Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

MND.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu MND.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

 • Emil

  Dobrý den.
  Mám přeplatek jak za odebraný plyn tak elektřinu.Pokud mi jej chcete poslat na účet,tak vám zašlu číslo účtu mailem.Píšete že přeplatek pošlete složenkou,ale pokud jste jej ještě neposlali,tak vám číslo účtu zašlu.
  S pozdravem Stejskal.

  22. 05. 2018 18:39 (před 3 dny) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den pane Stejskale,

   kontaktujte prosím podporu MND na telefonním čislu 800 400 500 (PO-NE 8-22 hod.). Podle podmínek MND je přeplatek zasílán na bankovní účet automaticky, pokud je toto číslo účtu uvedeno ve smlouvě. Pokud nikoli, je automaticky zaslán poštovním poukazem. Doporučuji tedy do budoucna doplnit číslo účtu do smlouvy.
   Pokud bych Vám mohl jakkoli více pomoci, dejte mi prosím vědět.

   22. 05. 2018 23:18 (před 3 dny) Odpovědět

Zákaznická podpora MND.cz


http://mnd.cz
https://www.facebook.com/MNDcz

Novinky z obchodu MND.cz


 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Oslavy Století hodonínského fotbalu jsme si užili i s dětmi naplno. Součástí celodenního programu byl také trénink mladých fotbalistů FC Hodonín a představení projektu Školky v pohybu. Benefičního turnaje se zúčastnil i Pavel Nedvěd. Podívejte se s námi na průřez celého dne :-).

  25. 05. 2018 10:44 (před 12 hodinami) Zobrazit 4
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Dle průzkumu energetické gramotnosti STEM/MARK pouze 11 % z nás ví, zda má náš dodavatel energií podepsaný Etický kodex obchodníka vydávaný ERÚ. Na férovém přístupu k zákazníkům nám záleží, a proto jsme jedni z těch, kteří se ke kodexu hlásí. Seznam dodavatelů, kteří se ke kodexu přihlásili najdete zde: https://bit.ly/2x7oh0R

  24. 05. 2018 10:45 (před 2 dny) Zobrazit 3
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Neplatíte za plyn zbytečně moc? Náš typický zákazník díky přechodu k MND za poslední 3 roky ušetřil na topení plynem v průměru již 15 500 Kč. To představuje 20% úsporu oproti předchozímu dodavateli. Kolik můžete ušetřit vy zjistíte jednoduše na http://mnd.cz.

  22. 05. 2018 15:10 (před 3 dny) Zobrazit 2
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Hledáme nové kolegy do týmu call centra v Klatovech. Možnost částečných úvazků, pozice vhodná také pro absolventy či maminky na mateřské dovolené. Přidejte se k nám i vy. Více informací najdete zde: https://bit.ly/2EyxFJq.

  18. 05. 2018 12:26 (před 7 dny) Zobrazit 0
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Na jarní úklid ještě není pozdě! I my rádi přiložíme ruku k dílu a pomůžeme s provětráním faktur za energie. V naší online kalkulačce si rychle a jednoduše ověříte, zda neplatíte za plyn či elektřinu zbytečně moc. Spočítejte si možnou úsporu na http://mnd.cz.

  18. 05. 2018 12:21 (před 7 dny) Zobrazit 4
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Rodina a tradiční hodnoty jsou pro nás důležité. Proto vám nejen v mezinárodní den rodiny přejeme ty nejhezčí společné zážitky, ať už si užíváte čas se svými dětmi, vnoučaty, rodiči či prarodiči. Vaše MND.

  15. 05. 2018 01:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  V sobotu jsme společně podpořili hodonínský fotbal a zároveň Školky v pohybu. 10 % z vybrané částky za vstupenky poputuje právě na tento projekt, který se snaží hravou formou rozvíjet lásku k pohybu u dětí v předškolním věku. Jaké aktivity se svými dětmi máte nejraději vy?

  07. 05. 2018 09:23 (před 3 týdny) Zobrazit 2
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Jsme rádi, že jsme se dnes mohli zúčastnit oslav století hodonínského fotbalu. Přálo nám počasí a všichni, včetně nejmenších, si dnešní den užili naplno. Jak jste sobotu prožili vy? Sdílejte s námi vaše zážitky pod příspěvkem.

  05. 05. 2018 16:41 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Plyn z první ruky můžete již od května získat o více než 12 % výhodněji. Jako jedni z prvních dodavatelů plynu jsme v MND totiž vyhlásili nové ceny plynu pro příští topnou sezónu. Kolik s námi ušetříte, zjistíte jednoduše a nezávazně na http://mnd.cz

  04. 05. 2018 13:53 (před 3 týdny) Zobrazit 3
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Již 5. května můžeme společně podpořit i ty nejmenší fotbalistky a fotbalisty na akci Století hodonínského fotbalu. V sobotu dopoledne se mezi sebou utkají i žáci mateřských škol, kteří se k fotbalu dostali díky programu hodonínských trenérů a MND - Školky v pohybu. Podrobný program najdete na http://fkhodonin.com.

  02. 05. 2018 15:55 (před 3 týdny) Zobrazit 5
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas“ (K. H. Mácha). Podělte se s námi o své prvomájové poetické zážitky a zapojte se tak do naší jednodenní soutěže. Fotky vkládejte pod příspěvek do dnešní půlnoci. V průběhu tohoto týdne vybereme tři z vás s nejoriginálnějším příspěvkem, kterým zašleme degustační set 2 vín z naší milované Moravy.

  01. 05. 2018 01:00 (před 4 týdny) Zobrazit 1
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  U nás dodáváme plyn i elektřinu se smlouvou na dobu neurčitou. Rozhodnutí, jak dlouho u nás zůstanete, tak necháváme na vás. Věříme totiž, že důvod odcházet mít nebudete. :)

  26. 04. 2018 14:39 (před 4 týdny) Zobrazit 3
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Přijďte 5. května fandit skutečným fotbalovým legendám na hřiště FK Hodonín. Součástí programu bude i tombola s hlavní cenou o zájezd do Turína. Lístky si můžete koupit například v naší Hodonínské zákaznické kanceláři, nebo přímo na stadionu. Prodejní místa najdete na http://fkhodonin.com

  26. 04. 2018 13:20 (před 4 týdny) Zobrazit 0
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Dle výzkumu více než dvě třetiny z nás neví, z čeho se skládá cena, kterou platíme za energie. Je dobré vědět, že změnou dodavatele můžete ovlivnit cca 70 % ceny plynu a 45 % ceny elektřiny. Přejděte k nám a ušetřete. Více na http://mnd.cz.

  23. 04. 2018 15:23 (před měsícem) Zobrazit 0
 • MND.cz novinka
  MND.cz logo

  MND.cz

  Podpořte s námi v sobotu 5. května fotbalové legendy na hřišti FK Hodonín. V areálu Červené domky pro vás bude připraven bohatý program zakončený benefičním fotbalovým zápasem, na kterém budete moci fandit nejen Pavlovi Nedvědovi. Více na http://fkhodonin.com

  23. 04. 2018 09:05 (před měsícem) Zobrazit 9