Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Babickarstvi.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Babickarstvi.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora Babickarstvi.cz


+420 777 079 726
Babičkářství s.r.o., Boleslavská 2211, 252 28 Černošice, Česká republika
http://babickarstvi.cz
info@babickarstvi.cz
https://www.facebook.com/babickarstvi

Novinky z obchodu Babickarstvi.cz


 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu, se už druhý měsíc drží, na žebříčku nejprodávanějších kalendářů, v první pětici. Vy ho snad ještě nemáte? - Je to skvělý dárek pro babičku, pro dědu nebo pro oba. - Díky dětským kresbám je každý kalendář naprostý unikát. - Děti do něj nakreslí celkem 12 obrázků (ke každému měsíci jeden), mohou použít i přiložené samolepky. - Kalendář bude dělat parádu celý rok, děti budou hrdé na své výtvory a každý měsíc budou kontrolovat prarodiče, jestli už si otočili nový obrázek. - Prarodiče najdou v kalendáři také praktické uplatnění. Spoustu zajímavých pranostik a tipů na volný čas s vnoučaty.

  12. 12. 2017 20:11 (před 2 hodinami) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Pro naše slovenské sousedy, jsme letos vydali hru Jak to tenkrát bylo - ve slovenštině. Čekali jsme s napětím, jestli se bude líbit a konečně máme jasno. Hra Ako to bolo kedysi? se umístila tento týden na prvním místě v žebříčku nejprodávanějších stolních her :). Máme velikou radost a doufáme, že i u nás dělá hra radost mnoha rodinám :). #babickarstvi #babickarstvo #akotobolokedysi #heureka

  12. 12. 2017 12:55 (před 10 hodinami) Reagovat 2
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  #chcimitdarkypodstromeckem #dovanocdoma #babickarstvi

  11. 12. 2017 23:30 (před 23 hodinami) Reagovat 2
 • Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Vážení zákazníci, včera večer nezvládl náš server nápor zákazníků a nastal krátkodobý výpadek. Za tento problém se vám velmi omlouváme a slibujeme vám, že se jedná o omyl, který se stává maximálně jednou za deset let :). Děkujeme za pochopení a nyní už můžete objednávat bez problémů.

  11. 12. 2017 10:25 (před 2 dny) Reagovat 1
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Vánoce už jsou opravdu téměř za dveřmi a jistě spousta z vás má nyní na pořadu dne dárky pro své milované. Kdo zná Babičkářství, tak jistě ví, že balíčky posíláme rychle, jak to jen jde. Maximálně do druhého dne. Bohužel jako každý rok, i tento, jsou dopravci naprosto přehlceni. Myslete tedy prosím na to, že v tuto chvíli nám klienti nahlásili přibližně takovéto zdržení: Doručení Českou poštou je zdržené cca o 1 týden až 10 dní! Doručení kurýrem GLS cca 1-3 dny. Doručení do poboček Zásilkovny cca 2-4 dny. Děkujeme za pochopení a věřte, že děláme vše proto, aby vaše dárky byly včas u vás pod stromečkem :). #babickarstvi #dorucenidovanoc

  09. 12. 2017 21:04 (před 3 dny) Reagovat 2
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Děkujeme za krásnou recenzi :-)). A jak se líbí Nejmilejší kalendář vám? ---------------------------- Vymyslet dárky pro děti je brnkačka, ale každý rok si lámu hlavu nad tím, co dát dospělým. Máte to taky tak? Většinou už si navzájem svá přání říkáme, ale zase to ztrácí to kouzlo překvapení. Nedávno jsem tak hledala dárky pro naše a narazila na eshop http://babickarstvi.cz (na fb: Babičkářství.cz - dárky pro babičky a dědečky), znáte jej? Najdete tu dárky klasické i originální, které jsou určené hlavně prarodičům, ale já jsem tady sehnala dárek i pro švagra. Určitě znáte skvělé knížky, které vymyslela právě majitelka eshopu - Babičko, vyprávěj... a Dědečku, vyprávěj... Letos můžete koupit i kalendář k dotvoření, "Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu", který nám před pár dny přišel a musím se vám s ním pochlubit, je skvělý. Líbí se mi, že se na výrobě dárku mohou podílet samy děti, něco namalují, nalepí a zároveň nezůstaneme jen u klasického fotokalendáře. Tady se děti vyřádí a přidat můžete klidně i fotky. K dotvoření jsou přidány i samolepky, nechybí stránky pro poznámky, pranostiky, citáty a další. Za mě rozhodně palec nahoru, pochlubíme se, až bude hotový.

  05. 12. 2017 17:59 (před 7 dny) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Dnes chodí Mikuláš, přijde i k vám?

  05. 12. 2017 09:53 (před týdnem) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Děkujeme za krásnou recenzi. Nadchlo nás, že se kalendář dá využít i pro Montessori praxi.

  03. 12. 2017 11:59 (před týdnem) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  V magazínu Aktualne.cz nyní najdete krásný rozhovor s Monikou Kopřivovou.

  03. 12. 2017 11:49 (před týdnem) Reagovat 0
 • Babickarstvi.cz novinka
  Babickarstvi.cz logo

  Babickarstvi.cz

  Blogerka Maminator.cz letos darovala kartičky přání pro příští rok. :-)). Pokud by se líbily i vám, najdete je na našem eshopu. -------------- Tchynka Iva ma dnes svatek. Dostala kvetinu z noveho krasneho branickeho kvetinarstvi, karty s pranimi na rok 18 od Babičkářství.cz - karty plne prani jako umyt auto, povidat jakkoli dlouho o cemkoli, jit do divadla a tak, babicka vepise jmeno a datum, kdo ji to prani splni, genialni, pak adventni venec jeste.

  02. 12. 2017 19:00 (před týdnem) Reagovat 0