moolbike.cz

Zastavte se za námi na Evropský týden mobility na Horní náměstí v Olomouci, kde pro vás máme testovací elektrokola značek Felt a Apache! Navíc se můžete projet i na koloběžkách značky Kostka :-) těšíme se na vás!

22. 09. 2017 13:43 (před 4 dny) Reagovat 1

moolbike.cz

Gratulujeme Tomu Dumoulinovi k titulu Mista světa v časovce. Samozřejmě na kole GIANT! #RideLikeChampions #RideGiant #moolbike

21. 09. 2017 11:57 (před 5 dny) Reagovat 0

moolbike.cz

Prší? Nevadí! Naši závodníci nejsou z curku a opět obsazují vysoké pozice :-) Náš triatlonista Roman si na Ford CzechMan Tour v Příbrami vybojoval 4. místo v kategorii. Jitka si dala duatlon, kde se umístila jako 3. žena! :-) Oběma gratulujeme ke skvělým výkonům!

20. 09. 2017 11:59 (před 6 dny) Reagovat 3

moolbike.cz

Týmové barvy zářily v ponurém počasí na akci Štrauzák! V soutěži družstev se MOOLBIKE tým umístil na prvním místě! V celkovém pořadí potom David obsadil třetí místo a Jitka místo první ve své kategorii :-) No a jelikož prvních míst není nikdy dost, tak nám Jitka ještě vybojovala první místo na Svatokopecké časovce :-) Všem týmovým jezdcům děkujeme a gratulujeme :-)

11. 09. 2017 10:41 (před 2 týdny) Reagovat 0

moolbike.cz

Již nyní na našich prodejnách pedály značky LOOK!? #look #pedaly #moolbike

06. 09. 2017 15:34 (před 3 týdny) Reagovat 2

moolbike.cz

Moolbike team včera zdolával Velký Kosíř ze všech stran a to jak na kole, tak běžmo :-) Máca s Davidem se zúčastnili bajkového závodu Kosířská špica kde vybojovali 19. a 7. místo! Z druhé strany jsme se zúčastnili běžeckého závodu Kosířské žiganec, kde Jitka doběhla jako první žena a Alex jí byl v patách :-)

03. 09. 2017 09:17 (před 3 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

FELT Decree LE mezi výběrem nejlepších kol sezony. Přijďte se mrknout na DECREE naživo k nám do prodejny.

31. 08. 2017 14:44 (před 4 týdny) Reagovat 1

moolbike.cz

10 minut do startu!

26. 08. 2017 10:53 (před 4 týdny) Reagovat 0

moolbike.cz

Jsme na bikemaraton Leština! Tak se zastavte ??

26. 08. 2017 09:21 (před 4 týdny) Reagovat 2

moolbike.cz

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale v sobotu 26.8. bude naše olomoucká prodejna zavřená. Najdete nás na http://cyklomorava.cz/ V pondělí 28.8. se na vás těšíme v plné polní.

25. 08. 2017 18:12 (před měsícem) Reagovat 4

moolbike.cz

Dorazili kšiltovky FOX. Přijďte se hodit do štýlu! #foxhead #instyle

19. 08. 2017 11:48 (před měsícem) Reagovat 2

moolbike.cz

Pavel Petrásek na FORD Challenge Prague 2017. 7. místo celkově a 1 mezi českými závodníky! Gratulujeme Pavle.

31. 07. 2017 10:03 (před 2 měsíci) Reagovat 0