Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Lavita-Czech.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Lavita-Czech.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Lavita-Czech.cz


+420 386 322 222
LaVita Czech s.r.o., Fráni Šrámka 1300/6, 370 01 České Budějovice
http://lavita-czech.cz
info@lavita-czech.cz
https://www.facebook.com/Lavita.czech

Novinky z obchodu Lavita-Czech.cz


 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Co najdete v LaVitě ? Výtažek z aceroly, ananasu, aronie, banánů, bezinek, borůvek, citronu… ??? Uf, všech 70 surovin by se nám sem asi nevešlo, tak raději mrkněte na náš web, kde je najdete všechny pěkně vypsané ? http://bit.ly/složení-lavity ? Co byste ale měli vědět je, že veškeré ovoce, zelenina a byliny jsou v té nejvyšší kvalitě a na jejich zpracování sami dohlížíme ?.

  06. 05. 2019 18:51 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Zanedbáváte své zdraví? ? Ruku na srdce, staráte se dobře o své tělo a dopřáváte mu potřebné množství všech výživných látek? ? Bohužel většina lidí málo pečuje o své zdraví, zanedbává se, kouří, odbývá se v jídle ?. LaVita vás nezbaví stresu ani vás neodnaučí kouřit. Dodá ale vašemu tělu potřebné látky, které mu pomůžou v boji s dnešním uspěchaným životním stylem ️?. ? Mrkněte http://bit.ly/JAK-VÁM-LAVITA-POMŮŽE ?

  23. 04. 2019 19:58 (před měsícem) Zobrazit 7
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  Ještě jednou gratulujeme výhercům, kteří od nás získali 4 lupeny na včerejší zápas Motor x Kladno ?.

  20. 04. 2019 18:41 (před měsícem) Zobrazit 4
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ♥️ Jak LaVita pomohla Darině ♥️ Nedávno nám v emailu přistál krásný článek od Dariny, naší zákaznice, která se věnuje výživovému poradenství a homeoterapii ?. LaVitu začala používat, když procházela složitým životním obdobím ?. Po dvou týdnech, kdy brala jednu lžíci denně, se výrazně zlepšila její psychika a ona se mohla opřít do mnoha životních změn, které potřebovala udělat ?. Mrkněte, co o LaVitě napsala na svém blogu ? http://bit.ly/Dariny-zkušenosti-s-LaVitou ?

  14. 04. 2019 19:37 (před měsícem) Zobrazit 7
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Suroviny v top kvalitě ? Ovoce, zelenina i bylinky, které do LaVity používáme, jsou opravdu top ?. Mrkněte, odkud pochází ?.

  12. 04. 2019 16:38 (před měsícem) Zobrazit 7
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ?️ Chtěli byste lupeny na hokej? ? Hokejoví fanoušci, zbystřete ☝️. Na 19.4. máme 4 volňásky na zápas Motor x Kladno , které rozdáme dvěma z vás ?. Jak lístky získat? ? Stačí si do komentáře pod příspěvek tipnout, kolik trestných minut udělí rozhodčí během zápasu Kladno x Motor 16. 4. na Kladně ?. Dva z vás, kteří budou nejblíž, získají po dvou vstupenkách na budějcké utkání ?.

  09. 04. 2019 19:59 (před 2 měsíci) Zobrazit 27
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Těhulky potřebují vitamíny a pestrou stravu ? Těhulky, které jsou v očekávání, nebo maminky, které už kojí, by měly věnovat velkou pozornost své stravě ?. Její pestrost a kvalita se projeví jak na jejich zdraví a psychické pohodě, tak i u jejich miminka ?. LaVita je pro maminky parádním pomocníkem, protože: ? obsahuje kyselinu listovou, která hraje důležitou roli hlavně v prvním trimestru ? je vyráběna ze 70 přírodních surovin a obsahuje všechny důležité vitamíny a minerály ? neobsahuje umělá sladidla, barviva, dochucovadla nebo konzervanty ? díky přírodnímu původu se dobře vstřebává ? na její výrobu se používá plně vyzrálé ovoce i zelenina - většina vitamínů vzniká právě v poslední fázi zrání

  31. 03. 2019 19:42 (před 2 měsíci) Zobrazit 2
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ?? Kvalita z Německa ?? LaVitu pro vás dovážíme z Německa, kde se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin - převážně od místních farmářů ?. Na její výrobu tu dohlíží sám majitel ?. LaVita je jediným produktem, který tu vyrábí, takže se všichni mohou soustředit na to, aby byla byla vždy ve 100% kvalitě ?. Zajímá vás, jak se LaVita vyrábí a co obsahuje? Tak mrkněte ? http://bit.ly/kvalita-z-německa ?

