Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Tescoma.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 20%
20% slevový kód na vše nezlevněné z Tescoma.cz
Veškerý nezlevněný sortiment zakoupíte na Tescoma.cz s tímto kódem o 20 % levněji.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat (3)

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 02. 06. 2018 21:53

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Tescoma.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 20%
20% slevový kód nad 500 Kč na Tescoma.cz
Při objednávce nad 500 Kč ušetříte s tímto kódem 20 %.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 11. 04. 2019 20:41

KUPÓN 200 Kč
200 Kč slevový kód nad 2 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, který na Tescoma.cz zajistí slevu 200 Kč. Platí při nákupu nad 2 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 23. 02. 2019 11:12

KUPÓN 400 Kč
400 Kč slevový kód nad 5 000 Kč na Tescoma.cz
Při objednávce nad 5 000 Kč na Tescoma.cz se vyplatí aktivovat tento kód. Zlevní Vaši objednávku o 400 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 23. 02. 2019 11:15

KUPÓN 20%
20% slevový kód na sekci Kuchyňská linka z Tescoma.cz
S tímto kódem můžete ušetřit 20 % z ceny sortimentu sekce Kuchyňská linka. Neplatí na již zlevněné zboží.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 13. 09. 2018 08:52

KUPÓN 100 Kč
100 Kč slevový kód nad 2 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 100 Kč. Platí při objednání nad 2 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

KUPÓN 200 Kč
200 Kč slevový kód nad 3 000 Kč na Tescoma.cz
Slevový kód, se kterým se Vaše objednávka na Tescoma.cz zlevní o 200 Kč. Platí při objednání nad 3 000 Kč.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 lety okomentovat

100% úspěšnost

Tescoma.cz • vloženo 19. 11. 2018 10:35

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Tescoma.cz


https://tescoma.cz
https://www.facebook.com/Tescoma.cz

Novinky z obchodu Tescoma.cz


 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ⚖️HLÍDAT SI VÁHU JE TAK SNADNÉ!? -------------------------------------------------------- Co je malé, to je MILÉ i PRAKTICKÉ! Třeba jako ❤️nové pánve, rendlíky a wok PRESTO MINI❤️ s kvalitním nepřilnavým povlakem, protiskluzovou rukojetí a v barvě, která vás nažhaví?‍??‍?. PRESTO MINI je ideální pro přípravu malých porcí, které ocení nejen ?‍♂️SINGLE, ale i ti z nás, kteří svádí neustálý ⚖️BOJ S VÁHOU. Takže 1️⃣ porce masa, zeleniny... A extra hluboký rendlík? Ten je ideální třeba na svařáček ? Malé hříšky jsou občas povoleny ? ❤️ http://bit.ly/CO-JE-MALE-TO-JE-MILE ❤️

  04. 09. 2019 10:12 (před 5 lety) Zobrazit 24
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?OSTRÁ 20% SLEVA NA VŠE OSTRÉ!? ------------------------------------------------------------ Špičkové nože ?AZZA, GrandCHEF, HOME PROFI nebo třeba PRESTO. Krájecí desky osvědčené i ty oceněné ?AZZA, BAMBOO, VITAMINO nebo PRECIOSO. Zkrátka vše na krájení i pro krájení je po celé ?ZÁŘÍ v rámci O2 Extra výhod se slevou 2️⃣0️⃣ %! Jste-li klientem ☎️telekomunikační společnosti O2, můžete uplatnit slevu na špičkové nože a krájecí desky zn. TESCOMA. Akce platí jak v ?Prodejních centrech TESCOMA, tak v našem ?internetovém obchodě. Více informací k pravidelné měsíční akci se dozvíte klikem na tento odkaz⬇️ ? http://bit.ly/SLEVA-20-PROCENT-NA-NOZE-A-KRAJECI-DESKY ?

  03. 09. 2019 13:52 (před 5 lety) Zobrazit 4
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?PRVNÍ PODZIMNÍ NOVINKY JSOU TADY!? ---------------------------------------------------------------- Dnešní den patří nejen ?‍???ŠKOLÁKŮM, ale také prvním PODZIMNÍM NOVINKÁM zn. TESCOMA. Letní novinky jste si mohli pořizovat již o června, tudíž celé 3️⃣ měsíce... A nyní, se začátkem září, se opět vracíme do "starých kolejí", což znamená jediné - na bohatý příděl NOVINEK se můžete těšit KAŽDÝ MĚSÍC! A co vás čeká v září? Jednoznačně ZÁŘI(JO)VÉ PRODUKTY ? Ostatně ?mrkněte na novinkový leták, "tváří" titulní strany se stala ☕️ČAJOVÁ KONVICE PERFEKTA, nezapomněli jsme ani na ?děti, na milovníky DOMÁCÍCH TĚSTOVIN, táhneme do boje proti ?CHŘIPCE a NACHLAZENÍ nebo bojujeme proti ?‍♀️NADVÁZE. Je toho zkrátka hodně... Těšíme se na vás v ?Prodejních centrech TESCOMA a ve ?značkovém eshopu na eshop.tescoma.cz! ? http://bit.ly/PRVNI-PODZIMNI-NOVINKY ?

