Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Tescoma.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 20%
20% slevový kód na vše nezlevněné z Tescoma.cz
Veškerý nezlevněný sortiment zakoupíte na Tescoma.cz s tímto kódem o 20 % levněji.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 02. 06. 2018 21:53

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Tescoma.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komunitní slevové kódy

KUPÓN NOVÉ
Tescoma.cz - slevový kód na dárek zdarma
NEOVĚŘENO Tuto nabídku přidal nepřihlášený uživatel, nemůžeme tak zaručit funkčnost slevového kódu. Co nejdříve však provedeme kontrolu.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 4 dny

Tescoma.cz • přidal nepřihlášený návštěvník

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 20%
20% slevový kód nad 500 Kč na Tescoma.cz
Při objednávce nad 500 Kč ušetříte s tímto kódem 20 %.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 11. 04. 2019 20:41

KUPÓN 200 Kč
200 Kč slevový kód nad 2 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, který na Tescoma.cz zajistí slevu 200 Kč. Platí při nákupu nad 2 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 23. 02. 2019 11:12

KUPÓN 400 Kč
400 Kč slevový kód nad 5 000 Kč na Tescoma.cz
Při objednávce nad 5 000 Kč na Tescoma.cz se vyplatí aktivovat tento kód. Zlevní Vaši objednávku o 400 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 23. 02. 2019 11:15

KUPÓN 20%
20% slevový kód na sekci Kuchyňská linka z Tescoma.cz
S tímto kódem můžete ušetřit 20 % z ceny sortimentu sekce Kuchyňská linka. Neplatí na již zlevněné zboží.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 13. 09. 2018 08:52

KUPÓN 100 Kč
100 Kč slevový kód nad 2 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 100 Kč. Platí při objednání nad 2 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

KUPÓN 200 Kč
200 Kč slevový kód nad 3 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 200 Kč. Platí při objednání nad 3 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Tescoma.cz


http://tescoma.cz
https://www.facebook.com/Tescoma.cz

Novinky z obchodu Tescoma.cz


 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  Originál má jméno EMOTION!?? ------------------------------------------------ ?Nádobí EMOTION jste si doslova zamilovali… Při uvedení na trh vzbudilo tak ?silné emoce, že nemohlo zůstat jen u nabídky ??misek a talířů. Linii luxusního keramického nádobí jsme na ČETNÁ PŘÁNÍ rozšířili o ▶️hrnky EMOTION o objemu 440 ml ◀️v barvách ????modrá, zelená, hnědá a šedá. Stejně jako nádobí i hrníčky jsou jedinečné svou KRAKELOVOU GLAZUROU, což znamená jediné – ☕️každý hrníček je ORIGINÁL! Opět tak můžete kombinovat barvy a nechat se unášet emocemi... ? http://bit.ly/ORIGINAL-MA-JMENO-EMOTION ☕️

  24. 06. 2019 07:37 (včera) Zobrazit 4
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  TO JSOU ONY, KRÁSKY NA 4️⃣ KOLECH! ---------------------------------------------------------- ?Mrkejte na tu krásu! Cítíte tu vůni? Asi ne... Ale jsou nové, vypucované, krásné, voňavé. Naše nová ???FLOTILA čítá zatím 3️⃣fungl nové DODÁVKY s naprosto neotřelými POLEPY produktů, které tak dobře znáte! Tentokrát jsme se posunuli o ?KROK DÁLE - každá strany dodávky má jiný polep a protože zadní dveře zely prázdnotou a byla to jedna velká nuda, můžete se těšit na překvapení?. A pozor, sérii fotografií tentokrát pro zn. TESCOMA nafotila ??krásná, nadějná a hlavně mladá stážistka ?‍♀️NICOLE NĚMEČKOVÁ?‍♀️. Tak mrkejte na drát! ?

