Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Tescoma.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 20%
20% slevový kód na vše nezlevněné z Tescoma.cz
Veškerý nezlevněný sortiment zakoupíte na Tescoma.cz s tímto kódem o 20 % levněji.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 02. 06. 2018 21:53

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Tescoma.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komunitní slevové kódy

KUPÓN NOVÉ
Sleva 100 Kč na nákup na Tescoma.cz
NEOVĚŘENO Tuto nabídku přidal nepřihlášený uživatel, nemůžeme tak zaručit funkčnost slevového kódu. Co nejdříve však provedeme kontrolu.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 4 dny

Tescoma.cz • přidal nepřihlášený návštěvník

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 20%
20% slevový kód na sekci Kuchyňská linka z Tescoma.cz
S tímto kódem můžete ušetřit 20 % z ceny sortimentu sekce Kuchyňská linka. Neplatí na již zlevněné zboží.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 týdny okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 13. 09. 2018 08:52

KUPÓN 100 Kč
100 Kč slevový kód nad 2 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 100 Kč. Platí při objednání nad 2 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 týdny okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

KUPÓN 200 Kč
200 Kč slevový kód nad 3 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 200 Kč. Platí při objednání nad 3 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 týdny okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

KUPÓN 20%
20% slevový kód na pánve z Tescoma.cz
Tento slevový kód zlevní kompletní sortiment pánví z Tescoma.cz o 20 %. Neplatí na již zlevněné zboží.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 03. 10. 2018 15:55

KUPÓN 20%
20% slevový kód na objednávku z Tescoma.cz
Tento kód zlevní o 20 % Váš nákup na Tescoma.cz. Platí jen na nezlevněné zboží a při objednávce nad 500 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 17. 10. 2018 15:57

KUPÓN 20%
20% slevový kód nad 999 Kč na Tescoma.cz
Objednejte si na Tescoma.cz libovolné zboží nad 999 Kč, použijte tento kód a získáte 20 % slevu na celý nákup. Neplatí na akční, zlevněné zboží ani dárkové poukazy.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 30. 07. 2018 22:40

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Tescoma.cz


http://tescoma.cz
https://www.facebook.com/Tescoma.cz

Novinky z obchodu Tescoma.cz


 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?KDYŽ LÁSKA VONÍ PO LINECKÉM...? ----------------------------------------------------------- Minulý týden jsme si pro vás připravili malou hádanku - jedna z ÚNOROVÝCH NOVINEK nevydržela čekat a ?‍♀️unikla do obchodů už v lednu. A většina z vás se ?TREFILA DO RŮŽOVÉHO?, tou novinkou jsou vykrajovátka ve tvaru srdíček, která můžete použít i jako razítka. Co to znamená? Do připraveného těsta, třeba LINECKÉHO, vykrojíte ❤️srdíčko a zároveň vyrazíte motiv. Oblíbenou VYCHYTÁVKU, tentokrát ve tvaru SRDÍČEK, jsme navrhli, abychom podpořili všechny ?zamilované. Vždyť LÁSKA je to nejkrásnější, co můžete prožívat... Tak nezapomeňte, upečte srdce, vezměte ?pugét a vyrazte za svou láskou! Svatý Valentýn je tu za necelý měsíc! ❤️ ❤️ http://bit.ly/VYKRAJUJTE-A-RAZITKUJTE-S-LASKOU ❤️

