Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Pojisteni.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 70%
70% slevový kód na cestovní pojištění od Pojisteni.cz
Nejvýhodnější cestovní pojištění na trhu nyní získáte od Pojisteni.cz. Tento slevový kód zajistí slevu ve výši 70 % na cestovní pojištění od UNIQA, které kryje léčebné výlohy částkou 5 mil. Kč, platí po celé Evropě (+ Egypt, Tunisko, Turecko, ..), zahrnuje asistenční službu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, zpoždění letu i únosu letadla. Toto komplexní pojištění s tímto kódem sjednáte za pouhých 8 Kč na den.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Pojisteni.cz • vloženo 06. 07. 2018 22:41

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Pojisteni.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 15%
15% slevový kód na pojištění majetku od Pojisteni.cz
Ušetřete při sjednávání pojištění majetku od Pojisteni.cz. Stačí před kalkulací zadat tento slevový kód, který zlevní pojištění o 15 %.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 4 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Pojisteni.cz • vloženo 06. 07. 2018 22:37

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Pojisteni.cz


+420 380 999 777
www.POJISTENI.cz, a.s., Masarykova 1230, 373 41 Hluboká nad Vltavou
http://pojisteni.cz
https://www.facebook.com/www.POJISTENI.cz

Novinky z obchodu Pojisteni.cz


 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  #10yearschallenge 2⃣0⃣1⃣9⃣ ? 100% online ➡kalkulace ➡srovnání➡objednávka➡platba➡smlouva do emailu✅ ? ?žádné dovolávání ?

  22. 01. 2019 09:31 (před 2 hodinami) Zobrazit 2
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  ➡ Tipovačka o GoPro ? +50 ? ⛷? Zimní sezona cestovního pojištění na hory je tu !

  15. 01. 2019 09:03 (před 7 dny) Zobrazit 2
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Školní lyžařské kurzy ⛷ se již plánují ! ? Nezapomeňte s sebou dětem pojistku ! ? Klid a pohodu rodičů, může vylepšit vhodné pojištění ? ? Zahraničí ?? i ČR ?? Sjednat lze online během chvilky i třeba z mobilu ?

  14. 01. 2019 12:41 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Soutěž o 3x set čepice + šály ?Napište do komentáře, kam pojedete na Silvestra ? (můžete napsat i doporučení, kde se vám líbilo ? ) ?Pro zábavu označte toho, komu chcete poslat jen tak dáreček ? (kdo třeba letí k moři - slavit Nový rok), ten nemusí nic, ? pošleme tomu koho jste označili, pokud budete vybráni 1⃣ Vybereme tentokráte 3⃣ nejzajímavější komentáře, každý od nás získá set čepice a šálu z hřejivého fleece ➕ jeden ze tří označen v komentáři u vybraného, dostane ? také čepici a šálu fleece jen pro sebe Komentář můžete psát jednou, až do nedělní půlnoci 16.12.2018, do 23:59. ⛷?Cestovní pojištění po ČR s úrazovkou a odpovědností od 12,-/den a to se (nejen na Silvestra? ) vyplatí ! ?Sjednejte si "co kdyby" - špunt od šampaňského rozbil okno luxusní restaurace, nebo sestřelíte letadlo ?. ? Sjednat za minutku online zde https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani?ap=4fFNq8

