Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Generali.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Generali.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komunitní slevové kódy

KUPÓN NOVÉ
Slevový kupón -5 % na cestovní pojištění na Generali.cz
NEOVĚŘENO Tuto nabídku přidal nepřihlášený uživatel, nemůžeme tak zaručit funkčnost slevového kódu. Co nejdříve však provedeme kontrolu.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 2 týdny

Generali.cz • přidal nepřihlášený návštěvník

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 5%
5% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Užijte si nejvýhodnější cestovní pojištění s Generali.cz, nyní navíc se slevou 5 % díky slevovému kódu.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 6 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 15. 02. 2018 23:35

KUPÓN 15%
15% slevový kód na cestovní pojištění z Generali.cz
Získejte 15 % slevový kód na sjednání cestovního pojištění online u pojišťovny Generali.cz. Platí na všechny 3 varianty cestovního pojištění (EASY, UNIVERSAL i WORLD). Díky tomuto kódu získáte nejvýhodnější cestovní pojištění na českém trhu a jistotu zabezpečení na Vaší dovolené.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 8 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Generali.cz • vloženo 10. 10. 2017 14:42

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Generali.cz


+420 244 188 188
Generali Pojišťovna a.s., Bělehradská 299/132, 120 84 Praha 2
http://generali.cz
servis.cz@generali.com
https://www.facebook.com/generali.cz

Novinky z obchodu Generali.cz


 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Poslední soutěž o volňásky do Generali VIP zóny letního kina na střeše OC Černý Most❗ A na závěr je tu opravdová filmová lahůdka - český snímek Po strništi bos od režiséra Jana Svěráka, který byl oceněn hned pěti Českými lvy ?️? Zapojte se do soutěže, pohodlná lehátka už se nemohou dočkat, až se v nich uvelebíte ? ▬▬▬ Soutěžní otázka zní: Film Po strništi bos dějově předchází jinému českému snímku, kterému❓ a) Pelíšky b) Kolja c) Obecná škola ▬▬▬ Své odpovědi pište do komentářů do pondělí 20. srpna 23:59. Pět soutěžících, které poté náhodně vylosujeme ze správných odpovědí, získá dva lístky do Generali VIP zóny, kde se kromě sledování filmu mohou těšit i na občerstvení a malý dárek ?

  17. 08. 2018 12:05 (před 22 hodinami) Zobrazit 2
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Na co jste se vždycky chtěli zeptat hasiče? ?‍? ? ▼▼Napište nám to do komentářů a možná se dozvíte odpověď ▼▼ V rámci našeho projektu http://stacimalo.cz , který se zaměřuje na osvětu, prevenci a předcházení různým nebezpečným situacím, plánujeme na úterý 21.8. od 14:00 zde na Facebook stránce LIVE stream s tiskovým mluvčím, por. Bc. Martinem Kavkou, a velitelem čety HZS hl. m. Prahy. Ptát se můžete samozřejmě i v průběhu LIVE vysílání ;)

  16. 08. 2018 18:34 (před 2 dny) Zobrazit 7
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Jaká je vaše nejoblíbenější fráze, která vám pomohla na dovolené v anglicky mluvících zemích? ?? Ve videu najdete dvě fráze, které byste mohli využít při ubytování či cestování ⤵️

  15. 08. 2018 16:16 (před 3 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Už jste se někdy ztratili v lese nebo na horách? Jak jste postupovali? Základní kroky, jak postupovat před cestou do přírody a jak se zachovat, pokud se "něco stane", jsme pro vás připravili v přiloženém videu ▼

  14. 08. 2018 10:15 (před 4 dny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Pohodu a příjemnou atmosféru, která panuje při grilování na balkoně řada z nás zná. Pokud však grilujete na dřevěném uhlí, stačí málo a příjemné chvilky se můžou velmi rychle změnit na nepříjemné. Proč negrilovat na balkonech bytových domů na dřevěném uhlí a jaké situace vám hrozí se dozvíte na přiloženém videu ▼

  10. 08. 2018 15:45 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Že jste ještě letos nebyli v letním kině na střeše OC Černý Most? ? Tak to je třeba napravit! Zapojte se do naší soutěže o lístky na česko-slovenské drama Špína, které popisuje nelehké dospívání sedmnáctileté dívky. Tak do toho, soutěžte s námi a třeba právě vy si užijete sledování filmu v Generali VIP zóně! ? ▬▬▬ Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje hlavní hrdinka tohoto filmu❓ a) Lena b) Lana c) Nela ▬▬▬ Své odpovědi pište do komentářů do pondělí 13. srpna 23:59. Pět soutěžících, které poté náhodně vylosujeme ze správných odpovědí, získá dva lístky do Generali VIP zóny, kde se kromě sledování filmu mohou těšit i na občerstvení a malý dárek ?