  28. 03. 2019 19:23 (před 2 měsíci) Zobrazit 9
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Chystáte se o víkendu vařit? ? Skladování, vaření, ohřívání - s každým zpracováním se z ovoce a zeleniny vytrácí vitamíny ?. Mrkněte na několik tipů, jak se surovinami správně pracovat a uchovat v nich tak co nejvíce výživných látek ?. ✔️ Kupujte čerstvé suroviny a zkraťte dobu jejich skladování ✔️ Ovoce a zeleninu omývejte jen krátce a nenechávejte je ležet ve vodě ✔️ Suroviny loupejte jen, když je to nezbytně nutné ✔️ Uchovávejte ovoce a zeleninu ve tmě s co nejmenším přísunem vzduchu ✔️ Suroviny raději upravujte kratší dobu při vyšší teplotě než naopak Na celý článek můžete mrknout tady ? http://bit.ly/TIPY-NA-VAŘENÍ ? Máte i vy nějaké tipy na vaření? ?

  22. 03. 2019 16:12 (před 2 měsíci) Zobrazit 2
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Kolik lahví Kamil dovezl? ? Tenhle týden jsme vyrazili do Bavorska pro novou várku LaVity ?. A máme pro vás menší kvíz ?. Uhodnete, kolik lahví Kamil dovezl? Kdo bude tento pátek 22.3. v 18.00 nejblíž správné odpovědi, má u nás malou lahev LaVity jako dárek ?. PS možná vám trochu napoví, že vyrazil vozem Peugeot Traveller ?.

  20. 03. 2019 20:21 (před 2 měsíci) Zobrazit 26
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Nechtějí vaše ratolesti ovoce a zeleninu? ? Pět porcí ovoce nebo zeleniny denně - to bychom si měli dopřát každý den ?‍?‍?‍?. Co ale s dětmi, které ani jedno nedají do pusy? ? Můžete na ně zkoušet různé fígle, přemlouvat je, slibovat nebo jim můžete začít dávat LaVitu ?. Jedna lžíce denně pokryje jejich denní potřebu vitamínů a navíc jim ji můžete zamíchat třeba do jogurtu ?.

  18. 03. 2019 19:29 (před 2 měsíci) Zobrazit 4
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Jak udržujeme kvalitu? ? Abychom udrželi kvalitu LaVity, máme několik zásad, kterých se držíme zuby nehty ? ? používáme ovoce, zeleninu a byliny v té nejvyšší kvalitě ? ? suroviny bez výjimky sklízíme plně vyzrálé, protože největší množství vitamínů a jiných prospěšných látek vzniká právě v poslední fázi zrání ? ? suroviny zpracováváme extra šetrně - výrobou za studena, kdy teplota nepřesáhne 32°C. Díky tomu jsou uchovány všechny důležité látky ? ? aby byla LaVita vždy maximálně čerstvá vyrábí se v malém množství vždy podle poptávky ?

  14. 03. 2019 19:34 (před 2 měsíci) Zobrazit 9
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? 70 druhů bylin, ovoce a zeleniny v jedné lahvi ? LaVita se vyrábí u našich německých sousedů a vždy se používají suroviny v té nejvyšší kvalitě - ve většině případů od místních farmářů ?. Neobsahuje žádné konzervanty, přidaný cukr nebo chemická barviva. A není v ní ani lepek nebo laktóza ?. LaVitu tak mohou i malé děti ??. Na konkrétní složení Lavity, můžete mrknout tady ? http://bit.ly/Z-ČEHO-JE-LAVITA

  12. 03. 2019 19:29 (před 2 měsíci) Zobrazit 12
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  ? Jsme Pavla a Kamil ? A už pátým rokem pro vás z Německa dovážíme LaVitu - koncentrát s výtažkem z více jak 70 druhů bylin, zeleniny a ovoce ?. Sami ho používáme mnoho let a Kamil dokonce trávil pár měsíců v Bavorsku ve firmě LaVita, aby na vlastní oči viděl, jak se jejich koncentrát vyrábí a co nejvíce se o něm dozvěděl ?. Díky tomu můžeme dát ruku do ohně za to, že: ➡️ je čistě přírodní bez umělých sladidel, dochucovadel, barviv nebo konzervantů ➡️ jedna lžíce denně vám dodá potřebné množství vitálních látek ➡️ všechny suroviny jsou plně vyzrálé a v prvotřídní kvalitě Jestli chcete vědět víc, mrkněte na náš web http://bit.ly/VÍC-O-LAVITĚ nebo se za námi zastavte v naší kanceláři v Českých Budějovicích ?.

  10. 03. 2019 19:57 (před 3 měsíci) Zobrazit 52
 • Lavita-Czech.cz novinka
  Lavita-Czech.cz logo

  Lavita-Czech.cz

  Přejeme vám krásný zasněžený víkend ❄ Jak si užíváte zimy? Na horách? A berete si LaVitu s sebou? ;-) http://lavita-czech.cz

  18. 01. 2019 18:00 (před 4 měsíci) Zobrazit 4