Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Face-up.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Face-up.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Face-up.cz


+420 774 460 499
Enjoy Trade, s.r.o., Rokytova 1019, 615 00, Brno
http://face-up.cz
info@face-up.cz
https://www.facebook.com/faceupCZ

Novinky z obchodu Face-up.cz


 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Příčiny vzniku akné: • Dědičnost. Náchylnost ke vzniku akné je u rodinných příslušníků podobná. • Hormonální aktivita, tj. menstruační cykly a puberta. Během puberty je zvýšena produkce mužských hormonů androgenů, a to způsobuje zvětšení mazových žláz, což způsobuje nárůst produkce mazu. • Podráždění kůže a jakýkoliv druh škrábání. Protizánětlivé léky na kůži hojení akné napomáhají. • Stres, způsobující zvýšenou produkci adrenalinu. Některé nové testy nicméně tento faktor vylučují. • Nahromadění odumřelých buněk kůže, které ucpávají póry. • Bakterie v pórech. • Požívání anabolických steroidů. • Používání léčiv obsahujících lithium, barbituráty nebo androgeny. • Chronické požívání amfetaminů či podobných léků. • Většina případů akné především v dospělosti, akné růžovky i některých jiných kožních nemocí je způsobena přemnožením drobného roztoče demodexu. Roztoč demodex v kůži žije v mazových a potních váčcích a je pouhým okem neviditelný. Ačkoliv jeho přítomnost je obvyklá, někteří jedinci jsou náchylní k jeho přemnožení, a právě to může rezultovat ve vznik kožních problémů. Eliminovat demodex potom znamená zbavit se akné. Dále je s tvorbou akné spojeno několik hormonů: androgenní testosteron, dihydrotestosteron (DHT), dehydroepiandrosteron sulfát (DHEAS) a také faktor inzulinového růstu 1 (IGF-I). V souvislosti s posledním uvedeným je namístě uvést, že kůže postižená akné se jeví jako imunní vůči inzulínu.

  18. 05. 2018 20:00 (před 2 dny) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Slevu na přístroj Face-Up! můžete využít do konce měsíce ledna ? http://face-up.cz/

  24. 01. 2018 20:00 (před 4 měsíci) Zobrazit 1
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Doporučujeme Vám navštívit Centrum estetické medicíny SunMed, kde Vám nabídnou kompletní servis v oblasti lékařské kosmetiky, včetně přístroje Face-Up! ? http://sunmed.cz/#sluzby

  16. 01. 2018 18:00 (před 4 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Jaký adventní kalendář jste letos zvolili vy? Jestli se čokoládě raději vyhnout, to vám radit nebudeme - jsme ale přesvědčeni, že podobné potěšení jako čokoláda vám přinese 10 minut denně s přístrojem Face-Up! ? ?⛄

  18. 12. 2017 14:59 (před 5 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Žádná omezení při použití přístroje Face-Up! nejsou stanovena, pouze je nutné, aby si uživatel před aplikací smyl nečistoty či make-up z obličeje. Přístroj Face-Up! je velmi šetrný, mohou jej proto používat všichni bez omezení, včetně dětí. Těhotným ženám doporučujeme vyhnout se při aplikaci oblasti bříška. Zvýšené opatrnosti by měli dbát lidé, užívající léky předepsané dermatologem. ?

  01. 12. 2017 12:55 (před 6 měsíci) Zobrazit 1
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Závěrečná fáze výzkumu, během kterého se zrodil přístroj Face-Up!, probíhala v brněnském biotechnologickém centru INBIT. Ten patří pod Jihomoravské inovační centrum, které v té době v ostré světové konkurenci získalo 3. místo na mezinárodní soutěži organizací podporujících inovativní podnikání The Best Incubator Award. ?

  29. 11. 2017 12:22 (před 6 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Blahodárný vliv kosmetického přístroje Face-Up! je výsledkem působení plošného impulzního nízkokmitočtového magneticko-světelného pole a tepla na aknózní pleť. Kombinace všech tří energetických složek má vliv na urychlení metabolismu buněk ozařované pokožky. Magnetické pole zasahuje povrch těla pouze do hloubky několika milimetrů, nepředstavuje tedy zdravotní riziko pro mozek a vnitřní orgány. ??

  24. 11. 2017 18:30 (před 6 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Akné se podle principů čínské medicíny léčí především přírodními preparáty, tedy takzvanou fytoterapií, případně terapií reflexní, kterou známe jako akupunkturu. Zásadní je ale je přijít na příčinu toho, proč se akné vůbec projevilo. Lékaři proto přistupují ke každému pacientovi individuálně. Číňané věří, že akné souvisí s hormonálními výkyvy. Cílem je tedy zlepšit rovnováhu organismu, vyrovnat hladinu hormonů, zlepšit funkci nadledvin, které hormony produkují, i vybalancovat nervový systém a odstranit stres. Dá se v podstatě říci, že pokud není organismus i duše člověka v pořádku, akné má důvod se neustále vracet. ?‍♀️?‍♂️

  20. 11. 2017 18:00 (před 6 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Přístroj Face-Up! je účinným doplňkem léčby akné také u pacientů s komplikovanějšími stavy. Aplikace se provádí 2x denně 10-15 minut, přiložením svítící strany aplikátoru na postiženou kůži. Při jeho použití dochází ke snížení množství vylučovaného kožního mazu, ke zlepšení bariérových vlastností kůže a ke zvýšení účinnosti externa určeného pro hydrataci pokožky. Přístroj je určený pro domácí použití. ?

  14. 11. 2017 19:00 (před 6 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Naučte se být vděční a radovat se z maličkostí… ??? Budete tak spokojenější a také lidé ve vašem okolí to ocení.

  11. 11. 2017 19:00 (před 6 měsíci) Zobrazit 0
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Plošné impulzní nízkokmitočtové magnetické pole je jediné magnetické pole, které je možné používat v oblasti hlavy bez rizika neurologických potíží. Přístroj Face-Up! je zcela bezpečný a velmi šetrný k používání - magnetické pole působí pouze do hloubky 5 mm pod povrch pokožky. Během výzkumu vědci zkoumali více světelných polí a zjistil, že viditelné červené pole je pro regeneraci pokožky nejúčinnější. Urychluje hojení, regeneruje pokožku, redukuje a odstraňuje zánětlivé procesy v těle. Kombinací plošného impulzního magnetického a světelného pole vzniká plošné tepelné záření. To má pozitivní vliv na metabolismus buněk pleti. Použití přístroje je příjemné a zcela bezbolestné. Vážně! ?

  09. 11. 2017 20:30 (před 6 měsíci) Zobrazit 1
 • Face-up.cz novinka
  Face-up.cz logo

  Face-up.cz

  Zelený čaj je bohatým zdrojem antioxidantů, které mají protirakovinné účinky. Krom toho také zpomalují stárnutí a omlazují buňky. Jejich protizánětlivé účinky se pak projevují nejen uvnitř těla, ale také na pleti. ?

  06. 11. 2017 20:00 (před 6 měsíci) Zobrazit 0