Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Csobpoj.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE 10%
10% sleva na cestovní pojištění od ČSOB pojišťovny
Nejvýhodnější nabídka cestovního pojištění od ČSOB nyní zahrnuje 10 % slevu na všechny uzavřené pojistky. Vyberete si cestovní pojištění pro jednotlivce, rodinu i milovníky sportů. Cestovní pojištění zahrnuje asistenční službu, krytí léčebných výloh a další krytí pro Vaši cestu bez obav.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Csobpoj.cz • vloženo 24. 06. 2016 16:34

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Csobpoj.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
AKCE SLEVA
Výhodné cestovní pojištění
Ušetřete letos na cestovním pojištění s ČSOB pojišťovnou. Interaktivní kalkulačka pojištění.
ZOBRAZIT SLEVU
platnost vypršela před 3 lety okomentovat

100% úspěšnost

Csobpoj.cz • vloženo 26. 12. 2014 19:44

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Csobpoj.cz


+420 800 100 777
Masarykovo náměstí 1458, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí
http://csobpoj.cz
info@csobpoj.cz
https://www.facebook.com/ČSOB-Pojišťovna-678609582222825

Novinky z obchodu Csobpoj.cz


 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  ~~ Pojistěte si doma klid a pohodu ~~ S naším pojištěním domácnosti máte pojištěné všechny věci, které máte nejen doma, ale i v kufru auta. Zdarma navíc získáte: - servis domácích spotřebičů, - otevření zabouchnutých dveří a další asistenční služby. Více o pojištění domácnosti najdete zde >>> http://csobpoj.cz/pojisteni/pojisteni-majetku/pojisteni-domacnosti-1.1

  11. 02. 2019 08:00 (před týdnem) Zobrazit 7
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Když běháte ultramaratony, je jasné, že jste člověk velkých cílů. Ultramaratonec René Kujan se výzev nebojí...? ✔️ v roce 2017 se vzdal alkoholu ✔️ vloni si dovolil jedno ? denně. ❓Pro ten letošek si dal novou výzvu – vzdát se rafinovaného cukru. Co ho k tomu vedlo? Jde zvládnout maraton bez cukru? Více na ? http://csobpoj.cz/blog/-/blogs/bez-vyzev-neni-bezeckeho-zivota-co-na-to-bila-droga-

  09. 02. 2019 15:20 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  K cestovnímu pojištění sjednanému online rozdáváme e-knihy nebo audioknihy zdarma. Akci jsme pro Vás prodloužili až do 31.3. ▶️ Spočítat cenu cestovního pojištění a prohlédnou si nabídku titulů můžete zde: ? http://csobpoj.cz/sjednani-icp ?

  06. 02. 2019 18:30 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  ❓Dovolená je za vámi a vy jste zmeškali svůj odlet nebo odjezd autobusu, ať už kvůli nemoci nebo úrazu? ➡️ Zajistíme vám adekvátní dopravu domů. Pokud si to situace vyžádá, dopravíme vás vyšší třídou, s lékařským doprovodem nebo s pomocí sanitáře. ❓A co když se s lékařem nedomluvíte? ➡️ Zajistíme vám samozřejmě i tlumočníka. Více ? http://csobpoj.cz/pojisteni/cestovni-pojisteni/rodinne-cestovni-pojisteni-2.2

  01. 02. 2019 08:00 (před 3 týdny) Zobrazit 5
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Co vlastně dělá v pojišťovně risk manažer? ?‍♀️ Náš kolega Honza vám představí svoji práci - analýzy, modelování, statistiky, předvídání přírodních katastrof a dalších rizik, která vás mohou potkat...?️‍♀️ Troufli byste si na Honzovu práci také? Rádi se s vámi potkáme.

  28. 01. 2019 15:15 (před 3 týdny) Zobrazit 15
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  ❓Jak můžete pár kliky přijít o statisíce❓ Janě dorazila do mailu zpráva, ať se podívá na důležitou informaci ve svém internetovém bankovnictví. ? Janě na mailu nepřišlo nic podezřelého, na první pohled opravdu vypadal jako zpráva z její banky. A tak se Jana chytila na udičku internetovým podvodníkům. Klikla na odkaz, v internetové stránce zadala své údaje do elektronického bankovnictví, a tím předala škůdci své přihlašovací údaje. Ty byly vzápětí zneužity a z Janina účtu zmizelo víc než 160 000 Kč.?? ⚠️ Jana obratem oznámila podvod na policii, avšak ta útočníka neodhalila. Podala i reklamaci své bance, ale ta nebyla uznána z důvodu porušení zásad bezpečného užívání elektronického bankovnictví, protože Jana si neověřila, že opravdu své údaje zadává v bezpečném prostředí elektronickém bankovnictví.? Jana ale měla sjednané pojištění internetových rizik u naší pojišťovny. Po přezkoumání jsme Janě vyplatili částku odpovídající finanční škodě, a to do výše sjednaného limitu, který byl v Janině případě 100 000 Kč.? V ČSOB Pojišťovně víme, že v životě nastanou situace, kdy nejde myslet na všechno. Pro případy jako je ten Janin, je tu POJIŠTĚNÍ INTERNETOVÝCH RIZIK. Více informací ? http://csobpoj.cz/pojisteni/pojisteni-internetovych-rizik-6.2

  22. 01. 2019 15:00 (před 4 týdny) Zobrazit 6
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  ✔️ Daňová potvrzení byla odeslána. Ve svých poštovních schránkách je najdete do úterý 22. ledna. ? Pokud u nás máte sjednané životní pojištění, které splňuje zákonem stanovené podmínky na daňovou uznatelnost, můžete si ze základu daně uplatnit odečet až 24 000 Kč.

