Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Hotely.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE SLEVA
Sleva na pobytové a poznávací zájezdy
Vyberte si ze mnoha zlevněných zájezdů na hotely.cz. Pobytové balíčky, lázeňské, víkendové nebo romantické pobyty nyní se slevou až 60%! Více informací získáte v detailu slevy.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

Hotely.cz • vloženo 14. 09. 2015 17:22

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Hotely.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Zákaznická podpora Hotely.cz


+420 222 500 555
HOTEL.CZ a.s., Sokolovská 194/205, 190 00, Praha 9
http://hotely.cz
rezervace@hotely.cz
https://www.facebook.com/hotely.cz

Novinky z obchodu Hotely.cz


 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Tak kde jsou všechny ty Růženy? Hledali jsme je po vinicích a nenašli jsme ani jednu :( Za to Rulandské šedé v Hotelu Růženy bylo naprosto dokonalé! :) (testováno osobně Hotely.cz) http://hotely.cz/hustopece/hotel-ruzeny/ http://hotely.cz/hustopece

  14. 08. 2017 08:14 (před 6 dny) Reagovat 2
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Naše klientky se hlásí z cesty kolem Světa - rybníka u Třeboně. V čase oběda tak trochu provokace ... no nic, ještě někdo pojede s http://hotely.cz na Třeboňsko? Piště nebo volejte 222 500 555, jsme tady až do 22.00 hod.

  10. 08. 2017 12:20 (před týdnem) Reagovat 1
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Máte rádi netradiční místa pro ubytování? Máme 34 zámků, 47 mlýnů, 4 fary, 13 statků, 8 roubenek, 13 sklepů... Hledejte na: http://hotely.cz

  04. 08. 2017 07:42 (před 2 týdny) Reagovat 0
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Děkujeme všem klientům za průběžně zasílaná hodnocení. Pomáháte tak ostatním ve výběru místa, kde "složit hlavu". No a musíme přiznat, že se při čtení hodnocení někdy docela zasmějeme. Takže hurááá třeba na starou-dobrou Branžež:-) - Klientka Lucka U. nás dnes hned po sedmé ranní rozesmála. K Penzionu Černá Louže poslala následující text: "Velká vstřícnost personálu, i majitelé při řešení me situace, spadla jsem do tune a ocitla jsem se sama bez mobilů na dovolené, vše mi půjčili a pomohli zajistit...omluvili mne, že jsem jim uspinila koupelnu od zabince, který že mne visel...vyborne jídlo ... Díky za prima start do tropického úterka a posíláme kupón na slevu 400 Kč z dalšího pobytového balíčku. Martin z Hotely.cz

  01. 08. 2017 09:50 (před 3 týdny) Reagovat 0
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Dáte na doporučení nebo riskujete? Kde je ubytování tutovka a kterým hotelům je lepší se vyhnout velkým obloukem… Hodnocení naleznete na detailu hotelu na http://hotely.cz Z dnešních dopoledních hodnocení vybíráme: Trefné označení "V……."-měli jsme pokoj v přízemí-asi bývalý sklad s okýnky u stropu, nebylo vidět ani jestli svítí slunce. Při příjezdu nám slečna obsluhující oznámila :"Snídaně v osm, od devíti luxuji! Večeře v osmnáct!" Na náš dotaz, zda je nějaké rozpětí příchodu na snídani či večeři nám bylo sděleno, že ne! S polopenzí jsme při objednávce ubytování ani nepočítali, spíše jsme chtěli vybírat z jídelního lístku nebo večeřet někde jinde, ale nebyla nám dána žádná možnost. Za "bohatost" snídaně by se nemusel stydět žádný hotel ROH za totáče - pro 2 osoby 3 rohlíky a 2 průsvitné krajíčky chleba a pár koleček salámu, druhý den jen sýr a to za 90,-Kč/osoba!!! O večeřích radši ani nemluvím. Rekreace ROH snad byla na větší úrovni. A ceny v restauraci za jídlo a kafe byly větší než na chatě na Pancíři !!!!! Shrnuto - Penzion V……. již NIKDY!!!! Hotel F…. Nádherný hotel a všechny služby na úrovni. Skvělá kuchyně. Byli jsme velmi spokojeni a rádi se vrátíme. Určitě doporučujeme. Hotel M…. Hotel plny nemeckych a ruskych duchodcu. Nevhodne pro rodinu s ditetem. Pro starsi obcany asi prijemne, ale ne pro mlady aktivni par s ditetem¨ Hotel T…... pokoje zastaralé z dob 70.let, ale zase čisto a příjemný personál a ochotný, brutálně jim vrže postel Hotel V…. C…. Byli jsme spokojeni se službami, hlavně s úklidem, také s milým přístupem personálu. Prostředí je pěkné, oceňujeme také možnost krytého garážování. Město Písek má strategickou polohu, která umožňuje navštívit spoustu turistických zajímavostí v blízkém i vzdáleném okolí.

