Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Shim.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Shim.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Shim.cz


+420 735 015 492
Shim.cz, Palackého Třída 290/22, 612 00 Brno
http://shim.cz
info@shim.cz
https://www.facebook.com/shim.cz

Novinky z obchodu Shim.cz


 • Shim.cz novinka
  Shim.cz logo

  Shim.cz

  Oblíbené modely ? čekají pouze na Vás. Kam v nich vyrazíte? Na ples, do tanečních nebo do divadla? ? Více modelů najdete zde: ? http://shim.cz/s/fulltext?q=bicotone Všechny společenské šaty objevte tady: ? http://shim.cz/damske-obleceni/damske-saty/spolecenske-saty?page=2

  13. 10. 2018 13:00 (před 6 dny) Zobrazit 2
 • Shim.cz novinka
  Shim.cz logo

  Shim.cz

  Máme pro Vás výběr podzimní kolekce ? a značky Numinou. Tyto pohodlné modely musíte mít! ? Napište ✍ nám, které si oblečete a kam v nich vyrazíte. Šaty najdete tady: ? http://shim.cz/s/fulltext?q=numinou Objevte celou podzimní kolekci: ? http://shim.cz/podzimni-kolekce?page=1

  10. 10. 2018 19:17 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Shim.cz novinka
  Shim.cz logo

  Shim.cz

  ‼ VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O POUKÁZKY ‼ Již známe jména tří vyherců, kteří vyhrávají poukázku v hodnotě 1 500 Kč. Výherci se stává pan Miroslav, paní Marie a paní Aneta. ? Výhercům gratulujeme! ? Všem ostatním děkujeme za účast a nezoufejte, připravujeme pro Vás další soutěž, takže nás bedlivě sledujte. ?

  21. 09. 2018 07:00 (před 4 týdny) Zobrazit 0