Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

KnihyKazda.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu KnihyKazda.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 5%
5% slevový kód na knihy z Knihykazda.cz
Vaše objednávka z knihkupectví Knihykazda.cz bude o 5 % levnější, když v košíku zadáte tento slevový kód.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 lety okomentovat

100% úspěšnost

KnihyKazda.cz • vloženo 22. 07. 2019 02:38

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora KnihyKazda.cz


+420 725 518 237
https://knihykazda.cz
obchod@knihykazda.cz
https://www.facebook.com/knihykazda

Novinky z obchodu KnihyKazda.cz


 • KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Krásný den všem, máme pro Vás novinku: dnes jsme spustili nový eshop. Některé věci, především grafika, se bude ještě měnit, ale eshop je funkční, jen platba kartou bude dostupná až zítra. Tak snad z nového eshopu budete mít takovou radost, jako máme my! Krásnou neděli!

  01. 09. 2019 07:12 (před 5 lety) Zobrazit 14
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Vážené dámy, vážení pánové, představujeme Vám naši první beletrii – půvabné vyprávění třicetileté Angličanky Helen Jukes o tom, jak jí péče o vlastní včelstvo pomohla najít sebe samu. Na prahu třicítky se Helen Jukes cítí uvězněná v městském kolotoči kancelářského pletichaření a dočasných adres. Snaží se usadit ve své nové práci v Oxfordu a tu jí dojde, že aby prožila smysluplný život naplněná láskou a prací, musí se sama změnit. Tehdy jí kamarádi darují včelstvo (podle starých mýtů darované včelstvo přináší štěstí) a Helen začíná svůj první včelařský rok. Co ale obnáší „chovat" tyto divoké tvorečky? Jak mohou nové vědomosti o včelách přispět k objevování sebe sama? A přinese jí cesta do útrob úlu uvolnění? Zatímco Helen hledá svou roli v úžasném ekosystému úlu, samotný akt chovu jí přináší nový pohled na život, prohlubuje její přátelství (stará i nová) a oživuje její svět. Její vyprávění je fascinující cestou ve stopách včel a jejich úlu i dějinami našeho pozorování včel. Jde o úchvatné zamyšlení nad zodpovědností a péčí, nad zranitelností a důvěrou, nad tvorbou nových pout a vstupem na pole dosud neprozkoumaná. Helen Jukes je britská spisovatelka, včelařka a učitelka tvůrčího psaní. Její práce se objevily v Caught by the River, BBC Wildlife, Resurgence, Junket a LITRO. Učí tvůrčímu psaní na Oxfordské univerzitě a spolupracuje s Bee Friendly Trust - neziskovou organizací, usilující o zvýšení našeho povědomí o životě včel a podporující péči o udržitelná stanoviště. Kniha vydáváme 30.8. a lze si objednat za 279 Kč na http://knihykazda.cz/helen-jukes-srdce-vcely-ma-pet-komor nebo koupit od počátku září v knihkupectvích. Se srdečnými pozdravy, Michaela a Václav Kazdovi

  16. 08. 2019 11:05 (před 5 lety) Zobrazit 22
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Vážení milovníci přírody, naši novou mořskou edici zahajujeme nádhernou knihou o moři, plnou fotografií a s výmluvným názvem: Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš. Nechte se okouzlit fascinujícími mořskými velikány a přidejte se k Ralfu Kiefnerovi, jednomu z nejvýznamnějších znalců velryb, na jeho výpravách. Následujte jej do hlubin, kdy se pouze se šnorchlem a ploutvemi potápí v oceánu, aby mohl velrybí zpěv pocítit na celém těle, nebo na chvíli doprovázet velrybí matku s mládětem na jejich mořské pouti. V této knize ale zazní i prostá fakta. Informace o chování, potravě, rozmnožování a mnoha dalších zajímavých detailech ze života velryb. Ralf Kiefner pozoroval velryby na nesčetných cestách v nejrůznějších koutech naší planety. Učinil překvapivé objevy a nejednou s těmito fascinujícími mořskými savci zažil dojemné okamžiky. Knihu si můžete za 279 Kč objednat na našem eshopu: http://knihykazda.cz/na-svou-prvni-velrybu-nikdy-nezapomenes nebo koupit v knihkupectvích. Nechte se inspirovat krásou a vznešeností mořských obrů! Srdečně Vás zdravíme Michaela a Václav Kazdovi

  16. 08. 2019 10:51 (před 5 lety) Zobrazit 3
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  V drogeriích a supermarketech naleznete celé regály speciálních produktů pro téměř každý kousek těla. Co vše se ale skrývá ve sprejích, plastových tubičkách a lahvičkách, zašifrované do dlouhých seznamů přísad? U většiny produktů jsou to převážně syntetické látky, často na bázi minerálních olejů, podezřelých ze schopnosti vyvolat závislost, alergie, rakovinu a další onemocnění. Záplava specializovaných hotových výrobků je navíc původcem ohromného množství obalového odpadu. Většinu z těchto přípravků však lze velmi snadno nahradit domácími, udržitelnými alternativami. Pomocí zdravých, často dokonce i jedlých přísad si doma můžete během chvilky připravit šampon, zubní pastu, masti, deodorant a mnoho dalšího. Naše novinka Zkuste to doma sami – péče o vlasy a pleť (238 Kč) nabízí 137 osvědčených receptů na přírodní kosmetiku. Více na: http://knihykazda.cz/zkuste-to-doma-sami-pece-o-telo-a-vlasy. Nechte se inspirovat a zlepšete s námi trochu i svůj život!