  02. 09. 2019 11:51 (před 5 lety) Zobrazit 25
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?NÁKUP NA POSLEDNÍ CHVÍLI!⏱ ------------------------------------------------- V pondělí to ZAČNE! Poslední prázdninový víkend a v pondělí hurá do ŠKOLY ?‍? Pevně věříme, že pro své ratolesti máte vše, co je zapotřebí. ?Aktovka, přezůvky, sešity, penál, dostatek trpělivosti a pevné nervy?. Ale je možné, že jste zapomněli na to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ! Obal na SVAČINU???! No páni, to by bylo... Tak šup do nejbližšího Prodejního centra TESCOMA, kde právě dnes končí srpnová akční nabídka. Ke třem ?ZDRAVÝM DÓZÁM NA SVAČINU DINO ?obdržíte ?DÁREK - buď dózu na sendvič, na ovoce nebo na bagetu v hodnotě až 1️⃣0️⃣9️⃣ Kč. Přibalte v pondělí svým DĚTEM něco dobrého, přeci jen, čeká je 1️⃣0️⃣ měsíců náročné práce... ?‍??‍? ? http://bit.ly/DAREK-K-DOZAM-NA-SVACINU ?

  31. 08. 2019 07:29 (před 5 lety) Zobrazit 0
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  KONEC ?KAPITOLY S NÁZVEM PRÁZDNINY☀️ -------------------------------------------------------------------- Tak... DVA MĚSÍCE prázdnin za námi. Ale než se vše zase zaběhne do normálu, využijte posledních ☀️slunečních dní a teplejších ?večerů k posezení venku. S přáteli, s rodinou, s blízkými??... S dobrým jídlem ???pro všechny, s limonádou pro děti a s ?VÝTEČNÝM VÍNEM pro vás, dospělé. ▶️CHLADICÍ BRAŠNA UNO VINO ◀️s motivem vinného hroznu doslova na povel vychladí láhve s bílým, růžovým, šampaňským nebo červeným vínem, ale i minerálkou. Stačí tak málo – chladicí brašnu s účinnou gelovou náplní jednoduše vložte na 6️⃣ hodin do mrazničky, vyjměte ji těsně před použitím a dejte do ní láhev. Nápoj podávejte přímo z brašny díky chytře ?navrženému úchytu! Tak NA ZDRAVÍ a na VZPOMÍNKY NA PRÁZDNINY ? ? http://bit.ly/CHYTRE-CHLAZENI-NEJEN-VINA ?

  30. 08. 2019 12:02 (před 5 lety) Zobrazit 6
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?PRAVÝ DOMÁCÍ SIRUP JEDNA BÁSEŇ❤️ ------------------------------------------------------------- ???Pravý DOMÁCÍ SIRUP? Kdo by odolal! Ale ten proces… K výrobě domácího sirupu stačí jediný výrobek! Se ▶️soupravou pro přípravu sirupů DELLA CASA ◀️vyrobíte domácí ovocný nebo bylinkový sirup za studena, BEZ ❌umělých barviv a konzervantů. Dokonce ani cukr nepotřebujete, PŘÍRODNÍ STÉVIE ?udělá mnohem lepší službu. Postupujte podle našeho OSVĚDČENÉHO RECEPTU a fantastický domácí sirup můžete mít už druhý den! ? ? http://bit.ly/DOMACI-SIRUP-JEDNA-BASEN ?

