Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Generali.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Generali.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 5%
5% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Užijte si nejvýhodnější cestovní pojištění s Generali.cz, nyní navíc se slevou 5 % díky slevovému kódu.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 8 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 15. 02. 2018 23:35

KUPÓN 15%
15% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Získejte 15 % slevový kód na sjednání cestovního pojištění online u pojišťovny Generali.cz. Platí na všechny 3 varianty cestovního pojištění (EASY, UNIVERSAL i WORLD). Díky tomuto kódu získáte nejvýhodnější cestovní pojištění na českém trhu a jistotu zabezpečení na Vaší dovolené.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 10 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 10. 10. 2017 14:42

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Generali.cz


+420 244 188 188
Generali Pojišťovna a.s., Bělehradská 299/132, 120 84 Praha 2
http://generali.cz
servis.cz@generali.com
https://www.facebook.com/generali.cz

Novinky z obchodu Generali.cz


 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Chcete zažít soutěžní atmosféru a dívat se na zápas z gauče v obýváku vás už nebaví? V tom případě pro vás máme příležitost, která už se na beton nebude opakovat! http://vyhrajtesgenerali.cz jedinečný zážitek a staňte se dvorním VIP fanouškem české hokejové reprezentace! ?

  19. 10. 2018 10:00 (včera) Zobrazit 3
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Věříme, že jste při každé manipulaci s ohněm maximálně obezřetní. Stačí ale malá nepozornost a nehoda v podobě hořícího oděvu může být na světě. Velitel čety Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy Jan Kulhánek má pro vás pár užitečných rad, jak se v podobné situaci zachovat. ?

  18. 10. 2018 10:00 (před 2 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Další týden, další losování a další výherce hokeje STIGA. Gratulujeme Veronice! ;) Vyzkoušejte své znalosti českého hokeje i vy a vyhrajte hlavní cenu, cestu společně s našimi reprezentanty na hokejový turnaj Channel One Cup. Na stadionu je to o parník lepší než v televizi ;) Soutěžíme na stránce: http://vyhrajtesgenerali.cz

  17. 10. 2018 10:55 (před 3 dny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Ideální je poklička, plech na pečení nebo mokrý ručník. Na mouku prosím ani nemyslete ;) Více rad, jak se zachovat při různých malérech naleznete na http://staci-malo.cz

  15. 10. 2018 16:45 (před 5 dny) Zobrazit 3
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Povodně, požáry, zemětřesení… V oblasti zasažené mimořádnou událostí se může ocitnout každý z nás. Proč se v takové chvíli doporučuje sledovat vývoj situace v médiích a jak se chovat při následné evakuaci se dozvíte v našem videu. ?

  14. 10. 2018 10:00 (před 6 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Někdy stačí málo, třeba ubrat plyn a trochu předvídat situaci na silnicích. Dobré rady pro život bez malérů najdete na http://staci-malo.cz ;)

  12. 10. 2018 19:50 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Známe další výherce v naší hokejové soutěži http://vyhrajtesgenerali.cz, již jsme je kontaktovali a oběma gratulujeme! ;) Stále je ještě možnost vyhrát hlavní cenu - zájezd s českou hokejovou repre na turnaj Channel One Cup nebo jeden z hokejů STIGA. Vyzkoušejte své znalosti českého hokeje a sledujte reprezentační zápasy z VIP prostoru ;)

  09. 10. 2018 12:08 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Nehoda není náhoda, a proto je potřeba vědět, jak se ve zdraví ohrožujících momentech zachovat. Co třeba situace, kdy dojde ke zranění na těžce dostupném místě? Stačí zachovat chladnou hlavu a vyčkat na pomoc profesionálů. Podívejte se, jak taková záchranná akce vypadá! ??

  08. 10. 2018 15:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Táboráková sezóna je sice za námi, shoda nešikovných náhod se ale může přihodit i u daleko běžnějších činností a my se rázem ocitáme jako ve scéně vystřižené z akčního filmu. Víte, co dělat, když na někom vzplane oblečení? Zjistíte to v přiloženém videu.?

  05. 10. 2018 16:30 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Schytat to za špatné pískání během zápasu nemusí jenom rozhodčí. ??‍♂️Skórovat můžete i bez zápasu a zajet si tak společně s námi fandit českým hokejistům na turnaj Channel One Cup! Pusťte se do soutěžního kvízu na ?? http://vyhrajtesgenerali.cz ?

  04. 10. 2018 18:30 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Představte si tu situaci… Vydáte se na oblíbené skály užít si lezecký výlet, ale při jejich zdolávání se na cestě nahoru zaseknete. Co se v takové chvíli začne dít a kdo vám pomůže dolů? To se dozvíte v našem článku! ??

  03. 10. 2018 18:15 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Když je totiž v prodlužovačce zapojeno velké množství elektrických přístrojů, může dojít k přehřátí a možnému požáru. Dobré rady pro život bez malérů najdete na http://stacimalo.cz ;)

  03. 10. 2018 12:30 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Pozor! Od 1. 10. 2018 se změnila pravidla pro tvoření místa pro IZS! Pokud se člověk na víceproudé silnici dostane do situace, kdy je potřeba uvolnit místo pro vozidla záchranných složek, je zapotřebí jednat rychle a hlavně správně. Pokud řidiči nevytvoří volný pruh tam, kde mají, vznikne chaos a záchranný vůz má náročnější průjezd. Takové zdržení pak může způsobit i to, že například sanitka nestihne přijet na místo určení zavčas. Jak tedy postupovat při uvolňování místa pro IZS na víceproudých silnicích? Záchranářská ulička se nově tvoří mezi levým jízdním pruhem a všemi ostatními. Touto změnou se ČR sladila se zbytkem evropských států.

  02. 10. 2018 15:15 (před 3 týdny) Zobrazit 2
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Hrajete s námi o zájezd s českou repre na hokejový Channel One Cup? Ještě máte možnost zúčastnit se soutěže a zažít tak mezinárodní hokejový turnaj LIVE ► http://vyhrajtesgenerali.cz ◄ Na výherce zájezdu je ještě brzy, už pro vás ale máme 2 výherce stolního hokeje STIGA. V uplynulých 2 týdnech jsme ze zapojených soutěžících vylosovali Tomáše a Pavlu. Gratulujeme! ;)

  02. 10. 2018 10:00 (před 3 týdny) Zobrazit 0