Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Dekorhome.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Dekorhome.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

 • petr-1

  Dobry den, prosim o slevovy kupim na zahradni altan, dekujeme. Mame s rodinou zajem ale I jednu lepsi nabidku. Dekujeme.

  16. 06. 2019 21:22 (před 2 měsíci) Odpovědět

Zákaznická podpora Dekorhome.cz


+420 222 518 768
http://dekorhome.cz
info@dekorhome.cz
https://www.facebook.com/dekorhome.cz

Novinky z obchodu Dekorhome.cz


 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Nějaký nový frajer od paničky mi řekl, že nemám na sedačce co dělat. Měl nějakou přednášku o tom, jak psi patří do boudy na zahradu a nemají být v domě. Když mu řekla, že s ní spávám v posteli řekl, že má stejně raději kočky. Panička mi zacpala uši, vysadila mě na sedačku a přikryla dekou, jemu dala košem a já mu nachystal překvapení do boty. Prý kočky... ?

  25. 08. 2019 18:39 (před 4 hodinami) Zobrazit 4
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Být zahradním lehátkem není vůbec snadné. ?‍♀️ Celý den na mě nechají svítí slunce a přesouvají mě zleva doprava, jak se jim to zrovna hodí. Když vyjdou z bazénu, tak si na mě přímo lehnou (ani se neutřou do ručníku) a občas mě polijí nějakým nápojem nebo si do mého potahu utřou opalovací krém. Když si ale paní domu sundá vršek a své tělo rozloží po celé mé délce, zastíním jí oči svou stříškou a svět je zase v pořádku.

  22. 08. 2019 18:16 (před 3 dny) Zobrazit 1
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Když se slunce vyhoupne vysoko na nebe, je čas na trochu stínu. Udělejte si siestu i v pravé poledne díky jednomu ze slunečníků z našeho e-shopu. Jsou kombinací různých barevných variant s technickou promyšleností. Neváhejte, sluníčko za chvíli bude v plné síle! ☀️

  20. 08. 2019 10:26 (před 6 dny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Domov jsou ruce, do kterých smíš plakat - Miroslav Válek ?

  18. 08. 2019 18:37 (před 7 dny) Zobrazit 1
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Chybí vám zahradní koutek, kde budete ve svém království? Máme řešení! ? Pro každého nadšeného zahradníka/zah­radnici je šikovný stolek na přesazování rostlin splněným snem. Už nikdy se nebudete muset u přesazování krčit nebo klečet na kolenou. Pořiďte si zahradní stolek do výbavy hned teď. Vaše záda i rostliny vám poděkují.

  15. 08. 2019 18:13 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Mládež je budoucnost a je tomu tak vždycky, proto oslavte Mezinárodního den mládeže zvětšením zahradního dětského světa. ? Tento svět je plný her a radosti, proto se jejich oči určitě rozzáří až uvidí skluzavku, pískoviště se stříškou, houpačku nebo zahradní domeček. V něm najdou děti úkryt nebo si tu vytvoří zázemí pro kuchyňku či kutilskou dílničku. Pokud chcete v jejich očích opravdu zazářit, pořiďte na zahradu rovnou dětské hřiště. Možná i vy se vrátíte do dětských let.

  12. 08. 2019 10:24 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Jsem kavárenský povaleč. Capuccino a pomerančový fresh, jeden dortík a pak espresso na chuť. Jenže při práci potřebuji klid. V kavárně moje myšlenky přichází a odchází dveřmi společně se zákazníky. Hudba mě ruší stejně jako hosté a sluchátka bez zvukového vjemu nepomáhají. Tak jsem dostala nápad. Udělala jsem si kavárnu doma. ☕️? Je libo espresso na chuť a dortík?

