Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Babickarstvi.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Babickarstvi.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora Babickarstvi.cz


+420 777 079 726
Babičkářství s.r.o., Boleslavská 2211, 252 28 Černošice, Česká republika
http://babickarstvi.cz
info@babickarstvi.cz
https://www.facebook.com/babickarstvi

Novinky z obchodu Babickarstvi.cz


 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  „Nikdy jsem se neoženil. Když mi bylo osmadvacet, tak jsem odešel do Ameriky a žil tam takovým mládeneckým životem. Říkal jsem si, že není kam pospíchat. Až když jsem se vrátil v polovině devadesátých let zpátky a bylo mi čtyřicet, tak jsem si začal říkat, že bych se asi měl po těch ženských začít porozhlížet. Ale asi jsem měl smůlu. Nebo mě prostě žádná nechtěla. Pak mi nastaly různé zdravotní problémy, takže jsem to už ani neřešil. Nejhorší pro mě byly poslední čtyři roky. Nejdřív jsem měl problémy se srdcem, pak mi zjistili rakovinu prostaty, pak jsem dostal myasthenia gravis, což je onemocnění mezi nervovým systémem a svalstvem, a ve finále jsem ještě upadl a měl zlomené obě ruce. Pořád jsem si říkal, že je všechno dobré, ale dost mi to dávalo zabrat. V jednom kuse mě něco bolelo, nic mě nebavilo. Chodil jsem na ozařování těch dolních partií a nejspíš kvůli tomu jsem začal mít neskutečné průjmy. Dva roky jsem celé dopoledne nedělal nic jiného, než, že jsem šel třeba desetkrát na malou a pětkrát na velkou. Cokoliv jsem snědl šlo okamžitě ven. A kdykoliv jsem šel ven já, tak jsem se jen bál, abych se neposral. To bylo pekelné. Připadal jsem si jako anorektik, protože nejjednodušší způsob jak těm problémům předcházet bylo nejíst. Zhubnul jsem tehdy asi deset kilo. Do toho jsem ale bral kortikoidy, měl celé nateklé tváře. V jednom období jsem polykal sedmnáct prášků denně. Chodil jsem po malých krůčcích, pořád ohnutý, zadýchaný, s pohledem do země. V takovém stavu se nestaráte o to, co máte na sobě. Dnes o sebe zase dbám. Protože nakonec to nedávno všechno dopadlo dobře, zrovna jdu z další kontroly. Všechno je v pořádku. Je to pro mě neuvěřitelné, cítím se jako dvacetiletý. Říkám si, že jsem konečně po těch letech zdravý, že jsem v pohodě. Dokonce dnes znovu začínám přemýšlet o lásce! Cítím, že se po mně začínají ženské otáčet, a říkám si, že bych se ještě klidně zamiloval.“

  25. 03. 2017 19:04 (včera) Reagovat 1
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Hrával si s nimi někdo? :-)

  24. 03. 2017 20:33 (před 2 dny) Reagovat 24
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Děkujeme za všechny krásné recenze, dělají nám velkou radost :-) Kdo jste si také pořídil dárek pro všechny kuchařky - knihu Maminko, vyprávěj o vaření? :-)

  21. 03. 2017 16:22 (před 5 dny) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  „Celý život jsem dělal v ČKD Lokomotivka, hned po škole jsem tam nastoupil do učení. Táta byl zámečník, starší brácha zámečník, a tak mě na záměčničinu poslali taky. Ještě mi ani nebylo patnáct. Já jsem narozený v říjnu, takže jsem byl vždy o rok dopředu. Můj brácha byl takový knihomol, ale nebyl šikovný na řemeslo, a já to měl přesně naopak. Byl jsem trochu grázl, ale věci mi šly od ruky. Otec dělal v té době v ČKD vedoucího plánovaní a jednou mi povídá: ‚Vencovi – bráchovi –, tomu pomůžu, někam ho protekčně dostanu. Ale tobě, tobě spíš budu škodit. Ty se musíš prosadit sám.‘ A já se opravdu prosadil. Po třech letech v učení, okolo roku 1962, jsem se dostal na montáž lokomotiv. To byla špice, lepší místo v tom podniku pro zámečníka nebylo. Já byl v sedmém nebi. Dostal jsem se k ruce nějakému panu Koňatovi, takovému tvrdému, ale prima chlápkovi z Horních Počernic. Dost mě toho naučil. Měl změněnou pracovní dobu, chodil do práce o odcházel z ní o patnáct minut dřív – aby stíhal autobus. Ode mě vyžadoval, abych o tu čtvrt hodinu chodil dřív také, ale na těch posledních patnáct minut mi vždy navalil tolik práce, že to nešlo stíhat. Pan Koňata později zemřel, ale mě tohle zůstalo – postupně jsem si zvykl chodit do dílny na pátou ranní, o hodinu před ostatními. Zaprvé mě to bavilo, a za druhé jsem za tu hodinu vždy stihl tolik práce, kolik jsem jindy udělal za dvě. Celkově ta výroba dost jela, to byla opravdu výrobní linka. Vyrábělo se hlavně pro Sovětský svaz, stovky lokomotiv ročně, někdy i dvě denně.“

  20. 03. 2017 15:43 (před 6 dny) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Proč darovat právě stírací mapu světa? ✓ originální dárek pro dobrodružné povahy ✓ vyvolává spousty hezkých vzpomínek ✓ pěkný design, který vylepší interiér vašeho domova Jak to funguje? Mapa je pokrytý speciálním povrchem, díky kterému můžete jednoduše stírat a vyznačit státy, které jste navštívili a díky tomu můžete přehledně vidět, jakou část světa jste už viděli a co Vám ještě zbývá.

  18. 03. 2017 18:23 (před týdnem) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Už jste četli náš článek Jak udržet vitalitu i v pokročilém věku? :-)

  17. 03. 2017 18:10 (před týdnem) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Měl někdo z Vás? :-)

  16. 03. 2017 11:56 (před týdnem) Reagovat 4