  29. 08. 2019 12:12 (před 5 lety) Zobrazit 0
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?GRILOVÁNÍ VE SNÍDANI!? ------------------------------------------- Medailonky z vepřové panenky, křepelka v bylinkách nebo ?hovězí burger v panchetě se šalvějí... a k tomu všemu grilovaná cuketa, lilek, žampion, paprika, brambory a cibule???... Ano, to všechno si můžete připravit na naší fantastické ▶️GRILOVACÍ PÁNVI SmartCLICK ◀️se 2️⃣tepelnými zónami. Úterní vstup ve ?Snídani s NOVOU byl tak voňavý, že se musel doslova "vetřít" do každé domácnosti?Vždy usměvavý ?‍?Radek Šubrt představil i SMOOTHIE MIXÉR PRESIDENT, který je ideální i na přípravu pesta ze sušených rajčat nebo z rukola salátu. A jestliže jste neměli možnost úterní vstup sledovat, máme pro vás alespoň pár fotografií přímo z dění ?

  28. 08. 2019 14:35 (před 5 lety) Zobrazit 6
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ☀️UŽIJTE SI ŠUMIVÉ LÉTO... ------------------------------------------ ...než úplně vyšumí! Ujíždíte na ??BUBLINKOVÝCH NÁPOJÍCH? Sycená voda osvěží, ale kéž by tak měla ovocnou příchuť... ???Sirupy jsou sice skvělá věc, ale vy si můžete ČERSTVOU OVOCNOU ŠŤÁVU doplnit přímo do láhve. Náš ▶️DESIGNOVÝ výrobník sycených nápojů myDRINK◀️ je totiž opatřen UNIKÁTNÍM odšťavňovačem s nálevkou! Prostě ideální "pomocník" na ☀️horké letní dny, které nás ještě podle předpovědi budou do konce SRPNA provázet. A do konce prázdnin tady bude i ?SUPER CENA našeho výrobníku, nezmeškejte ji! ? http://bit.ly/BUBLINKOVY-FRESH ?

  27. 08. 2019 08:40 (před 5 lety) Zobrazit 7
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?CESTUJETE S DĚTMI? CESTUJTE S PAPU PAPI! ? ---------------------------------------------------------------------------- Chystáte se ☀️POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÝ TÝDEN cestovat s dětmi? Výhody ▶️cestovní misky PAPU PAPI◀️ při cestování s mrňousky jsou nesporné, ostatně to poznáte, ?‍?‍?‍?milé maminky i tatínkové, sami! Těsnění na JEDNIČKU, hygienicky uložená ?LŽIČKA, antibakteriální provedení a když se náhodou ocitnete v "nelidských" podmínkách, tak stačí jen ? VODA a máte umyto. Protože PAPU PAPI mají ??‍♂️?‍♀️?děti, rodiče i příroda rády! ? http://bit.ly/CESTUJTE-S-PAPU-PAPI ?

  26. 08. 2019 08:25 (před 5 lety) Zobrazit 9
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?BLÍŽÍ SE KONEC PLATNOSTI LETNÍHO KATALOGU! ---------------------------------------------------------------------------- Je to tady... Už se to blíží... Léto a prázdniny mají na kahánku?, stejně jako náš ❤️VYMAZLENÝ LETNÍ KATALOG❤️. Nezapomeňte, že platnost AKČNÍCH CEN u vybraných produktů končí v sobotu 31. 8. 2019! Ještě více než týden si tak můžete za perfektní ceny pořídit ?power gril PARTY TIME, infračervený kuchařský teploměr ACCURA?, džbán myDRINK se 4 poháry s víčkem?, výrobník sycených nápojů myDRINK?, spiralizér HANDY?? a další a další... Listujte, vybírejte, a těšte se na ❤️NOVÝ NEJTLUSTŠÍ KATALOG ❤️v dějinách české značky TESCOMA! ❗️ http://bit.ly/KATALOG-TESCOMA-V-NOVEM ❗️

  23. 08. 2019 09:54 (před 5 lety) Zobrazit 8
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?‍♀️JAK SE FOTÍ NÁŠ NEJTLUSTŠÍ KATALOG? ------------------------------------------------------------------- Ano, bude TLUSTÝ a KRÁSNÝ! Po delší době jsem se vydala do FOTOATELIÉRU a zase jsem měla štěstí na ??SLADKÉ FOCENÍ. Tentokrát byla středem pozornosti porcelánová linie GUSTITO. Určitě ji znáte, je plná ??mističek, ☕šálků, podnosů a nechybí v ní ani stylová ?ETAŽÉRKA nebo FONDUE. Linie GUSTITO je zkrátka jako stvořená pro ?‍❤️‍?nevšední stolování... A takové bylo i focení pro nově chystaný ?KATALOG TESCOMA PODZIM/ZIMA?❄️. Ano, práce na něm je stále hodně, každá strana musí být doslova jako ?ŠPERK. Společně řešíme každý DETAIL, textaři✏️ píší, grafici upravují, fotografové ?nestačí fotit. Tentokrát bude KATALOG VELKÝ a... tak trochu nedietně řečeno, TLUSTÝ ? Ba co víc, nejtlustší! Těšte, je na co!