  11. 08. 2019 18:36 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Šťastný mezinárodní den ženského orgasmu! ? Milé dámy, vyřiďte velké díky za tento den do Brazílie, neboť zde byl právě 8. srpen zaveden a my můžeme oslavovat. Co může být příjemnějšího, než potěšit svou milovanou ženu, milenku, přítelkyni krásným orgasmem? Třeba nákup nové postele od Dekorhome. Přejeme příjemnou oslavu tohoto originálního svátku celému ženskému pohlaví, který je bezpochyby lepší než MDŽ!

  08. 08. 2019 11:11 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Na malou zahradní párty musí být člověk vždy dobře připraven. ? - Pochutiny k vínu (sýry, ovoce) - Nachlazené víno - Vhodné sklenice a karafa na vodu - Párty barový stůl z masivního dřeva ?? Pokud vám něco chybí ze seznamu chybí, doporučujeme ihned dokoupit!

  06. 08. 2019 10:21 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Nikdy mi nezáleželo na tom, jak můj byt vypadá. Byl to chaos, ve kterém jsem se vyznal. Kombinace designových barev a stylů, která dávala smysl jenom mě. Na polštářích, květináčích a svícnech mi nikdy nesešlo, ani jsem netušil, že něco takového potřebuji. Než jsem poznal ji. Otočila mým světem i mým bytem - udělala z něj totiž náš domov. ?

  04. 08. 2019 18:34 (před 3 týdny) Zobrazit 4
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Zahrada si žádá praktické pomocníky. Jedním z nich může být lehký zahradní vozík. Vyroben je z plastu, který je odolný vůči vnějším vlivům, takže vám vydrží dlouhou dobu. Díky promyšlené konstrukci a ergonomickému gripu se nenadřete, ani když bude plný nákladu. A tím může být listí, posečená tráva, ale i štěrk či hlína. Usnadněte si práci a staňte se profesionálním zahradníkem. ?‍??‍?

  01. 08. 2019 18:08 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Jak moc máte rádi lenošení? ? 5 - lenošení mi nevadí 4 - lenošení je mi velmi příjemné 3 - lenošení je mým koníčkem 2 - lenoším každý den 1 - nejraději bych nedělal(a) nic jiného než lenošila Dopřejte si váš stupeň lenošení na jednom z našich zahradních lehátek!

  30. 07. 2019 19:50 (před 4 týdny) Zobrazit 2
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  „Každý kus nábytku, každá věc, každý předmět vypráví příhody, historii rodiny. Byt není nikdy hotový: vyvíjí se s námi a my v něm.“ Adolf Loos ?

  28. 07. 2019 18:43 (před 4 týdny) Zobrazit 2
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Jak se starat o jednotlivé materiály u zahradních židlí a nábytku? Umělý ratan v podstatě údržbu nepotřebuje – občas otřít vlhkým hadříkem a zbavit jej prachu a nečistot. Stačí vám na to houbička a voda s mýdlem. Na slunci nebledne a déšť mu nevadí. ? Dřevěný nábytek natírejte teakovým olejem, který značně prodlouží jeho životnost a vy se z něj budete déle těšit. Kovový nábytek stačí občas očistit a před sezónou promazat spoje, aby nezačal vrzat. Profíci mohou přidat antikorozní nástřik.

  25. 07. 2019 19:33 (před 4 týdny) Zobrazit 2
 • Dekorhome.cz novinka
  Dekorhome.cz logo

  Dekorhome.cz

  Umělý ratan je vhodná náhrada ratanu přírodního (navíc je levnější). Je vyroben z polyetylenu a designově věrně napodobuje strukturou i barvou přírodní ratanové proutí. Snese bez problémů i velice intenzivní provoz, nešetrné zacházení a extrémní výkyvy teplot, proto je vhodný na zahradu, terasu či balkón. Využívají jej například i restaurace s celoročním provozem. Materiál umělého ratanu je plně recyklovatelný a i nové pruty umělého ratanu určeného pro výrobu nového ratanového nábytku jsou vyráběny z recyklovaného materiálu. ♻️ Pokud tedy fandíte ekologii - zvolte umělý ratan.

  23. 07. 2019 19:16 (před měsícem) Zobrazit 0