  01. 08. 2017 08:17 (před 3 týdny) Reagovat 4
 • Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Dáte na doporučení nebo riskujete? Kde je ubytování tutovka a kterým hotelům je lepší se vyhnout velkým obloukem… Z dnešních odpoledních hodnocení vybíráme: Trefné označení "V……."-měli jsme pokoj v přízemí-asi bývalý sklad s okýnky u stropu, nebylo vidět ani jestli svítí slunce. Při příjezdu nám slečna obsluhující oznámila :"Snídaně v osm, od devíti luxuji! Večeře v osmnáct!" Na náš dotaz, zda je nějaké rozpětí příchodu na snídani či večeři nám bylo sděleno, že ne! S polopenzí jsme při objednávce ubytování ani nepočítali, spíše jsme chtěli vybírat z jídelního lístku nebo večeřet někde jinde, ale nebyla nám dána žádná možnost. Za "bohatost" snídaně by se nemusel stydět žádný hotel ROH za totáče - pro 2 osoby 3 rohlíky a 2 průsvitné krajíčky chleba a pár koleček salámu, druhý den jen sýr a to za 90,-Kč/osoba!!! O večeřích radši ani nemluvím. Rekreace ROH snad byla na větší úrovni. A ceny v restauraci za jídlo a kafe byly větší než na chatě na Pancíři !!!!! Shrnuto - Penzion V……. již NIKDY!!!! Hotel F…. Nádherný hotel a všechny služby na úrovni. Skvělá kuchyně. Byli jsme velmi spokojeni a rádi se vrátíme. Určitě doporučujeme. Hotel M…. Hotel plny nemeckych a ruskych duchodcu. Nevhodne pro rodinu s ditetem. Pro starsi obcany asi prijemne, ale ne pro mlady aktivni par s ditetem¨ Hotel T…... pokoje zastaralé z dob 70.let, ale zase čisto a příjemný personál a ochotný, brutálně jim vrže postel Hotel V…. C…. Byli jsme spokojeni se službami, hlavně s úklidem, také s milým přístupem personálu. Prostředí je pěkné, oceňujeme také možnost krytého garážování. Město Písek má strategickou polohu, která umožňuje navštívit spoustu turistických zajímavostí v blízkém i vzdáleném okolí.

  01. 08. 2017 08:13 (před 3 týdny) Reagovat 0
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Který z turistických regionů pokládáte za svůj? Kam jste jezdili dříve na školní výlety a dovolenou? Jsme zvědaví jestli to máte stejně jako u nás, v partě kolem Hotely.cz ...sdílejte, ať se něco dozvíme ..

  26. 07. 2017 10:52 (před 3 týdny) Reagovat 2
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Krásná dovolená v Krkonoších nyní za poloviční cenu! Vyberte si z pobytových balíčků, které připravili Apartmány Řezáč v Rokytnici nad Jizerou.

  19. 07. 2017 09:55 (před měsícem) Reagovat 0
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  V tomto fotoalbu najdete tipy pro krásnou a zajímavou letní dovolenou v Čechách...

  14. 07. 2017 13:41 (před měsícem) Reagovat 2
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Kdy jít na večeři raději jinam? Kde budete okouzleni bylinkovou zahradou? Kde táhne okny? Kde kolem vás personál kmitá, jak na drátkách? …. to vše se dozvíte z recenzí na Hotely.cz, které najdete při zobrazení vybraného hotelu na http://hotely.cz Přejeme fajn dovolenou... :) Z posledních hodnocení: Wellness hotel Horizont - Železná Ruda Zázemí hotelu je pěkné. Mají nádherný bazén a celkem vybavenou posilovnu. Akorát nás trochu zklamal přímo pokoj,myslím,že by mohl být lépe vybaven. Měli jsme polopenzi formou bufetu a jídlo bylo perfektní,široký výběr,myslím,že si vybere každý. Byli jsme s manželem spokojeni a určitě si pobyt zopakujeme. Wellness Hotel Frymburk - Frymburk Ubytování se snídaní v pořádku, venkovní plochy nejsou dostatečně udržované.Pláž patřící k hotelu i venkovní občerstvení nedostatečně upravené. V ceně přístup na internet (jen přes kabel a i ten jeden! nemohla dívka v recepci najít). Jinak za všechny služby - aquapark, wellness i podmořský svět se připlácí. Žádné informace o možnosti pronájmu lodí a kol. Cyklostezka hned vedle hotelu, na večeři jsme šli radši jinam ... IMOS Břeclav - Břeclav Valtické bylinkové zahrady - v rámci bylinkového kurzu jsme navštívili bylinkové zahrady u Valtického zámku a byli jsme okouzleni. Krásná zahrada, vyčerpávající komentář naší průvodkyně paní Anežky. Velké díky. Určitě se zde ještě vrátíme. Resort POPPY - Karlovy Vary Krásně zrekonstruovaný, příjemný hotel, služby na vysoké úrovni,pokoj vybavený nadstandardně,jídlo můžu hodnotit jen snídani a ta byla vynikající, velký výběr, vše neustále doplňované,prohlédli jsme si jídelní lístek a věřím, že i oběd a večeře by byla skvělá. Personal byl velmi profesionální a příjemný. Okoli hotelu nádherné, určitě se sem hodláme vrátit.

  11. 07. 2017 12:45 (před měsícem) Reagovat 1
 • Hotely.cz novinka
  Hotely.cz logo

  Hotely.cz

  Kde letos trávíte svou dovolenou? V tuzemsku nebo v zahraničí? U vody nebo na horách? Lenošením nebo sportem?

  10. 07. 2017 10:40 (před měsícem) Reagovat 0