  10. 12. 2018 13:37 (před měsícem) Zobrazit 24
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Soutěž o PoweCube a mini ? v batohu ?Napište do komentáře, kam pojedete v zimě na výlet nebo dovolenou ? (můžete napsat i doporučení, kde se vám líbilo ? ) ?Pro zábavu označte toho, komu chcete poslat jen tak dáreček ? (kdo třeba hodně cestuje), ten nemusí nic, mini ?? v batohu pošleme tomu koho jste označili, pokud budete vylosováni 1⃣ Vylosujeme 1 komentář, ten od nás získá PowerCube s USB nabíječkou ➕ další označen v komentáři u vylosovaného, dostane ? v batohu jen pro sebe Komentář můžete psát jednou, až do nedělní půlnoci 11.11.2018, do 23:59. ⛷Cestovní pojištění po ČR s úrazovkou a odpovědností ? již u nás online. Nezapomeňte, až budete potřebovat nějaké pojištění zadat na internetu jednoduše POJISTENI.cz U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  06. 11. 2018 14:55 (před 3 měsíci) Zobrazit 83
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  SUPER cena pojištění odpovědnosti - za 315,-/rok ! Právě jsme snížili cenu pojištění odpovědnosti občana, navíc pro 3 nejrychlejší s dárečkem navíc ? Sjednání za minutku i přímo z mobilu, neváhejte! https://online.pojisteni.cz/odpovednost/srovnani Pokud využijete a napíšete nám do zprávy číslo zaplacené objednávky, my vám obratem pošleme dáreček dle vlastního výběru. (Victorinox, deštník, batoh, flashdisk, kšiltovka, rukavice s dotykem na mobil) Pro 3 nejrychlejší dáreček, platí do 1.10.2018 23:59 Sjednání online NONSTOP ?, zkoušet můžete nezávazně! ?Máte dům, byt, chatu nebo jen garáž ? ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ?Jste aktivní, máte nezbedné děti ? ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ?Máte dům blízko souseda, bydlíte v bytovém domě ? ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ?Jste řidič/ka z povolání, jezdíte služebním vozidlem ? ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ?Co kdyby, alespoň to bolestné vám trochu zlepší náladu :-) pro děti máme 50% slevu ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ?Máte rádi adrenalinové sporty nebo jen občas sportujete s přáteli ? ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ?Jste aktivní na internetu ? ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ?Jezdíte autem a máte komu zavolat, když bude opravdový problém ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ?Cestujete do zahraničí, nebo jezdí vaše děti na tábory, lyžařské kurzy i po ČR ? (na tento produkt se nevztahuje dáreček) ☑️ Cestovní pojištění ? ?Co dodat, kdo má auto řeší, mrkněte na nabídku se slevou online ihned ☑️ Povinné ručení ??????? ?Nechcete se dohadovat, když vám někdo odře auto u nákupního centra ? ☑️ Havarijní pojištění ?Máte psa nebo kočku ? ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Vše naleznete na http://POJISTENI.cz stačí si vybrat produkt a kliknout na "porovnat nabídky pojišťoven" nebo na "online kalkulačka" zkoušení je nezávazné!, nemusíte zadávat ani telefon ani email.

  26. 09. 2018 15:31 (před 4 měsíci) Zobrazit 1
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Soutěž o nůž Victorinox a powerbanku v batohu 1⃣?Napište do komentáře co máte vy ❓ dům, byt, chatu, garáž, auto, motorku, čtyřkolku, skůtr, traktor, kamion ?, psa, kočku...(přesně a právě pro tyto majitele je tu http://POJISTENI.cz) 2⃣?Pro zábavu označte toho komu chcete poslat jen tak dáreček ? powerbanku v batohu, (kdo také má něco ze seznamu ? ), ten nemusí nic, když se trefíte ? je toho koho jste označili. ? vylosovaný získá nůž Victorinox ➕ další označen v komentáři, dostane ? powerbanku v batohu jen pro sebe Pište jednou skrze komentáře až do neděle 30.9.2018 do 00:00. Nezapomeňte až budete potřebovat nějaké pojištění zadat POJISTENI.cz U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  25. 09. 2018 14:30 (před 4 měsíci) Zobrazit 31
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Máte dům, byt či chatu? ??? Sleva 4⃣5⃣% a dárek ke každému pojištění majetku do 31.10.2018 U všech produktů nabízíme obchodní slevu nejméně 3⃣0⃣%. Navíc využijte slevový kupón na dodatečných 1⃣5⃣% - v kalkulačce pojištění majetku zadejte kód MAJ15FB Kalkulace je zcela nezávazná, nevyžadujeme e-mail ani telefon.