  16. 01. 2019 13:26 (před 2 dny) Zobrazit 49
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ??DRUHÉ VÁNOCE V LEDNU? PROČ NE!? ------------------------------------------------------------------ Vánoční svátky a šílený předvánoční shon máme úspěšně za sebou, zato venku to vypadá na ❄️DRUHÉ VÁNOCE?. Sněhu mnohdy po pás, tak si proč si ty VÁNOCE nezopakovat? Tentokrát ale v klidu, bez tlačenic, bez nervů a jen tak, pro radost?. Máme pro vás oblíbenou slevovou akci ▶️TÝDEN S TESCOMOU◀️, která trvá ode dneška až do 21. ledna. Využijte 20% slevu na veškerý nezlevněný sortiment a nakupte v Prodejních centrech TESCOMA nebo v eshopu TESCOMA všechno, co se vám nepodařilo před Vánocemi "uzmout". Těšíme se na vás ? ❄️ http://bit.ly/DRUHE-VANOCE-S-TYDNEM-S-TESCOMOU ❄️ ❗️DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO NÁKUP V ESHOPU! Pokud si nebudete jisti výběrem, jsme vám k dispozici na bezplatné zákaznické lince 7 dní v týdnu - 800 140 770. Nabídka bude ve Značkovém eshopu TESCOMA kompletně přeceněna, tj. ceny uvedené u produktů budou o dvacet procent nižší, než je obvyklá maloobchodní cena (netýká se již zlevněných produktů, položek v akci a dárkových poukazů). Slevu nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

  11. 01. 2019 09:01 (před 7 dny) Zobrazit 17
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?OPĚT ŠPIÓNEM, OPĚT S FOŤÁKEM ? ------------------------------------------------------------ A je to tady, SÉRIE PRVNÍCH ŠPIONÁŽNÍCH FOTEK v tomto roce ? Dlouze očekávaná prezentace ÚNOROVÝCH NOVINEK se jako vždy povedla? a já jsem na tajňačku pořídila pár snímků?... V únoru se rozhodně máte na co těšit, ale jedna z novinek se "předběhla" a vy si ji budete moci zakoupit už v ?lednu. Takové privilegium si mohla dovolit jedině.........? Těším se na vaše tipy ?

  10. 01. 2019 11:03 (před týdnem) Zobrazit 17
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?TESCOMA JE POKLAD!❤️ ---------------------------------------- Ještě před koncem roku nás zastihla SKVĚLÁ ZPRÁVA?! V kategorii ??ČESKÉ STŘÍBRO??, která oceňuje tradici, kvalitu a šíření dobrého jména českého podnikání v zahraničí jsme vyhráli my - my jakožto TESCOMA! Kategorie České stříbro je součástí prestižních podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku. Cenu za společnost TESCOMA převzal jednatel a spolumajitel, Petr Chmela. Musíme si POGRATULOVAT???!!! ?? http://bit.ly/CESKE-STRIBRO-PRO-ZNACKU-TESCOMA ??

  08. 01. 2019 11:28 (před týdnem) Zobrazit 51
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?POVÁNOČNÍ SLEVY ZAHÁJENY!? ----------------------------------------------------- První leták v roce 2019 a hned s nabídkou těch nejúžasnějších slev. Co byste řekli na ZÁSOBNÍK NA UBROUSKY za pouhých 49 Kč nebo UBROUSKY za 19 Kč? Potřebujete se po vánočním přejídání nastartovat? Udělejte si ???smoothie do naší stylové láhve ani ne za "pajcku". Kromě těchto drobností můžete využít slev i na velké kuchyňské pomocníky - VÝROBNÍK NA SYCENÉ NÁPOJE, TLAKOVÉ HRNCE, SADY NÁDOBÍ apod. Slevy samozřejmě platí jak v eshopu TESCOMA, tak v ?Prodejních centrech TESCOMA až do konce ledna. ❄️ ❄️ http://bit.ly/POVANOCNI-SLEVY-ZAHAJENY ?

  07. 01. 2019 14:03 (před 2 týdny) Zobrazit 14
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?POLÉVKA JE GRUNT! ? -------------------------------------- A když je navíc HORKÁ, HUSTÁ, CHUŤOVĚ VÝRAZNÁ a ze surovin běžně dostupných, tak zahřeje nejen po těle, ale i na srdci ❤️. Zejména pak v zimě, třeba po návratu ze zasněžených kopců...❄️ Co byste řekli na KRÉMOVOU KUŘECÍ POLÉVKU S ČEDAREM ?nebo FAZOLOVOU POLÉVKU NA KYSELO? Je před víkendem a vy možná tápete, co uvařit a na co naladit svou rodinu. Věříme, že si z našich skvělých POLÉVEK vyberete! ? http://bit.ly/RECEPTY-NA-TY-NEJUZASNEJSI-POLEVKY ?

