Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

DrMax.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu DrMax.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

 • hanatruneckova

  Mám zájem o zasílání slevového kódu nebo upozornění zboží ve slevě. Děkuji.

  23. 04. 2018 15:16 (před 4 týdny) Odpovědět
  • Slevhouse.cz

   Dobrý den paní Trunečková,

   děkuji za Váš komentář. Pro odběr nových slevových kódů z tohoto obchodu stačí obchod přidat k oblíbeným, což aktuálně máte. Jakmile se tedy nový slevový kód objeví, budete o tom vědět jako první. Snad se brzy nějaké objeví. :-) Pokud bych Vám mohl s čímkoli dalším pomoci, neváhejte se prosím zeptat.

   23. 04. 2018 15:21 (před 4 týdny) Odpovědět

Zákaznická podpora DrMax.cz


+420 844 909 909
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. Florentinum, budova D Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
http://drmax.cz
info@drmax.cz
https://www.facebook.com/lekarnadrmax

Novinky z obchodu DrMax.cz


 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Chcete patřit do našeho týmu? Chcete mít možnost pomáhat pacientům a navíc máte požadované vzdělání? Pak neváhejte a koukněte na naší nabídku: http://bit.ly/Lekarnik_Asistent Kromě zajímavé práce u nás na vás čeká i spoustu benefitů. Například vás podpoříme příspěvkem na bydlení nebo stěhování, který nabízíme i za nábor dalších kolegů. Aktuálně hledáme v Chomutově, ale pokud jste odjinud, určitě neváhejte a napište nám, třeba pro vás něco najdeme. :)

  17. 05. 2018 18:33 (před 3 dny) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Po celý týden můžete na našem eshopu využít dopravu zdarma. :)

  17. 05. 2018 16:19 (před 3 dny) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Dnes i zítra nás můžete najít na Václavském náměstí, kde jsme generálním partnerem Stanu proti melanomu :-) Přijďte si vyšetřit vaše kožní znaménka až do 18 hodin.

  10. 05. 2018 12:50 (před týdnem) Zobrazit 5
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Hlava, ramena, kolena, palce! ✌️ A za chvíli tu máme start dětských závodů Dr. Maxe na Běhej Lesy v nádherném karlštejnském prostředí. ?

  05. 05. 2018 13:40 (před 2 týdny) Zobrazit 6
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  SOUTĚŽÍME Napište nám do komentářů správné odpovědi na tyto dvě otázky: 1. Které z následujících látek jsou složkami doplňku stravy Tantum Natura Lemon&Honey a fungují jako účinná vzpruha v období nadměrného stresu a únavy? 2. Jakou další aktivní látku najdete v doplňku stravy Tantum Natura? Pst, odpovědi můžete hledat zde :) http://tantumnatura.cz Určení výherců: První tři úplné správné odpovědi získávají piknikovou deku. Následně každá třetí úplná správná a neupravená odpověď získává termotašku nebo nákupní tašku. Příklad: Pokud by všichni soutěžící odpověděli správně, získají první tři deku, následně 6., 9. a 12. získají termotašku a 15., 18. a 21. nákupní tašku. Odpovídejte do 11. 5. do půlnoci.

  04. 05. 2018 14:08 (před 2 týdny) Zobrazit 38
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  LAST MINUTE SOUTĚŽ - POUZE DO PŮLNOCI Přinášíme vám soutěž o poslední registrace na dětský i dospělácký závod Běhej Lesy Karlštejn! Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché: 1, Nasdílejte veřejně tento příspěvek na svojí zeď. 2, Najděte si svojí nejoblíbenější trasu za rok 2018 ve vaší běžecké aplikaci. 3, Pořiďte snímek obrazovky, kde bude vidět vyznačená trasa na mapě. 4, Snímek vložte do komentáře a napište k němu, jestli soutěžíte o lístky na dětské nebo dospělé závody a o kolik lístků máte zíjem. Každý může soutěžit až o 2 dopsělé a 4 dětské lístky. Nejrychlejší vyhrává, a to až do rozdání všech kódů ? Soutěžíme pouze do dnešní půlnoci!.

