5% slevový kód na jízdní kola a cyklistické potřeby
5% na veškerý sortiment jízdních kol a cyklistických potřeb a vybavení. Stačí zadat kód kupónu do kolonky v nákupním košíku.

moolbike.cz • vloženo 23. 11. 2016 15:43

Novinky z obchodu moolbike.cz

• moolbike.cz novinka
    moolbike.cz logo

moolbike.cz

Na letošním litovelském Bobr Cupu startovali dokonce 2 týmy Moolbike.cz. V podzimním počasí zvládli nástrahy trati a vybojovali pěkné 16. a 24. místo z celkem 222. týmů. Děkujeme.

18. 10. 2017 10:26 (před 24 hodinami) Reagovat 3

moolbike.cz

Několika fotkami se vracíme k slunečnému 1. říjnu, kdy naši týmoví jezdci vyrazili na XCM Zlínskou 50. I když se na tuto disciplínu nespecializují, děkujeme Martinu Langerovi a Ivu Hanzlíkovi za skvělé 19. a 26. místo ze zhruba 400 maratonců. Kluci si závod užili a jsou natěšení na další sezonu.

11. 10. 2017 14:00 (před týdnem) Reagovat 1

moolbike.cz

Těžký den dnes v práci. U každého kola se chceme přesvědčit, že je ve 100% kondici než ho předáme zákazníkovi! No a když prodáme sjezďáka......

05. 10. 2017 17:13 (před 2 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

Právě dnes jsme spustili velký podzimní výprodej cyklooblečení značek FOX, DAINESE, GIANT a KELLYS. Jedná se většinou o poslední kousky, tak pospěšte! Skvělá kvalita se slevou až 50%. http://bit.ly/cykloobleceni

03. 10. 2017 09:36 (před 2 týdny) Reagovat 6

moolbike.cz

Doufáme, že si podzimní počasí užíváte stejně tak dobře, jako my :-) Včerejší větrání Felt Edict můžete celé najít zde: https://youtu.be/1dJ1fpvHeRw

30. 09. 2017 10:26 (před 3 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

Často se nás zákazníci ptají ohledně kol typu fatbike: ,,K čemu to má tak široký kola?" Tak vám odpovíme krátkou ukázkou z dnešní vyjížďky :-)? Na videu můžete vidět Felt Surplus: https://goo.gl/iW5Bs2

27. 09. 2017 21:27 (před 3 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

Neuvěřitelný výkon Petera Sagana. Gratulace z Moolbiku!

25. 09. 2017 09:25 (před 3 týdny) Reagovat 2

moolbike.cz

Zastavte se za námi na Evropský týden mobility na Horní náměstí v Olomouci, kde pro vás máme testovací elektrokola značek Felt a Apache! Navíc se můžete projet i na koloběžkách značky Kostka :-) těšíme se na vás!

22. 09. 2017 13:43 (před 4 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

Gratulujeme Tomu Dumoulinovi k titulu Mista světa v časovce. Samozřejmě na kole GIANT! #RideLikeChampions #RideGiant #moolbike

21. 09. 2017 11:57 (před 4 týdny) Reagovat 0

moolbike.cz

Prší? Nevadí! Naši závodníci nejsou z curku a opět obsazují vysoké pozice :-) Náš triatlonista Roman si na Ford CzechMan Tour v Příbrami vybojoval 4. místo v kategorii. Jitka si dala duatlon, kde se umístila jako 3. žena! :-) Oběma gratulujeme ke skvělým výkonům!

20. 09. 2017 11:59 (před 4 týdny) Reagovat 3

moolbike.cz

Týmové barvy zářily v ponurém počasí na akci Štrauzák! V soutěži družstev se MOOLBIKE tým umístil na prvním místě! V celkovém pořadí potom David obsadil třetí místo a Jitka místo první ve své kategorii :-) No a jelikož prvních míst není nikdy dost, tak nám Jitka ještě vybojovala první místo na Svatokopecké časovce :-) Všem týmovým jezdcům děkujeme a gratulujeme :-)

11. 09. 2017 10:41 (před měsícem) Reagovat 0