  10. 08. 2018 12:05 (před týdnem) Zobrazit 7
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Znáte nějaké turecké fráze? ?? Ve videu najdete dvě věty, které se vám určitě budou hodit, pokud zamíříte k moři či za památkami právě do Turecka. P.S. Napište nám do komentáře, jak vám jde výslovnost! ?

  09. 08. 2018 17:15 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  ??? Také milujete domácí grilování s přáteli či rodinou? I po ukončení akce je však dobré dbát na bezpečnost vás a vašeho majetku. Dávejte si pozor na žhavé uhlíky a jejich likvidaci. Jak s nimi nezacházet a jak to naopak dělat správně, jsme pro vás shrnuli v přiloženém krátkém videu ▼

  09. 08. 2018 10:05 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Generali VIP zóna v letním kině na střeše OC Černý Most hlásí opět volná lehátka! ?Tentokrát vyhlašujeme soutěž o vstupy na českou komedii Kvarteto v hlavní roli s Barborou Polákovou. Zapojte se i vy do soutěže o exluzivní zážitek pod hvězdnou oblohou! ▬▬▬ Soutěžní otázka zní: S jakým heslem se můžete setkat na propagačních materiálech tohoto filmu❓ a) Čtyři jsou více než dva. b) Co je štěstí, láska, touha? c) Jak dlouho vydržíte hrát druhé housle? ▬▬▬ Své odpovědi pište do komentářů do pondělí 6. srpna 23:59. Pět soutěžících, které poté náhodně vylosujeme ze správných odpovědí, získá dva lístky do Generali VIP zóny, kde se kromě sledování filmu mohou těšit i na občerstvení a malý dárek ?

  03. 08. 2018 12:05 (před 2 týdny) Zobrazit 4
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Portugalsko, země s bohatou tradicí mořeplavců, kterou omývá Atlantský oceán. Bohatá na skvělé jídlo a víno, překrásnou přírodu, rušný noční život či středověké hrady. Skvělá volba, kde strávit volné dny letošního léta ;) Znáte nějakou frázi v portugalštině? U místních za to budou určitě plusové body ;)

  02. 08. 2018 15:16 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Vyrážíte letos k moři s celou rodinou? Mějte se na pozoru před změnami teplot. Organismus dětí je na ně totiž mnohem citlivější. V zemích s tropickými teplotami dokáže způsobit nejvíc potíží klimatizace.

  01. 08. 2018 14:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Chráníme vaše majetky již 25 let, i když vás bez ohlášení navštíví blesk či povodeň. Děkujeme za důvěru.

  30. 07. 2018 14:45 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Před 68 lety byla popravena Milada Horáková. Zajímá vás její životní příběh? Vyhrajte v naší soutěži vstupy na film Milada, který se bude promítat v letním kině na střeše OC Černý Most! S našimi vstupenkami na vás čeká pohodlné lehátko v Generali VIP zóně ? ▬▬▬ Soutěžní otázka zní: Odkud pochází herečka Ayelet Zurer, která ztvárnila hlavní roli ve filmu Milada❓ a) Bělorusko b) Litva c) Izrael ▬▬▬ Své odpovědi pište do komentářů do pondělí 30. července 23:59. Pět soutěžících, které poté náhodně vylosujeme ze správných odpovědí, získá dva lístky do Generali VIP zóny, kde se kromě sledování filmu mohou těšit i na občerstvení a malý dárek ?

  27. 07. 2018 12:01 (před 3 týdny) Zobrazit 3
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Výhledy, které se nedají popsat. Cesty plné radosti ze života. Pohoda, která čeká jen na vás ;) ☀ Stačí se jen prokliknout a sjednat si bit.ly/CestovkoOnline

  26. 07. 2018 17:00 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • Generali.cz novinka
  Generali.cz logo

  Generali.cz

  Švédsko. Drsná příroda, vyspělá města a také velmi těžký jazyk. Chystáte se právě do této skandinávské země na dovolenou? Pokud ano, tak se vám možná budou hodit tyto dvě fráze ??⤵️

  25. 07. 2018 19:16 (před 3 týdny) Zobrazit 1