  02. 05. 2018 11:06 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Marie Hinnerová není jen výbornou ambasadorkou našich produktů, ale také běhání a zdravého životního stylu. :-) Přečtěte si inspirativní článek nejen o ní, ale i dalších ženách, které spojuje právě láska k běhání.

  27. 04. 2018 10:14 (před 3 týdny) Zobrazit 11
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Nejen v Čechách můžete potkávat lékárny Dr. Max. Nově nás najdete například na bratislavském letišti a dohromady jsme již v sedmi zemích Evropy. Dokážete je všechny vyjmenovat? Ze správných odpovědí vylosujeme tři a těm věnujeme malou pozoronost. :-)

  26. 04. 2018 17:16 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Do finále vůbec prvního ročníku soutěže Lékárník roku se probojovali dva farmaceuti Dr.Max a reprezentovali se ctí. V kategorii Můj lékárník - jediné, ve které rozhodovala nikoli porota, nýbrž veřejnost (takže možná i někdo z vás, kdo to právě čtete) - zvítězil PharmDr. Lukáš Dobrovolný z Olomouce. Ten si odnesl i stříbro z kategorie Lékárník/Lékárnice veřejné lékárny. Podobný úspěch si pak v kategorii Farmaceutický asistent/Farmaceutická asistentka připsala jeho kolegyně Klára Vojkůvková. Výsledky soutěže se vyhlašovaly ve čtvrtek večer na galavečeru uspořádaném v kouzelném prostředí Pražské křižovatky. Ceremoniál zpříjemnila úžasná Dasha doprovázená kapelou Pájky Pájk.

  20. 04. 2018 12:08 (před 4 týdny) Zobrazit 7
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  O registrace na dětské závody v Lednici byl obrovský zájem, a díky tomu našlo všech třista závodních čísel svého malého běžce. :-) Děkujeme! Máme z toho ohromnou radost. <3 A nezapomeňte, další závod probíhá už v sobotu 5. 5., tentokrát na Karlštejně.

  19. 04. 2018 18:22 (před 4 týdny) Zobrazit 0
 • DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Výherci soutěže Sens Protein Bar

  17. 04. 2018 11:52 (před měsícem) Zobrazit 2
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Startujeme dětské závody na Běhej Lesy v Lednici! :) A už běží!

  14. 04. 2018 12:28 (před měsícem) Zobrazit 4
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Ještě nevíte co s touto sobotu? Využijte naší last minute nabídky! Zahrajte si naší Maxí hru a vyhrajte volné vstupenky na závod seriálu Běhej lesy, který se běží tento víkend v Lednici. ? Předpověď hlásí slunečno, takže se můžeme těšit na super závody. ☀ POZOR: Všechny vyhrané kódy jsou aktivní pouze do dnešní půlnoci. Proto na nic nečekejte a registrujte se ihned po obdržení kódů! ?

  11. 04. 2018 15:42 (před měsícem) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Ještě nevíte co s víkendem? Využijte naší last minute nabídku! Zahrajte si naší Maxí hru a vyhrajte volné vstupenky na závod seriálu Běhej lesy, který se běží tento víkend v Lednici. :-) Předpověď hlásí slunečno, takže se můžeme těšit na super závody. ☀ POZOR: Všechny vyhrané kódy jsou aktivní pouze do dnešní půlnoci. "Proto na nic nečekejte a registrujte se ihned po obdržení kódů!" ?

  11. 04. 2018 09:31 (před měsícem) Zobrazit 0
 • DrMax.cz novinka
  DrMax.cz logo

  DrMax.cz

  Zasoutěžte o naše produkty na stránce Central Jablonec! :-)

  09. 04. 2018 10:44 (před měsícem) Zobrazit 1