Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

SlevmeTo.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE SLEVA
Skvělá extra sleva na SlevmeTo.cz
Portál SlevmeTo.cz Vám každý týden přináší až 90% slevy na populární místní  zboží, poukazy na služby, kulturní akce a nejrůznější ojedinělé nabídky všeho druhu!
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

0% úspěšnost

SlevmeTo.cz • vloženo 14. 03. 2015 14:34

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu SlevmeTo.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora SlevmeTo.cz
http://slevmeto.cz

https://www.facebook.com/slevmetocz

Novinky z obchodu SlevmeTo.cz


 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Pobyt pro celkovou regeneraci, omlazení a cílené hubnutí, 25 let klinických zkušeností! Během 4 dnů vás čekají Vás procedury hubnoucí, omlazující, masáže různého druhu, zábaly, sauna, solárium aj. Budete odcházet mladší, hezčí, odpočatější! Užijte si klid a pohodu, načerpejte novou energii.

  24. 02. 2017 09:09 (před 9 hodinami) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Rodinná chalupa se nachází na okraji obce Oudoleň v kraji Vysočina na Českomoravské vrchovině na rozhraní CHKO Žďárských vrchů a Železných hor. Po celkové rekonstrukci bývalé zemědělské usedlosti nabízíme ubytování ve stylově zařízených částech chalupy – apartmánech a pokojích s kapacitou 16 pevných lůžek a 4 přistýlek s možností stravování formou polopenze.

  20. 02. 2017 09:22 (před 4 dny) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Kurz dodá jistotu na silnici. Naučíte se dobře ovládat auto pod dohledem našich zkušených instruktorů. Můžete využít tuto příležitost a darovat svým nejbližším kurz, který jim může zachránit zdraví či život.

  16. 02. 2017 09:26 (před týdnem) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Penzion Pastierňa je vyhledávaný penzion na okraji obce Dedinky, obklopen nádhernou vápencovou galerií Gačovských skal. Leží přímo na turistické trase vystupující na malebnou luční planinu Geravy. Neodmyslitelnou součástí obce je vodní nádrž Palcmanská Masa. S možností rybolovu, koupání a různých vodních sportů. Penzion nabízí ubytování v útulných 2, 3, a 4 lůžkových podkrovních pokojích. Ubytovací kapacita je 14 osob.

  15. 02. 2017 09:36 (před týdnem) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Krásný, nově postavený rodinný penzion Holiday v Herlíkovice, je situován v atraktivním místě Krkonoš na trase Vrchlabí - Špindlerův Mlýn.

  15. 02. 2017 09:28 (před týdnem) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Zimní pobyt se snídaní v nově postaveném rodinném penzionu Holiday v Herlíkovice, v atraktivním městě Krkonoš na trase Vrchlabí - Špindlerův Mlýn. Skiareál 300 metrů od penzionu!

  14. 02. 2017 22:26 (před týdnem) Reagovat 0
 • SlevmeTo.cz novinka
  SlevmeTo.cz logo

  SlevmeTo.cz

  Schopnosti našeho mozku jsou neuvěřitelné a každý z nás umí kreslit. Přesvědčuje nás o tom již mnoho let Pavla Macháčková a kolektiv lektorů v Ateliéru Mozaika.

  14. 02. 2017 09:49 (před týdnem) Reagovat 0