  04. 01. 2019 13:57 (před 2 týdny) Zobrazit 4
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?ŠPIČKOVÉ TLAKOVÉ HRNCE SE SLEVOU? ANO!? ---------------------------------------------------------------------------- Ultima+, Magnum, Presto, Bio Exclusive.... luxusní tlakové hrnce nyní můžete zakoupit s 20% slevou! Mimořádná akce se týká všech zákazníků, kteří jsou klienty ?☎️telekomunikační společnosti O2 a nutně potřebují perfektní tlakový hrnec. ▶️Sleva se vztahuje pouze na nezlevněné položky v kategorii Vaření/Tlakové hrnce a trvá až do 30. ledna 2019◀️. Akce O2 Extra výhody platí jak v eshopu TESCOMA, tak v Prodejních centrech TESCOMA. ? http://bit.ly/TLAKOVE-HRNCE-SE-SLEVOU ?

  03. 01. 2019 10:33 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?NOVOROČNÍ SOUTĚŽ ZNÁ VÍTĚZE!? ---------------------------------------------------------- Krásné ?‍?‍?‍?rodinné fotky, nádherné, praktické i ?živé dárky nebo třeba zásnubní prstýnek... Je až neuvěřitelné, kolik ?vánočních fotek jste nám v průběhu svátků zaslali v rámci ***NOVOROČNÍ SOUTĚŽE O AROMALAMPU INTENSE***. Moc vám všem děkujeme a ještě jednou přejeme do nového roku zdraví, štěstí a radost z vaření ?‍??‍? Ptáte se, komu nadělíme PRVNÍ LETOŠNÍ VÝHRU? Prostřednictvím aplikace Random Picker se může na krásnou aromalampu INTENSE těšit ??????Radka Procházková?????? Napište nám prosím do zprávy Vaše kontaktní údaje včetně telefonního spojení! Krásný den všem a hurá do práce :-)

  02. 01. 2019 11:09 (před 2 týdny) Zobrazit 19
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?HURÁ, JE TADY NOVÝ ROK a s ním i rok VEPŘE ? Slibuje všem ŠTĚSTÍ a BOHATSTVÍ, tak uvidíme... My se těšíme na překonání ?HRANICE 60.000 fanoušků a při té příležitosti chystáme VELKOLEPOU SOUTĚŽ o zajímavé ceny (proto ta hvězdička). Co vám FACEBOOK TESCOMA v tomto roce nadělí? ✅Zářné NOVINKY, nová PRODEJNÍ CENTRA, zajímavé ROZHOVORY a samozřejmě SOUTĚŽE. Takže vítejte a těšte se!✅❤️

  01. 01. 2019 09:04 (před 2 týdny) Zobrazit 50
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ❤️Všem fanouškům české značky TESCOMA děkujeme za přízeň a přejeme do nového roku 2019 jen to nejlepší! Podle čínského horoskopu nás čeká rok ?Vepře - všem by měl přinést VLNU ŠTĚSTÍ a BOHATSTVÍ. Ale nesmíme zapomenout na to nejdůležitější, ZDRAVÍ! Tak NA ŠTĚSTÍ a NA ZDRAVÍ ??

  29. 12. 2018 10:55 (před 3 týdny) Zobrazit 33
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?NOVOROČNÍ SOUTĚŽ O AROMALAMPU INTENSE? ------------------------------------------------------------------------------ Milí fanoušci, ?Vánoce jsou za námi, před námi je NOVÝ ROK. I když jste si už rozbalili všechny dárky, JEDEN ještě čeká na svého majitele? Krásná AROMALAMPA INTENSE! ***Jaká je soutěžní otázka? ŽÁDNÁ ❤️ Takže co musíte udělat? ✅Posílejte nám do KOMENTÁŘŮ ??fotku vašeho NEJOBLÍBENĚJŠÍHO DÁRKU, vaší VÁNOČNÍ POHODY... Dostali jste pod stromeček dárek zn. TESCOMA? Super, sem s fotkou ✅ ***Ve středu 2. ledna 2019 opět vylosujeme jednoho soutěžícího, který se může těšit na minimalistickou aromalampu od designéra PETRA TESÁKA. Mimochodem, už brzy plánujeme mini rozhovor. ?