  21. 09. 2018 13:46 (před 4 měsíci) Zobrazit 1
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Soutěž o PoweCube a powerbanku v batohu ?Napište do komentáře, zda již máte nějaké zkušenost s pojištěním na internetu ? (můžete napsat i jaké :-) ) ?Pro zábavu označte toho, komu chcete poslat jen tak dáreček ? (kdo neustále drží mobil v ruce a tak se mu hodí powerbanka na cesty), ten nemusí nic ? powerbanku v batohu pošleme tomu koho jste označili, pokud budete vylosováni 1⃣ Vylosujeme 1 komentář, ten od nás získá PowerCube s USB nabíječkou ➕ další označen v komentáři u vylosovaného, dostane ? powerbanku v batohu jen pro sebe Komentář můžete psát jednou, až do nedělní půlnoci 23.9.2018, do 23:59. Nezapomeňte, až budete potřebovat nějaké pojištění zadat na internetu jednoduše POJISTENI.cz U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  17. 09. 2018 10:03 (před 4 měsíci) Zobrazit 97
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  RYCHLO soutěž o skládací deštníky ☔☔, dnes se budou hodit ☔ ?Napište do komentáře jakou pojišťovnu z naší online nabídky by jste si osobně vybrali pro pojištění svého majetku, https://online.pojisteni.cz/nemovitost/srovnani ?Pro zábavu označte toho, komu chcete poslat jen tak dáreček ? (kdo potřeboval dnes deštník, nebo má NEhezký), ten nemusí nic ? druhý deštník je toho koho jste označili, pokud budete vylosováni 1⃣ Vylosujeme z komentářů 1 a ten od nás získá skládací deštník ☔ ➕ další označen v komentáři u vylosovaného, dostane ? ☔ deštník jen pro sebe Komentář můžete psát jednou až do sobotní půlnoci 15.9.2018 do 23:59. Nezapomeňte až budete potřebovat nějaké pojištění zadat POJISTENI.cz U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  14. 09. 2018 09:39 (před 4 měsíci) Zobrazit 32
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Tipovací soutěž o Victorinox a powerbanku v batohu ?Tipněte si ❓: kolik bude částka kč u nejvyšší objednávky ze všech 13 produktů nabídky za pondělí 10.9.2018 ?Pro zábavu označte toho komu chcete poslat jen tak dáreček ? powerbanku v batohu, ten nemusí nic, když se trefíte ? je toho koho jste označili. 1⃣ První správný tip od nás získá Victorinox ➕ další označen v komentáři, dostane ? powerbanku v batohu jen pro sebe Tipovat můžete jednou skrze komentáře až do neděle 9.9.2018 do 00:00. Nezapomeňte až budete potřebovat nějaké pojištění zadat POJISTENI.cz U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  06. 09. 2018 12:19 (před 5 měsíci) Zobrazit 61
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Gratulujeme Tomasz Wzientek ? Třetí výherce v letní soutěži o kamery GoPro! ? Využijte výhodné 100% online pojištění ? U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. ? Sjednání online NONSTOP ? na http://POJISTENI.cz ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců Více info o soutěži zde http://pojisteni.cz/tipovacka-gopro

  05. 09. 2018 11:23 (před 5 měsíci) Zobrazit 4
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Gratulujeme Kristýně Kavánové? jedna tajná fotografie ? Druhý výherce v letní soutěži o kamery GoPro! ? Nezapomeňte i vy využít extra slevový kupon na vaši dovolenou, platí do konce prázdnin 7⃣0⃣% sleva na cestovní pojištění po celé Evropě ? avšak termín počátku pojištění může být až v září nebo zimě... Sleva 70%, tu nikde nenajdete, stojí za to být fanouškem POJISTENI.cz ? kod na online slevu: WUK5FSFB19 Více info o soutěži zde http://pojisteni.cz/tipovacka-gopro

  27. 08. 2018 13:38 (před 5 měsíci) Zobrazit 3
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Gratulujeme Michaele Ottové ? První výherce v letní soutěži o kamery GoPro! ? Nezapomeňte i vy využít extra slevový kupon na vaši dovolenou, platí do konce prázdnin 7⃣0⃣% sleva na cestovní pojištění po celé Evropě ? Sleva 70%, tu nikde nenajdete, stojí za to být fanouškem POJISTENI.cz ? kod na online slevu: WUK5FSFB19 Více info o soutěži zde http://pojisteni.cz/tipovacka-gopro

  14. 08. 2018 12:51 (před 5 měsíci) Zobrazit 8
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Tipovací soutěž o 2⃣ powerbanky... Tipněte si ❓: kolik se odeslalo dárků (powerbank) za jeden den, třeba 6.června.2018 Pokud budete i sdílet ? a mít první správný tip, získáte powebanku navíc, třeba pro přítele/přítelkyni ? 1⃣ První správný tip od nás získá powerbanku (+ případné sdílení, powerbanku navíc) 2⃣ Druhý správný tip od nás získá powerbanku Tipovat můžete jednou skrze komentáře až do čtvrtka 15.8.2018 do 12:00. ? Nezapomeňte využít kupon, platí do konce prázdnin - 7⃣0⃣% sleva na cestovní pojištění po celé Evropě ? Sleva 70%, tu nikde nenajdete, stojí za to být fanouškem POJISTENI.cz ? kod WUK5FSFB19 U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  13. 08. 2018 15:20 (před 5 měsíci) Zobrazit 46