Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Alexandria.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE ~50%
Sleva na last-minute zájezdy
Ušetřete při výběru letošní dovolené - velká nabídka last-minute zájezdů se slevou od cestovní kanceláře Alexandria.cz
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

Alexandria.cz • vloženo 26. 12. 2014 19:38

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Alexandria.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora Alexandria.cz


+420 270 007 007
CK Alexandria, Vodičkova 25, Praha 1
http://alexandria.cz
vodickova@alexandria.cz
https://www.facebook.com/ckalexandria

Novinky z obchodu Alexandria.cz


 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Soutěž o opalovací krémy Ladival - Nová generace sluneční ochrany Napište nám odpověď na otázku “Produkty Ladival můžete koupit s různým ochranným faktorem. Jaký nejvyšší je v nabídce?“ a přidejte svůj nejhezčí zážitek z dovolené s CK Alexandria (max. povolená délka soutěžního příspěvku je 800 znaků). Odpovíte-li správně na soutěžní otázku budete zařazeni do výběru nejkreativnějších příspěvků. Naše porota vybere ty nejlepší a jejich autory odměníme produkty nové generace sluneční ochrany Ladival. Soutěž končí 27. června v 19 hodin a výsledky soutěže budou zveřejněny 29. června ve 12 hodin.

  19. 06. 2017 10:06 (před 6 dny) Reagovat 1
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Vážení přátelé, přicházíme se žhavou novinkou odměna za on-line platbu, která Vám ušetří peníze i čas. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů na http://alexandria.cz z pohodlí Vašeho domova a odměna za platbu on-line bude Vaše, získá ji každá platící osoba (včetně dětí a osob na přistýlkách) formou slevy z ceny zájezdu za podmínky, že celková cena zájezdu za osobu je vyšší než 2 000 Kč. S námi se On-line vyplatí!

  16. 06. 2017 18:02 (před týdnem) Reagovat 1
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Animační tým na Menorce Vás vítá v letní sezoně 2017 ? Naše animační stálice Tomáš Teslík a jeho tým se na Vás těší v hotelu Aguamarina. Pojďte zažít super prázdniny s Alexandrií :)

  09. 06. 2017 17:35 (před 2 týdny) Reagovat 5
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Cestovní doklady do Chorvatska a Bulharska – samozřejmě stačí i nadále občanka :-) V pátek proběhla médii zpráva, že do Bulharska a do Chorvatska musí mít cestující pas. Dnes jsme tedy raději ověřili informaci, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily. Kontaktovali jsme Velvyslanectví Bulharské republiky v Praze a informaci ověřovali také u příslušných bulharských úřadů. Tyto jako jediné mohou poskytnout závaznou a úplnou informaci. Vyjádření Velvyslanectví Bulharské republiky zní: Občan ČR může vstupovat a pobývat na území Bulharska, stejně jako na území ostatních členských států EU, bez zvláštních omezení, a to pouze na základě platného cestovního dokladu nebo průkazu totožnosti. To samé platí i pro vstup na území Chorvatska.

  30. 05. 2017 11:30 (před 4 týdny) Reagovat 3
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Cestovní kancelář ALEXANDRIA hledá animátory – rozšiřujeme týmy, máme nová místa ! Nabízíme: Zajímavou práci plnou legrace a zábavy na skvělém místě a ve výborném kolektivu pro jednu z největších českých cestovek. Požadujeme: Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním, plnoletost, spolehlivost a samostatnost, flexibilitu a dynamičnost, schopnost pracovat v týmu, předpoklady pro práci s dětmi i dospělými a hlavně časovou flexibilitu. Pokud chcete být animátorem, zašlete nám co nejdříve svůj životopis na email animace@alexandria.cz.

  23. 05. 2017 16:56 (před měsícem) Reagovat 4
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Trocha inspirace na letní dovolenou – 4. díl 101 nejhezčích míst na světě, které stojí za to navštívit! Dejte nám vědět, které je podle Vás to NEJ. ?

  15. 05. 2017 17:27 (před měsícem) Reagovat 0
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Přípravy na sezonu jsou v plném proudu. Naši animátoři poctivě makají a trénují, nabité soustředění pro další část z nich proběhlo minulý týden, další pokračují o příštím víkendu a zahálet nebudou ani na 1. Máje – svátek práce je třeba oslavit ?. Fanděte a těšte se na letní sezonu 2017 :)

  26. 04. 2017 18:15 (před 2 měsíci) Reagovat 6
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Průvodce/delegát Eurovíkendů a zájezdů City Breaks Cestovní kancelář Alexandria hledá průvodce/delegáty pro celoroční spolupráci. Požadujeme: • minimálně SŠ vzdělání s maturitou • komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a organizačními schopnostmi • výborná znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou • praxe v oboru cestovního ruchu • časovou flexibilitu a spolehlivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu • pozitivní přístup a chuť poznávat nová místa Nabízíme: • zajímavou a pestrou práci v zahraničí • výborný kolektiv mladých lidí • dobré finanční ohodnocení • zázemí stabilní firmy fungující na trhu více než 25 let Životopis a motivační dopis s označením pracovní pozice zasílejte výhradně emailem na adresu: petra.bachova@alexandria.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup ihned.

  20. 04. 2017 17:40 (před 2 měsíci) Reagovat 0
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  ⚽ Tipovací soutěž o 30 lístků na fotbal. ⚽ Alexandria partner utkání AC SPARTA – Viktoria Plzeň Soutěžte s námi a vyhrajte 30 lístků na výše uvedené utkání. Alexandria je partnerem tohoto zápasu a má 2 vstupenky pro každého z 15 výherců. Tipněte si kolik letadel v letošní sezóně (květen až září) vypravíme do Bulharska. Soutěž končí 20. 4. 2017 ve 14:00. Vstupenky pro výherce budou k vyzvednutí u nás na pobočce (Španělská 2, Praha 2) ve dnech 20. - 21. 4. 2017. Vstupenky nezasíláme.

  13. 04. 2017 17:38 (před 2 měsíci) Reagovat 1
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Animační přípravy na letní sezonu jsou v plném proudu! Část nováčků má za sebou první soustředění a spolu s našimi staršími animátory chystáme i řadu novinek, máte se na co těšit. :-)

  04. 04. 2017 18:05 (před 3 měsíci) Reagovat 40
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  Nová Akce - Kapesné na dovolenou 66 EUR Zakoupíte-li si letecký zájezd z katalogu CK Alexandria "Léto 2017 – Letecké zájezdy", získáte slevu za včasný nákup, superslevu* a navíc dostanete od nás 66 EUR kapesného. Více info zde: http://alexandria.cz

  03. 04. 2017 17:30 (před 3 měsíci) Reagovat 64
 • Alexandria.cz novinka
  Alexandria.cz logo

  Alexandria.cz

  ? Nové letní ceny končí již za 3 dny. ? Přijďte si vybrat tu svou: http://alexandria.cz

  29. 03. 2017 17:26 (před 3 měsíci) Reagovat 6