  21. 06. 2019 13:48 (před 4 dny) Zobrazit 22
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ??LEPÍME NOVÉ VOZY ??‍? ----------------------------------------------- ?‍? Už brzy budou ?️cesty brázdit fungl nové dodávky s fungl NOVÝMI POLEPY. Zanedlouho budete POTKÁVAT na čtyřech kolech ?PAPU PAPI, ?️smoothie mixér PRESIDENT, nádobí PRESIDENT, organizér FlexiSPACE nebo keramiku EMOTION. Mysleli jsme nejen na boční strany vozu, ale PŘEKVÁPKO můžete čekat i při pohledu ?na zadní dveře. Tentokrát to BUDE FAKT JÍZDA, těšte se ?️?️??️A odpoledne se můžete těšit na přehlídku naší FLOTILY, kterou nafotila naše stážistka NICOLE!

  21. 06. 2019 09:27 (před 4 dny) Zobrazit 8
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?MÁTE RÁDI RYBY? ? ----------------------------------- Grilované, pečené, vařené v páře... Ano? Tak právě pro vás máme ?SKVĚLOU VYCHYTÁVKU! Pohodlnou přípravu ryb si doslova UŽIJETE s praktickým ▶️STOJANEM NA RYBY GrandCHEF◀️. Už vás nebaví neustálé obracení ryb, jejichž maso se SNADNO ROZPADÁ a kůže poruší? Umístěte je do stojanu bez nutnosti další manipulace. Rybu očistěte, potřete marinádou, vložte do stojanu hřbetem dolů a naplňte nádivkou. A dál? Dál pokračujte ke GRILU, do TROUBY, nebo do PÁRY?? Univerzální velikost pro pstruhy, makrely, pražmy i větší sardinky. Tak co vy na to? ? ? http://bit.ly/POHODLNA-PRIPRAVA-RYB ?

  20. 06. 2019 09:52 (před 5 dny) Zobrazit 8
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?TIPNEME SI SPRÁVNĚ?? ----------------------------------------- Kolik z vás sledovalo sobotní ?Tipy ptáka Loskutáka? Asi většina z vás byla někde u vody?, případně relaxovala na terase, ale co kdyby náhodou ... No a kdybyste přeci jen neviděli ani ťuk, posíláme DVĚ FOTKY z natáčení a zbytek z pohodlné pohovky - takže já se dívala, prostě PROFESIONÁLNÍ DEFORMACE ?Bylo se na co dívat, protože náš kolega ?‍?RICHARD KALUP rozhodně ví, o čem mluví. A o nové linii pro nejmenší PAPU PAPU toho ví opravdu hodně ?Takže, KDO Z VÁS SE DÍVAL?

  19. 06. 2019 18:46 (před 6 dny) Zobrazit 5
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?FOTÍME ROK 2020!? ------------------------------------ I když je rok 2019 ve své polovině a do konce roku nás určitě pár překvapení čeká, my v TESCOMĚ už fotíme rok 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣. Jak je to možné? Jak víme, jaký bude??‍♀️?‍♂️ Nevíme, ale přáli bychom si, aby byl stejně ??LÁKAVÝ a POHODOVÝ, jako focení jednoho z návrhu titulního listu našeho/vašeho KALENDÁŘE?. Opět to byla jedna z mých ?TAJNÝCH AKCÍ, takže máte možnost vidět i pár NOVINEK, které ještě držíme pod pokličkou... A co vy, těšíte se na rok plný DVACÍTEK? ??

  19. 06. 2019 09:43 (před 6 dny) Zobrazit 6
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ☀️A JE TO TADY... HICE UDEŘILY! ☀️ ----------------------------------------------------- Tedy, nevíme jak u vás, ale tady na Zlínsku to žhne už několik dní... Slunce, kam se podíváš, stín nikde, ochlazení v nedohlednu a ☔️déšť, o tom škoda mluvit... Zvyk je sice ŽELEZNÁ KOŠILE, ale co je moc, to je moc. Proto jsme na tuto sezonu připravili ?HORKOU NOVINKU... horkou, ale zároveň CHLADÍCÍ ❄️ Představujeme NÁVRAT DESETILETÍ! Krásné ▶️STOLNÍ a STOJANOVÉ VENTILÁTORY FANCY HOME◀️ v provedení antracit a chrom. Co všechno umí? Sice neporučí ??VĚTRU DEŠTI, ale mají 3️⃣ rychlosti proudění vzduchu, volitelný sklon vrtule a oscilaci v rozmezí 90 stupňů. A pan STOJAN dokáže vyrůst až do výšky 125 cm! ? http://bit.ly/KRASNY-VENTILATOR-STOLNI ? http://bit.ly/KRASNY-VENTILATOR-STOJANOVY

