Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Pojisteni.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 70%
70% slevový kód na cestovní pojištění od Pojisteni.cz
Nejvýhodnější cestovní pojištění na trhu nyní získáte od Pojisteni.cz. Tento slevový kód zajistí slevu ve výši 70 % na cestovní pojištění od UNIQA, které kryje léčebné výlohy částkou 5 mil. Kč, platí po celé Evropě (+ Egypt, Tunisko, Turecko, ..), zahrnuje asistenční službu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, zpoždění letu i únosu letadla. Toto komplexní pojištění s tímto kódem sjednáte za pouhých 8 Kč na den.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Pojisteni.cz • vloženo 06. 07. 2018 22:41

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Pojisteni.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

KUPÓN 15%
15% slevový kód na pojištění majetku od Pojisteni.cz
Ušetřete při sjednávání pojištění majetku od Pojisteni.cz. Stačí před kalkulací zadat tento slevový kód, který zlevní pojištění o 15 %.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 2 měsíce okomentovat

100% úspěšnost

Pojisteni.cz • vloženo 06. 07. 2018 22:37

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Pojisteni.cz


+420 380 999 777
www.POJISTENI.cz, a.s., Masarykova 1230, 373 41 Hluboká nad Vltavou
http://pojisteni.cz
https://www.facebook.com/www.POJISTENI.cz

Novinky z obchodu Pojisteni.cz


 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Je to tu - letní tipovací soutěž začala ? Dovolenou v létě plánuje snad každý, nový model GoPro by se určitě hodil, šance tu je ? a to rovnou 3⃣x? Vybírat můžete i z dalších 100% online pojištění, které se může hodit ? a také získáte možnost tipovat ? Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)??

  01. 06. 2018 08:40 (před 2 měsíci) Zobrazit 10
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Už jen 1⃣ den a spustíme letní tipovačku ? Sledujte Facebook a stránky POJISTENI.cz, tentokráte žádná losovačka, 3 po sobě jdoucí nejblíže správné tipy, dle podmínek tipovačky dostanou: 1⃣,2⃣,3⃣ ? (značkové ⬛⬛⬛⬜ ?modely , kdo by nechtěl ❓ ?) Pšt, pokud plánujete dovolenou (cestovní pojištění) počkejte do zítra ?

  31. 05. 2018 13:00 (před 2 měsíci) Zobrazit 5
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Plánujete cestovat do zahraničí ? ? Využijte online cestovní pojištění na POJISTENI.cz a soutěžte o 25 powerbank. Losujeme denně jednoho z vás ?‍♂?‍♀ (losuje generátor náhodných čísel z vašich objednávek i těch za 11,- ? ) ☑️ Cestovní pojištění ? se slevou až 5⃣0⃣% dokumenty obratem v emailu - kalkulačky zde https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani ☑️ Podrobnosti o soutěži zde http://pojisteni.cz/soutez-powerbanky

  26. 04. 2018 12:57 (před 3 měsíci) Zobrazit 3
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Tipovací soutěž o skládací deštník ☂ Dnes se bude hodit ☂ , pak už bude svítit sluníčko ☀ Tipněte si ❓: kolik bude "zobrazení stránek" POJISTENI.cz ve svátek 1.5.2018 (za celý den) 1⃣První správný tip od nás získá skládací deštník Tipovat můžete jednou skrze komentáře až do pondělí 30.4.2018 do půlnoci. U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  26. 04. 2018 09:58 (před 3 měsíci) Zobrazit 39
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Další akce je tu ? ! Navíc jako dárek ? získáte powerbanku ?? ke každému pojištění majetku ? Akce platí do do 31.5.2018 Pojistěte si Váš rodinný dům ?, byt ?, chalupu ?, chatu ?? či garáž ? pro případ přírodních živlů ⛈????, nehod ?, škod způsobenými poruchami ?, krádežemi ???, vandalismem aj. včetně technických asistenčních služeb ? a připojištění odpovědnosti ?‍⚖

  12. 04. 2018 13:01 (před 3 měsíci) Zobrazit 3
 • Pojisteni.cz novinka
  Pojisteni.cz logo

  Pojisteni.cz

  Tipovací soutěž o skládací deštník ☂ Tento týden nám dle předpovědi počasí bude svítit sluníčko ☀, deštník ☂ se hodí prý zase za týden ? Tipněte si ❓: kolik slevových kuponů na online pojištění majetku/domácnosti bylo rozdáno k 1.dubnu ? (jeden pro Vás zde: MAJ15FB ) 1⃣První správný tip od nás získá skládací deštník Tipovat můžete jednou skrze komentáře až do neděle 8.4.2018 do půlnoci. U nás máte online kalkulačky nezávazně, nemusíte zadávat ani telefon ? ani email ? Následné sjednání během chvilky i třeba v mobilu ?, v případě zájmu smlouva obratem v emailu ?. Sjednání online NONSTOP ? na POJISTENI.cz Nejširší nabídka 100% online pojištění v ??: ☑️ Pojištění nemovitosti a domácnosti ? - dům, byt, chata, garáž - slevový kupon pro senzační cenu MAJ15FB ☑️ Pojištění odpovědnosti občana ☑️ Pojištění odpovědnosti za škodu z držby nemovitosti ☑️ Pojištění odpovědnosti v zaměstnání ?‍✈ ☑️ Úrazové pojištění ? - dlouhodobé ☑️ Úrazové pojištění - krátkodobé pro sport ?‍♂⛷??‍♂?‍♂?‍♂ 200 sportů, třeba jen na víkend ☑️ Pojištění kybernetických a internetových rizik ? ☑️ Pojištění právní ochrany - právník do auta ☑️ Cestovní pojištění ? ☑️ Povinné ručení ??????? ☑️ Havarijní pojištění ☑️ Pojištění domácích mazlíčků (psy a kočky)?? ☑️ Pojištění cizinců

  03. 04. 2018 15:11 (před 4 měsíci) Zobrazit 43