  22. 08. 2019 12:27 (před 5 lety) Zobrazit 9
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ?DOMÁCNOST JAKO ZE ŠKATULKY! ? ----------------------------------------------------------- Nejen pořádek, ale i ČISTOTA dělají přátele! Nová řada špičkových ▶️ekologických čističů ProfiMATE ◀️se těší na vaši domácnost ?. Vy se naopak můžete těšit na ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ PRODUKTY vyrobené na bázi rostlinných a minerálních surovin s jemnou přírodní vůni Aloe vera?. Čisticí prostředky s kvalitním sprejovým dávkovačem???, resp. dávkovacím uzávěrem si poradí s údržbou omyvatelných ploch v kuchyni, s nerezovým nádobím?, ale i troubami, sporáky, sklokeramickými a indukčními deskami, zrcadly i okny...??. Prostě LESK JAKO BLESK! ⚡️ ?http://bit.ly/LESK-JAKO-BLESK ⚡️

  21. 08. 2019 14:15 (před 5 lety) Zobrazit 13
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ☝️VYUŽIJTE DNY DOPRAVY ZDARMA!? ---------------------------------------------------------- ?Možná jsme vás překvapili ve chvíli, kdy vybíráte v ?eshopu TESCOMA drobné kuchyňské náčiní???. A možná jste ani v zápalu nákupní mánie nepostřehli, že ▶️DNES a ZÍTRA◀️ můžete využít oblíbenou akci ?DNY DOPRAVY ZDARMA. Stačí tak málo, nakoupit nad 4️⃣9️⃣9️⃣ Kč a my vám váš ?"košík" přivezeme kamkoliv ZDARMA. Akce se vztahuje pouze na dopravu, nikoliv na platbu! Tak vzhůru do nakupování ?? ? http://bit.ly/DNY-DOPRAVY-ZDARMA ?

  20. 08. 2019 08:46 (před 5 lety) Zobrazit 5
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  NASUŠTE A DARUJTE!?❤️ ---------------------------------------- Darovat je ten nejkrásnější pocit! A protože i my v TESCOMĚ rádi děláme radost, tak s nákupem ▶️SOUPRAVY PRO SUŠENÍ DELLA CASA ◀️od nás dostanete stylový ?DÁREK, skleněnou dózu s klipem 500 ml ze stejné linie v hodnotě 9️⃣9️⃣ Kč. Takže jestli se rozhodujete mezi sušením na tiskařské černi, drahou a překážející sušičkou nebo naší ultra skladnou soupravou s DÁRKEM.... Tak máme takový pocit, že máte jasno ☝️ Protože co nasušíte, můžete rovnou DAROVAT! Už pro ten pocit... ❤️ ? http://bit.ly/DAREK-K-SOUPRAVE-NA-SUSENI ❤️

  19. 08. 2019 14:59 (před 5 lety) Zobrazit 2
 • Tescoma.cz novinka
  Tescoma.cz logo

  Tescoma.cz

  ☝️NOVINY NECHTE NA ČTENÍ!? -------------------------------------------------- Možná se to na první pohled nezdá, ale SUŠENÍ a ČTENÍ patří k sobě. Ranní ?sběr hub, ?přečtení tisku a posléze sušení hříbků na novinách a TISKAŘSKÉ ?barvě. Zkuste změnit zajeté zvyky a ☝️SUŠTE MODERNĚ, ZDRAVĚ a VZDUŠNĚ! Ať už to budou ?????hříbky, ovoce, zelenina nebo maso, rozhodně si zaslouží větší komfort! ▶️Souprava pro sušení DELLA CASA ◀️se třemi rošty lze vložit do pečicí trouby? a je ideální variantou pro KONZERVACI a PRODLOUŽENÍ TRVANLIVOSTI uvedených potravin bez nutnosti sušení na ?NOVINÁCH nebo v drahé a překážející SUŠIČCE. Nezapomeňte ani na stylové ▶️DÓZY S KLIPEM◀️, ve kterých můžete sušené dobroty ?DAROVAT! Ještě více se dozvíte v našem poučném článku ⬇️ ? http://bit.ly/ZAPOMENTE-NA-NOVINY-I-SUSICKU ☝️

  16. 08. 2019 11:49 (před 5 lety) Zobrazit 9