Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

SlevaDne.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE SLEVA
Extra sleva na portálu SlevaDne.cz
SlevaDne.cz nabízí každý den neuvěřitelně výhodné nabídky. Můžete si koupit kupóny se slevou od 50 - 90% do restaurací, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penzionech nebo hotelech, a další.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

SlevaDne.cz • vloženo 14. 03. 2015 14:31

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu SlevaDne.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora SlevaDne.cz
http://slevadne.cz

https://www.facebook.com/SlevaDne.cz

Novinky z obchodu SlevaDne.cz


 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  Jen co prosvištíte několika tobogány a proplavete bazény s čirou, slanou či termální vodou, ocitnete se v ráji na pláži pod palmami s výhledem na pravý korálový útes a pestrobarevné rybičky. Tak to je Tatralandia!

  22. 02. 2017 10:58 (před 8 hodinami) Reagovat 3
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  Vyhlášení soutěže o pobyt v hotelu Martinák. Tento týden měla nejvíc štěstí Lucie Šimonová. Gratulujeme a na video z losování se můžete podívat zde.

  20. 02. 2017 15:52 (před 2 dny) Reagovat 7
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  SOUTĚŽ Dnes budeme soutěžit o pobyt v oblíbeném hotelu Martiňák v Beskydech. Konkrétně o 3 dny v pokoji Standard pro dva. Vyhraje ten, kdo správně odpoví na naši soutěžní otázku a v pondělí bude vylosován. Odpovídat můžete do neděle 19.2.2017. Soutěžní otázka: Když jsme u těch Beskyd, trošku si vás prozkoušíme z dětské písničky Beskyde, Beskyde. Kdo vypere bačovi jeho černú košulku? :-) Pravidla soutěže http://u.slevadne.cz/?p28hg

  16. 02. 2017 14:11 (před 6 dny) Reagovat 30
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  Ačkoliv nám po delší době vykouklo vytoužené sluníčko, dlouhodobé sněhové předpovědi jsou pro české hory stále přívětivé. Lyže tedy zatím rozhodně neschovávejte do sklepa a vyrazte třeba směr Pustevny. :-)

  15. 02. 2017 14:39 (před 7 dny) Reagovat 0
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE Přinášíme vám vyhlášení soutěže o voucher na 3denní vinařský pobyt v hotelu Weiss Lechovice na jižní Moravě pro dva. Pro losování používáme generátor náhodných čísel (random.org). Soutěžní otázka: Ze všech odpovědí na otázku, jaké víno máte nejraději, jsme vylosovali jednu, kterou nám napsala paní Jaroslava Matousková. Gratulujeme! :-)

  13. 02. 2017 14:54 (před týdnem) Reagovat 6
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  Když Karlovy Vary, tak se vší parádou. Kde jinde zregenerovat své unavené tělo než v luxusním wellness v přímé blízkosti léčebných pramenů.

  11. 02. 2017 13:16 (před 2 týdny) Reagovat 1
 • SlevaDne.cz novinka
  SlevaDne.cz logo

  SlevaDne.cz

  SOUTĚŽ Protože je čtvrtek, přinášíme vám další soutěž. A protože máme rádi víno (nejen ve čtvrtek), bude to tentokrát soutěž o pobyt vinařský. Napište nám do komentářů, jaké víno máte nejradši. Jednu z odpovědí v pondělí vylosujeme a výherce od nás získá voucher na 3denní pobyt v hotelu Weiss Lechovice na jižní Moravě s neomezenou konzumací vína. Pravidla soutěže http://u.slevadne.cz/?p28hg

  09. 02. 2017 13:07 (před 2 týdny) Reagovat 2