Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Generali.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Generali.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 5%
5% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Užijte si nejvýhodnější cestovní pojištění s Generali.cz, nyní navíc se slevou 5 % díky slevovému kódu.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 3 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 15. 02. 2018 23:35

KUPÓN 15%
15% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Získejte 15 % slevový kód na sjednání cestovního pojištění online u pojišťovny Generali.cz. Platí na všechny 3 varianty cestovního pojištění (EASY, UNIVERSAL i WORLD). Díky tomuto kódu získáte nejvýhodnější cestovní pojištění na českém trhu a jistotu zabezpečení na Vaší dovolené.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 10. 10. 2017 14:42

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Generali.cz


+420 244 188 188
Generali Pojišťovna a.s., Bělehradská 299/132, 120 84 Praha 2
http://generali.cz
servis.cz@generali.com
https://www.facebook.com/generali.cz

Novinky z obchodu Generali.cz


 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Provádět první pomoc u dítěte do 1 roku není žádná hračka. Nemusíte se ale bát, určitě to zvládnete. Přiložené video s vámi do půl minuty projde jednoduchý postup ;) Přesto pevně doufáme, že tuto techniku nebudete nikdy potřebovat.

  25. 05. 2018 15:45 (před 7 hodinami) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Motoristická sezóna je tu a řada z nás řeší, jak si zajistit mobilitu při svých cestách v tuzemsku a v zahraničí. Zde přichází na řadu asistenční služby. Ty přináší pomoc v případě nehody, ale také poruchy. Top varianty vám zajistí například i rozšířený rozsah práce mechanika na místě nebo repatriaci vozidla zpět do ČR. Generali vám navíc nabízí i unikátní službu - online sledování příjezdu asistence. Motorista obdrží SMS s odkazem na mapové podklady a dozví se i více informací o asistenčním vozidle.

  24. 05. 2018 18:30 (včera) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Snad každý zná alespoň nějaké základy první pomoci. Víte, jaký je doporučený počet stlačení hrudníku za 1 minutu? ? 10 - 20 stlačení/min ❤ 100 - 120 stlačení/min ? 30 - 60 stlačení/min Pokud je to možné, je potřebné doplnit umělou srdeční masáž také o dýchání z úst do úst. Správný poměr stlačení a vdechů neleznete v přiloženém odkazu. Správně provedená resuscitace je často jediná cesta k záchraně života.

  22. 05. 2018 16:45 (před 3 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Staré moudro praví, že štěstí přeje připravenému ;)

  20. 05. 2018 17:35 (před 5 dny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Nevěřte všemu, každý "lifehack" nemusí být ve skutečnosti tak účinný, jak se na první pohled zdá ;)

  20. 05. 2018 15:45 (před 5 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Autonehody nechodí po horách, ale po lidech. Nevyhýbají se ani opatrným řidičům. Projděte si s námi fotonávod - Jak se dostat z auta v případě nehody. Názorně a krok po kroku ;)

  19. 05. 2018 14:00 (před 6 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Čas dovolených se blíží, jak jste na tom s cizími jazyky? Přece jen, někdy vám pár vět v mateřském jazyce tamních obyvatel může pomoct získat plusové body ;) Začneme Chorvatskem, jakou frázi v chorvačtině používáte nejčastěji? ??

  17. 05. 2018 16:31 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Existuje ve vašem okolí někdo, kdo neví, jak se zachovat při dopravní nehodě? Klidně jej označte nebo mu pošlete tento odkaz. Vážná dopravní nehoda může potkat bohužel i někoho, kdo jezdí opatrně a podle předpisů. Přiložen je návod, který si můžete i vytisknout. Popisuje modelovou dopravní nehodu se zraněním osob.

  15. 05. 2018 15:45 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Rozhlédněte se kolem ;) Víte jaká jsou aktuální zajímavá čísla u povinného ručení? ■ při sjednání online je to sleva 20 % ■ u vybraných asistenčních služeb jsme cenu snížili o 25 % Sjednáte jednoduše na bit.ly/PovinnéRučení

  14. 05. 2018 15:39 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Dívali jsme se na předprodeje lístků na pražský koncert Andrea Bocelli​ a vypadá to, že kdo si ještě neopatřil lístky, už se na něj koncert nedostane. To ale není tak úplně pravda, protože pro vás v Generali ještě 4 lístky máme a můžete si o ně zasoutěžit ;) Seřaďte následující alba od nejstaršího k nejnovějšímu: a) Incanto b) Andrea c) Mi Navidad d) Aida Opravdoví znalci určitě nebudou mít problém ;) Své odpovědi zasílejte do komentářů, odměníme 2 soutěžící se správnou odpovědí a každý z nich získá 2 lístky na tento koncert. Soutěž budeme vyhodnocovat podle vzorců n/2 a (n/2)+1 (n = celkový počet správných odpovědí v komentářích pod tímto příspěvkem). V případě shody vyhrávají chronologicky dříve zaslané odpovědi. Soutěž probíhá do středy 9. května 23:59.

  07. 05. 2018 13:52 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Ruku na srdce, kdo by chtěl na svých cestách skončit ve slepé uličce? Tipli bychom si, že nikdo ;) S Top asistenčními službami Generali není žádná taková situace konečná. Nyní za cenu nižší o 25 % - http://generali.cz

  06. 05. 2018 17:01 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Dobrá ekonomická situace a široká nabídka levných letenek. To je základní kámen současného trendu krátkých dovolených. Češi totiž nejčastěji tráví prodloužené víkendy za hranicemi. Prim hrají země jako je Rakousko, Slovensko a Německo, ve výběru najdeme ale i vzdálenější destinace - Itálii či Chorvatsko. Čtyři dny v zahraničí většinou tráví aktivním odpočinkem, wellness nebo poznáváním metropole. A kam vyrazíte vy? Vemte s sebou i bit.ly/CestovkoOnline a starosti o vlastní bezpečí na cestách nechte na nás ;)

  04. 05. 2018 10:30 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Aby mohla letošní Tipsport extraliga ulehnout k "letnímu spánku", bylo potřeba nějakých formalit. Vesměs příjemných formalit - slavnostního galavečeru české hokejové extraligy ;) A nechyběla zde ani Generali. Vyhlašovali jsme totiž společně s generálním partnerem extraligy společností Tipsport titul Hokejista sezony a Mistr České republiky. Upřímně ještě jednou gratulujeme mistrovskému celku HC Kometa Brno a také HC Škoda Plzeň, za kterou válel Hokejista sezony Milan Gulaš #77 ?

  03. 05. 2018 18:15 (před 3 týdny) Zobrazit 7
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Jak si pojistit pěkný prvomájový večer? Pokud teda neřešíte nějakou pojistnou událost z předcházející noci, ve které figuroval oheň :-D O:) Doporučujeme si předem zmapovat terén, mít přehled o rozkvetlých stromech v okolí se bude určitě hodit ;)

  01. 05. 2018 10:15 (před 4 týdny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Reflexní vesta, rozbíječ skel, hasicí přístroj, autolékárnička,... pomůcky, které dobře známe. Víte ale, kde je v autě vozit, abyste je mohli v případě nehody řádně použít? Popřemýšlejte, odpovědi naleznete na přiloženém videu ▼ ;)

  29. 04. 2018 10:45 (před 4 týdny) Zobrazit 0