  18. 01. 2019 15:44 (před měsícem) Zobrazit 9
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Uvažujete o změně zaměstnání ?‍?nebo končíte školu ?‍?a rozhlížíte se, kde by se vám mohlo pracovně líbit? ? Podívejte se na naši stránku na Proudly.cz, kde najdete aktuální volné pozice, ale především se dozvíte o naší firemní kultuře a poznáte tváře kolegů, se kterými se, pokud se přidáte k nám, můžete setkat na jednom jednání nebo neformální akci. ?

  16. 01. 2019 14:15 (před měsícem) Zobrazit 16
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Vy se choulíte do péřové bundy, mrznou vám uši a venkovní aktivity odkládáte na teplejší dny, zatímco kolem vás proběhne běžec jen v tričku a trenýrkách… Říkáte si: „Blázen, ten to odskáče zápalem plic,“ a nevěřícně kroutíte hlavou.?❄️ Běh na lehko, nejlépe i bez trička, vyzkoušel i běžec Milan Souček a své zkušenosti popsal na běžeckém blogu: ▶️ http://csobpoj.cz/blog/-/blogs/adaptace-na-chlad ◀️

  13. 01. 2019 10:10 (před měsícem) Zobrazit 3
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Jak si představujete zimní pohodu vy? ❄️ My u kávy a pohodové knížky po celodenním lyžování. Proto opět ke každé smlouvě cestovního pojištění uzavřeného online rozdáváme jako dárek e-knihu nebo audioknihu. ▶️ Spočítat cenu cestovního pojištění a prohlédnou si nabídku titulů: ? http://csobpoj.cz/sjednani-icp ?

  10. 01. 2019 12:20 (před měsícem) Zobrazit 2
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Máte u nás havarijní pojištění a řešíte škodu? ?? ✅ Máme pro vás tip - ČSOB Pojišťovna spolupracuje s širokou sítí smluvních servisů. Pokud využijete jejich služby při opravě vozidla, nemusíte platit spoluúčast❗ Nejbližší smluvní servis najdete na ➡️ http://csobpoj.cz/mapa#F=SERVICE ⬅️ (Platí pro pojistné smlouvy uzavřené od listopadu 2017.)

  08. 01. 2019 15:39 (před měsícem) Zobrazit 6
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Začít sportovat, shodit přebytečná kila, žít zdravěji. To jsou plány, které se pravidelně umisťují mezi 5 nejčastějšími novoročními předsevzetími. Pokud i vy patříte k těm, kteří by s novým rokem rádi udělali něco pro své zdraví, a jako ideální pro začátek vám přijde běhání, podívejte se na doporučení, jak začít a vytrvat.?‍♀️ ? http://csobpoj.cz/blog/-/blogs/novorocni-predsevzeti ?

  05. 01. 2019 15:30 (před 2 měsíci) Zobrazit 6
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Poslední den číhá za rohem spousta nebezpečí - popáleniny nebo úrazy a poškozený majetek jsou častou škodou, kterou nám zkraje roku hlásíte. Buďte opatrní a vykročte do roku 2019 tou správnou nohou! Mysleme ale i na naše domácí mazlíčky. ??Pro většinu z nich jsou novoroční ohňostroje, jejich rány a světla velmi stresující. Jak na poslední den v roce vašeho mazlíčka připravit? ?? Přichystejte místo ve vašem domě nebo bytě, kde se váš miláček cítí pohodlně. Místo by mělo být teplé, útulné a mělo by ve zvířeti vzbuzovat pocit bezpečí. Během ohňostrojů zatáhněte závěsy a nechte puštěné rádio nebo televizi, aby překryly hluk ohňostrojů. Když vidíte, že se vaši mazlíčci necítí komfortně, zkuste je neutěšovat, aby se necítili ještě hůře. Vžijte se do jejich kůže, hluk ohňostroje může přesáhnout až 190 decibelů, což je o plných 110 – 115 decibelů více, než hranice 75 – 80 decibelů, nad kterou se poškozuje lidský sluch!

  31. 12. 2018 09:15 (před 2 měsíci) Zobrazit 2
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  ❓Chystáte se v pracovních dnech mezi svátky navštívit některou z našich poboček? ⚠️ Než se k nám vydáte, doporučujeme vám ovětit si na telefonním čísle vybrané pobočky, zda bude skutečně otevřená. ? Kontakty na jednotlivé pobočky najdete zde: http://csobpoj.cz/mapa

  27. 12. 2018 07:00 (před 2 měsíci) Zobrazit 4
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Děkujeme vám, klientům, za vánoční dárek, který jsme od vás dostali. ▶️ ČSOB Pojišťovna obsadila 3. místo v kategorii Pojišťovna zákazníků 2018. ? Soutěž Banka roku je nejprestižnější české ocenění retailových finančních produktů se sedmnáctiletou tradicí. Cílem Banky roku je ocenit služby a produkty, které působí v České republice a zaměřují se na drobnou klientelu.

  22. 12. 2018 10:00 (před 2 měsíci) Zobrazit 5