Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

DameJidlo.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu DameJidlo.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
AKCE 15%
15% sleva na další objednávku
Pro získání 15% z Vaší objednávky ve formě kreditu na další objednávku využijte platby MasterPass. Po provedení objednávky bude kredit přičten na Váš účet DameJidlo.cz.
ZOBRAZIT SLEVU
platnost vypršela před 3 lety okomentovat

100% úspěšnost

DameJidlo.cz • vloženo 12. 12. 2014 10:08

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora DameJidlo.cz


http://damejidlo.cz
https://www.facebook.com/DameJidlo

Novinky z obchodu DameJidlo.cz


 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  K pořádnému jídlu, pořádné pití. Proto slavíme Sv. Patrika s Jameson Irish Whiskey! Tak skočte 17/3 na Tour Sv. Patrika 2018 a za vypité panáky získáte kredity na Dáme jídlo.

  15. 03. 2018 13:16 (před týdnem) Zobrazit 2
 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Ženy, užijte si Váš den? Oslavte ho se vší parádou a dejte si na co máte chuť➡ bit.ly/DJdenzen

  08. 03. 2018 11:20 (před 2 týdny) Zobrazit 9
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobrý den, na rozdíl od příspěvků níže, jsem s vašimi službami vždy spokojena. Nyní máte akci 1+1, ráda bych ji využila, ale nějak nerozumím na co se vztahuje. Vidím tři restaurace pro Ostravsko, ale tím končím. Jak tato akce funguje? Děkuji

  08. 03. 2018 10:40 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Ma dnešní první zkušenost s damejidlo.cz, a můžu si dovolit i říci, že byla zároveň poslední. Jelikož jsme chtěli udělat naši kolegyni, která je po operaci, radost, rozhodli jsme se, že ji objedname něco dobrého. Vše bylo v pořádku do doby, než mě telefonicky kontaktoval ostravský kurýr, aby mi arogantně sdělil, že je ulice nemocnice uzavřena (nějaká cesta tam vést musí) a už vůbec se nebude obtěžovat s dorucenim jidla na pokoj. Na zmíněné argumenty, reakce kuryra pouze a jen arogantni a vymluvne. Mě jako zakaznika, ktery si za službu platí, to v podstatě vubec zajimat nemusi. A navic, pri telefonickem stornovani objednavky (s kuryrem se nedalo domluvit absolutně na ničem) mi, mimochodem velmi mily a laskavy, operator kuryrovy vymluvy typu: to není v nasich kompetencich, negoval. Tudíž tomu moc nerozumim, ale můžu rici, ze tento telefonat mě akorát vytočil.

  06. 03. 2018 14:29 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Zdravím, potřeboval bych se přihlásit na svůj účet, přihlašoval jsem se automaticky přes facebook, ale nyní tam taková možnost není. Máte nějaké problémy?

  06. 03. 2018 09:47 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobrý den, chci se zeptat na tohle: Když odpovím na otázky ohledně spokojenosti v odkazu, který posíláte mailem automaticky po objednávce, reagujete nějak? Nebo si jen zapíšete, co se musí vychytat, a na zákazníka už nereagujete? Já jen, že bych byla nerada, aby zůstala moje stížnost na kurýra (zneužívání tel.čísla zákazníka k NEVYŽÁDANÝM soukromým zprávám) nedořešená. Děkuji za odpověď.

  06. 03. 2018 08:46 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Jídlo by bylo asi dobrý, škoda, že půlka zůstala v tašce :/

  05. 03. 2018 21:22 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Reknete tomuto ridici ze kdyz je u krizovatky znacka Dej prednost v jizde ze ma dat opravdu prednost !!! A ne si myslet ze ma prednost on protoze jede z prava. Krizovatka Podebradova - Vanova. To by se taky vas zakaznik nemusel dockat obeda. ?

  05. 03. 2018 13:09 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz novinka
  DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobrý den, včera večer jsem objednávala jídlo na vašich stránkách a nic mi nedorazilo ....takže poslední objednávka se salátem který měl dáreček bílou plíseň a teď už mi radši nepřišlo nic za mě neskutečný mínus !!!!!

  03. 03. 2018 09:44 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobrý den, už skoro tři týdny ignorujete můj podnět. Zkusím znovu: Dáte na web pravidla vašeho rozvozu? Platím si službu a chci vědět, za jakých podmínek jídlo rozvážite. Nebudu tady psát konkrétní body, nebo začnete zase mlžit. Prostě dejte ven pravidla rozvozu. A nemluvím o vašich všeobecných podmínkách, tam o tom není ani slovo!

  01. 03. 2018 23:02 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Šlo by nějak udělat v přehledu restaurací i nějaký přehled toho, jací poslíčci kouří a jací ne? Když si kupuji menu a plechovka smrdí téměř pokaždé od cigaret, tak mi to dost zhoršuje zážitek z jídla.

  01. 03. 2018 13:58 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobry den. Zajimalo by me, proc vetsina restauraci prestala prijimat stravenky? V Brne na damejidlo zustalo jenom par poslednich pizzerii. A celkove dost restauraci z nabidky zmizelo.

  28. 02. 2018 17:26 (před 3 týdny) Zobrazit 0
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Jaké máte plány na dnešek?

  28. 02. 2018 17:24 (před 3 týdny) Zobrazit 12
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Dobrý den, chápu spousta věcí. Špatnou dopravu, opožděnou objednávku, chápu i to, že restaurace za to v podstatě nemůže a proto, když mi její obsluha volá a omlouvá se tak kejvu a děkuju, ale sakra myslím, že Dámejídlo může za 40 minut, kdy čekáme na jídlo a nikdo se neozve. Za to, že 2x musím volat já, abych se vůbec dozvěděla co se děje. A to u objednávky, která nevypadá jako single salát za kilo. Díky za nic.

  28. 02. 2018 13:06 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • DameJidlo.cz logo

  DameJidlo.cz

  Člověk čeká jakýsi progress, zkvalitňování služeb a podobné věci, avšak od společnosti Dáme jídlo se dočká jen toho, že do vaší lokality úplně zruší rozvoz. Mrzí mě, že na FB nemáte možnost hodnocení, abych vám dal jednu hvězdu.

  26. 02. 2018 18:27 (před 4 týdny) Zobrazit 0