  18. 06. 2019 12:36 (před 7 dny) Zobrazit 7
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  JOOOO, TŘEŠNĚ ZRAJÍ!??? ----------------------------------------------- A zrají a zrají a zrají... Už máte PLNÝ KOŠÍK? Nebo se právě chystáte OČESAT strom?? Už víte, jak s TŘEŠNĚMI naložíte? Budete je zavařovat, zamrazíte nebo snad upečete fantastickou BUBLANINU?? Třešně chutnají snad všem, ovšem BEZ PECEK. Pokud se nepříjemných pecek nechcete zbavovat ručně, ale ELEGANTNĚ a S GRÁCIÍ, tak byste měli sáhnout po naší stálici v sortimentu, ▶️ODPECKOVAČI TŘEŠNÍ HANDY◀️. Poradí si s třešněmi čerstvými, zmraženými i kompotovanými. Jediným stiskem zbavíte červený plod pecky RYCHLE a BEZPEČNĚ. Nyní za bezva cenu 3️⃣9️⃣9️⃣ Kč. ? http://bit.ly/ODPECKOVAC-TRESNI-JE-PECKA ?

  17. 06. 2019 17:24 (před týdnem) Zobrazit 12
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  9️⃣ TIPŮ PRO ÚSPĚŠNÉ ZAVAŘOVÁNÍ! ------------------------------------------------------- ?Co všechno můžete ZAVAŘIT? Všechno! ?????Letní úrodu, guláš od oběda, zkrátka co vás napadne. Ale abyste si NEZAVAŘILI, máme pro vás hned několik zajímavých tipů. A mimochodem, už jste v prodejnách objevili brožurku do kapsy s názvem ▶️SEZÓNA 2019 / ZAVAŘUJEME, ODŠŤAVŇUJEME, NAKLÁDÁME, SUŠÍME◀️? Tento malý průvodce by vám letos neměl chybět - kromě přehledu ? produktů je plný TIPŮ a RAD, jak si (ne)zavařit ? ? http://bit.ly/TIPY-PRO-USPESNE-ZAVAROVANI ?

  17. 06. 2019 07:36 (před týdnem) Zobrazit 13
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ? ČERVEN PLNÝ DÁRKŮ POKRAČUJE!? ------------------------------------------------------------ ?MĚSÍC PLNÝ DÁRKŮ? stále běží a tentokrát máme pro vás ÚŽASNÝ a PRAKTICKÝ dárek v podobě masivní dělené ?pánve i-PREMIUM o průměru 30 cm. DRUHÁ ETAPA dárkové kampaně odstartovala právě dnes a při nákupu nad 2999 Kč vám přibalíme pánev i-PREMIUM v hodnotě 1️⃣4️⃣9️⃣9️⃣ Kč. ?Akce platí jak v eshopu, tak v kamenných prodejnách. Pravidla a podmínky se dozvíte zde⬇️ ? http://bit.ly/CERVEN-PLNY-DARKU ?

  16. 06. 2019 09:54 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?PAPU PAPI V TIPECH PTÁKA LOSKUTÁKA? ------------------------------------------------------------------- Již tuto sobotu 15. června od 13.00 hodin startuje na TV NOVA oblíbený pořad ▶️RADY PTÁKA LOSKUTÁKA◀️. V navazujících TIPECH se můžete po delší době těšit na vstup české značky ❤️TESCOMA❤️, kterou tentokrát zastupuje náš oblíbený kolega, Richard Kalup. Na co se můžete těšit? Představíme novou linii produktů pro nejmenší děti, ??PAPU PAPI, jenž je vyrobena patentovanou technologií nanoCARE. Tak nezapomeňte - už zítra po poledni ?Loskuták letí!? ? http://bit.ly/LAHVICKY-A-DOZY-PRO-DETI-PAPU-PAPI

  14. 06. 2019 17:36 (před 2 týdny) Zobrazit 4
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  POZÓÓÓR, AKCE!?? ---------------------------------- Už máte červnový akční leták? ?Chcete vědět, co vás v červnu čeká za SUPER AKCE? Tak třeba - gril s ventilátorem, designový "sodamejkr", vychytaný lapač vos ?nebo chytrý zásobník na ubrousky! Využijte slevy až 7️⃣5️⃣ % z nového akčního letáku, který platí od 10. do 30. června 2019. ? http://bit.ly/LETNI-TESCOMA-AKCE ?

