (před 4 týdny) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Potřebujete si opravdu, ale OPRAVDU odpočinout? My vás nepošleme na wellness pobyt do 5* hotelu. My pro vás máme 7 božsky tichých míst... ?

  12. 09. 2018 14:55 (před měsícem) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Doporučte nám vhodného kandidáta a získejte až 25 000 Kč! Aktuálně sháníme například trenéra do Ostravy. Ne toho fitness, i když svaly mít může. ? Mrkněte na http://bit.ly/ChciOdmenuZaDoporuceni.

  05. 09. 2018 13:54 (před měsícem) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Japonské železnice jsou pověstné svou přesností. Ale tušili jste, že mají i lázeňské vlaky? ? Projděte si celý vlak s námi. ?

  28. 08. 2018 11:22 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Hledáme nové kolegy do Ostravy, kteří by chtěli tyto vymazlené benefity: • kávy a čaje na pracovišti kolik si budete přát • pravidelné dávky ovoce • stravenky v hodnotě 110 Kč plně hrazené námi • 5 týdnů dovolené • na pozicích, kde je to možné, není problém home-office a flexibilní pracovní doba • angličtinu (případně jiný jazyk) u nás opravdu uplatníte každý den. Nechceme ji jen proto, že to chce každá firma. Ozvěte se nám a přesvědčte se sami. ?

  16. 08. 2018 15:28 (před 2 měsíci) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  No, asi takhle. My to snad ani na živo vidět nepotřebujeme. ?

  15. 08. 2018 08:14 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Koupání k létu prostě patří. Ale co když se bojíte vody? Sláva nazdar výletu pro vás má pár rad, jak tento strach překonat. Panika totiž rozhodně není na místě. ;)

  09. 08. 2018 09:29 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Nejen pro dovolenkáře máme tip na stažení e-knih zdarma. ? Do jakých lokalit vyrazit podle počasí, jak přežít útok divokých zvířat, nebo třeba 3 nejlepší treky rumunských Karpat. A samozřejmě mnohem víc na Sláva nazdar výletu. ?

  27. 07. 2018 08:45 (před 3 měsíci) Zobrazit 0
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Máme tu nějaké milovníky Španělska? ?

  18. 07. 2018 10:12 (před 3 měsíci) Zobrazit 1
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Balte kufry! Do Seznamu světového dědictví UNESCO byly zapsané další lokality. ?

  15. 07. 2018 17:39 (před 3 měsíci) Zobrazit 4
 • Axa-assistance.cz novinka
  Axa-assistance.cz logo

  Axa-assistance.cz

  Zpětné proudy v moři vám můžou dát pěkně zabrat. Dokážete je poznat? A víte, jak se z nich dostat?

  11. 07. 2018 10:39 (před 3 měsíci) Zobrazit 1