  19. 07. 2019 07:15 (před 5 lety) Zobrazit 1
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Vážení a milí rodiče, prarodiče a praprarodiče, nechcete-li darovat svým dětem nebo vnoučatům za vysvědčení nebo prázdniny smartphone nebo notebook, proč nedarovat krásnou a zábavnou knížku o lese? Nabízíme Vám 40% na naši dětskou knížku "Slyšíš, jak mluví stromy?" od Petera Wohllebena. Akce platí pro objednávky došlé do nedělní půlnoci 14.7.2019. Více o knížce zjistíte na našem webu: http://knihykazda.cz/peter-wohlleben-slysis-jak-mluvi-stromy-co-vsechno-muzes-objevit-v-lese Jsme si jistí, že touto knížkou nezklamete! Srdečně zdravíme, Michaela a Václav Kazdovi

  05. 07. 2019 10:48 (před 5 lety) Zobrazit 491
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Vážené dámy, vážení pánové! Citový život zvířat - láska, zármutek, soucítění Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát nad netušeně bohatým emočním světem zvířat. Tato poutavá kniha, nám zprostředkovává nejnovější vědecké poznatky a je doplněná o skutečné příběhy s vlastními prožitky autora, který nás učí vidět zvířata našich luhů a hájů, domovů i dvorků jinýma očima. Dozvídáme se tak velice čtivou formou o rozmanitých citech a chování lesních i domácích zvířat, ...o srnách, starostlivých veverkách, ježcích, úžasných včelách, ptácích, kočkách, psech, drůbeži, dalších a dalších mnohem více než jsme jen tušili. Je to fascinující, poučné a místy až neuvěřitelné! ‼️Knížku si lze objednat nyní se skvělou 40% slevou‼️ Více na: http://knihykazda.cz/citovy-zivot-zvirat Je jistě dobře, že si existenci citového a duševního života zvířat lidé stále více uvědomují, což se projevuje i v jejich rostoucí ochraně. Naši péči a pozornost si zaslouží!

  04. 07. 2019 09:26 (před 5 lety) Zobrazit 8
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Milé dámy, milí pánové! Rádi bychom vám představili knihu BIO zahradničení, základní kurz. Autor knihy Peter Berg nám zde předává praktické rady ze své více než čtyřicetileté praxe zahradnického mistra.?‍??‍? Své zkušenosti sepsal velmi přehledně, aby nám všem byly při každodenním zahradničení k užitku.??? Dozvíme se zde vše, co je ke zdárnému biozahradničení skutečně potřeba. Od prvních kroků a rad týkajících se oživení půdy, výsevu, výsadby, množení rostlin, až po přípravu výluhů na zalévání, správné okopávání a pletí. Autor vás seznámí i s biodynamickým zahradničením podle Měsíce? a s péčí o důležité pomocníky, včely.? Naučíte se podle této krásné knihy pěstovat rostliny okrasné??? i plodové??????, láskyplně v každém ročním období. "Biologické zahradničení je naplňující prací. Rád bych vám svými podněty dodal odvahy, abyste se mu vždy věnovali s radostí." P. Berg Více na : http://knihykazda.cz/biozahradniceni-zakladni-kurs Věříme, že vám bude tato kniha užitečným pomocníkem.?

  02. 07. 2019 18:20 (před 5 lety) Zobrazit 7
 • KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Pěkný sluníčkový den, milé čtenářky, milí čtenáři, fanoušci Nakladatelství Kazda. Máme tady závěr školního roku, chtěla bych proto popřát Vám i Vašim dětem nádherně strávený prázdninový či dovolenkový čas, báječné zážitky na vašich cestách a krásný odpočinek!

  27. 06. 2019 16:56 (před 5 lety) Zobrazit 7
 • KnihyKazda.cz novinka
  KnihyKazda.cz logo

  KnihyKazda.cz

  Naši mílí přátelé! Máme pro vás dobrou zprávu. Nové zajímavé místo, kde si můžete prohlédnout ? a také hned zakoupit naše knihy?. Můžete si zde dát i domácí skvělé zmrzliny? a dorty?, nápoje?na osvěžení a spoustu jiných dobrot. Zdá se vám to jako pecka? :-) Ano, skutečně, i v cukrárně se mohou prodávat knihy. Tato se jmenuje Zlatá Pecka a najdete ji na náměstí v malém městečku Pecka v okrese Jičín. Můžete si udělat s dětmi a přáteli skvělý prázdninový výlet. Mají zde i velmi navštěvovanou zříceninu gotického hradu ze 14. století, nádherné malebné okolí...a spoustu dalšího. A nezapomeňte zajít do cukrárny.?

  27. 06. 2019 10:11 (před 5 lety) Zobrazit 15