  14. 06. 2019 07:54 (před 2 týdny) Zobrazit 10
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ✈️LETÍME ZA LÉTEM!? ---------------------------------- Někteří z vás se už nemohli dočkat pravidelné dávky NOVINEK ?A máte pravdu, je polovina června a červnové novinky NIKDE. Co se stalo? Že by stejně jako TESCOMA MAGAZÍN odletěly na dovolenou? Kdepak! ❤️Pro letošní rok jsme udělali ZMĚNU - letní novinky vám budeme nabízet po celé 3️⃣ měsíce, tedy od června do srpna. ? http://bit.ly/LETNI-TESCOMA-NOVINKY ☀️ ?Ale pozor! Řada NOVINEK BUDE K DISPOZICI až V ČERVENCI a v SRPNU. Sledujte proto náš eshop ? ? http://bit.ly/LETNI-TESCOMA-NOVINKY-SKLADEM ☀️ Můžete se těšit na EXTRA PORCI (nejen) letních produktů. Velký návrat hlásí stylové ?VENTILÁTORY, kochat se můžete novým ☕️KERAMICKÝM NÁDOBÍM, máme pro vás i ČISTICÍ PROSTŘEDKY, hravý ?ZÁSOBNÍK NA NÁPOJE, dlouho očekávaný ?????ODŠŤAVŇOVAČ a SOUPRAVU PRO PŘÍPRAVU SIRUPŮ. Prostě léto jak má být! ☀️

  13. 06. 2019 08:21 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?LETOS SE NOSÍ FANCY... ---------------------------------------- ...HOME! Nejen na ?nákupy, ale i jako módní doplněk. Čtveřice skládacích textilních tašek reaguje na trend, který omezuje❌ používání jednorázových plastových tašek. ▶️Tašky Fancy HOME◀️ jsou odolné, vyrobené ze syntetické tkaniny, díky které jsou vhodné pro dlouhodobé, opakované a intenzivní používání. 4️⃣ originální dekory, trendy barvy?❤️??, objem 17 l a úctyhodná nosnost až 20 kg, činí z tašek Fancy HOME „must have“ letošní sezony!?? ? http://bit.ly/LETOS-SE-NOSI-FANCY-HOME ?

  12. 06. 2019 07:19 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ☀️CO BY BYL ČERVEN BEZ... ------------------------------------------- ...BEZU?? Stačí vykouknout ven a mezi tou krásnou zelení určitě narazíte na právě kvetoucí ?BEZ ČERNÝ. Bez, to je bylina, která pomůže se všemi neduhy. Dostala také rozmanité lidové názvy - bezinka, bezinky, kozičky, smradinky, kašička, psí bez. A víte, jak s bezem NALOŽIT? Vyzkoušejte úžasný ?BEZOVÝ SIRUP?, stejně jako naše ?grafička Katka. Mimochodem recept i tato série fotografií jsou jejím dílem?. A také ?MATOUŠEK, kterému děkujeme za pózování! Recept dostal pracovní název: ▶️BEZINKOVÝ SIRUP Z MLADCOVÉ◀️ 20 květů černého bezu 2 litry vody 2 kg krupicového cukru 1 balíček kyseliny citronové (20 g) 2 citrony Květy bezu vložte do velké nádoby, zalijte 2 l převařené a vychladlé vody a nechte 24 h odmočit. Přeceďte do velkého hrnce (použila jsem HomeProfi 5,5 l), přidejte cukr, vymačkanou ?citronovou šťávu, kyselinu citronovou a mírně zahřejte na plotně, aby se cukr rozpustil - nesmí vařit! (kvůli ztrátě vitaminů). Můžete plnit do sklenic DELLA CASA. Vypadají prostě SKVĚLE! Věřím, že vám bude šťáva plná vitamínů chutnat ??

  11. 06. 2019 07:48 (před 2 týdny) Zobrazit 1