  27. 12. 2018 09:39 (před 3 týdny) Zobrazit 73
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  Milí fanoušci a přátelé značky TESCOMA. Dnes je den, na který se celý rok těší hlavně ?DĚTI, ale konec konců, i my ?‍♀️?DOSPĚLÍ. Věříme, že jste vše stihli, a nyní už jen LADÍTE DETAILY. Užijte si dnešní sváteční pondělí a spolu se "uvidíme" ve čtvrtek 27. 12. při SOUTĚŽNÍM PŘÍSPĚVKU. Ano, budeme mít pro vás NOVOROČNÍ SOUTĚŽ! Krásné sváteční dny přeje TESCOMA?❤️

  24. 12. 2018 10:03 (před 4 týdny) Zobrazit 13
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ❤️Milí fanoušci, dovolte, abychom vám všem POPŘÁLI TY NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJSLADŠÍ VÁNOCE! Užijte si je v poklidu a v kruhu svých nejbližších. Za celou společnost TESCOMA správkyně sociálních médií MAT ❤️ ------------------------------------------------------------------------------------------------------ P. S. Budu tady "nakukovat" po celé sváteční období, ale na veškeré zprávy obdržíte odpověď až v novém roce. Děkuji za pochopení ❤️

  21. 12. 2018 13:28 (před 4 týdny) Zobrazit 22
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?NE VŽDY SE VŠE PODAŘÍ… -------------------------------------------- A to ani nám ve společnosti TESCOMA? ***Podívejte se prosím na obrázek, je na něm ❌Láhev na přípravu šlehačky DELÍCIA s BÍLOU PLASTOVOU HLAVICÍ ❌(0,25 l měla kód 630540 a 0,5 l kód 630542). Sice tento model už několik let neprodáváme (prodej byl ukončen v roce 2015), ale zjistili jsme, že u tohoto výrobku může za určitých okolností ❌DOJÍT K SELHÁNÍ JEHO FUNKCE a vzniknout riziko zranění. ***Proto vás prosíme, pokud tento výrobek doma máte, NEPOUŽÍVEJTE JEJ a obraťte se na kterékoli ▶️PRODEJNÍ CENTRUM TESCOMA ◀️(seznam na http://tescoma.cz/prodejny), volejte na bezplatnou zákaznickou linku TESCOMA ▶️800 100 230◀️ nebo pište na email: tescoma@tescoma.cz ***Tuto láhev vám ✅ZDARMA VYMĚNÍME za NOVÝ MODEL✅, kde je jakýkoliv problém vyloučen - HLAVICE JE KOVOVÁ! Při výměně doklad samozřejmě nepotřebujete, stačí předložit starou láhev. ❗️ http://bit.ly/OZNAMENI-PRO-SPOTREBITELE-LAHEV-NA-SLEHACKU-DELICIA ❗️ http://bit.ly/PRODEJNI-CENTRA-TESCOMA

  20. 12. 2018 08:41 (před 4 týdny) Zobrazit 26
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?SVĚT OMAMNÝCH VŮNÍ VE VONNÝCH SVÍČKÁCH? ------------------------------------------------------------------------------- ...najděte si chvíli klidu a pohody i v předvánočním shonu... Naše VONNÉ SVÍČKY ve dvou velikostech provoní vaši domácnost hned osmi různými vůněmi... Chcete se přenést do Provence, nebo zažít Orient? Vybírejte.... ? http://bit.ly/VONNE-SVICKY-FANCY-HOME ?

  19. 12. 2018 13:15 (před 4 týdny) Zobrazit 14