Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Csobpoj.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE 10%
10% sleva na cestovní pojištění od ČSOB pojišťovny
Nejvýhodnější nabídka cestovního pojištění od ČSOB nyní zahrnuje 10 % slevu na všechny uzavřené pojistky. Vyberete si cestovní pojištění pro jednotlivce, rodinu i milovníky sportů. Cestovní pojištění zahrnuje asistenční službu, krytí léčebných výloh a další krytí pro Vaši cestu bez obav.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Csobpoj.cz • vloženo 24. 06. 2016 16:34

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Csobpoj.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
AKCE SLEVA
Výhodné cestovní pojištění
Ušetřete letos na cestovním pojištění s ČSOB pojišťovnou. Interaktivní kalkulačka pojištění.
ZOBRAZIT SLEVU
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Csobpoj.cz • vloženo 26. 12. 2014 19:44

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Csobpoj.cz


+420 800 100 777
Masarykovo náměstí 1458, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí
http://csobpoj.cz
info@csobpoj.cz
https://www.facebook.com/ČSOB-Pojišťovna-678609582222825

Novinky z obchodu Csobpoj.cz


 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Dovolená mimo hlavní sezónu má svoje kouzlo. Abychom vám zářijové cestování co nejvíce zpříjemnili, k cestovnímu pojištění stále rozdáváme plný koš dárků. ⛱️? Spočítat cenu pojištění a prohlédnout si dárky můžete zde ➡️ https://kalkulacka.csobpoj.cz/cestovni-pojisteni ⬅️

  14. 09. 2018 14:30 (před týdnem) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Zimní stadion v Pardubicích už nese jméno ČSOB Pojišťovna ARENA! Podívejte se na video, jak se logo na budovu instalovalo:-)

  10. 09. 2018 15:03 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Plavková sezóna je téměř za námi, ale přesto - téma hubnutí a spalování tuků je pro mnohé z nás aktuální po celý rok. Přečtěte si článek "Jak naučit tělo spalovat tuk" podložený doporučením Phila Maffetona, výživového poradce špičkových vytrvalců a triatlonistů. ➡️ http://csobpoj.cz/blog/-/blogs/jak-naucit-telo-spalovat-tuk ⬅️

  28. 08. 2018 10:36 (před 4 týdny) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Právě teď odstartoval LowCost Race 2018, výzvový závod po Evropě s cílem projet co nejvíc míst ?, přijmout co nejvíc výzev ? za co nejmíň peněz ?. A především překonat sama sebe! ČSOB Pojišťovna je partnerem závodu, staráme se o všechny odvážlivce, které jsme po dobu závodu pojistili. Sledujte závod online na ➡️ https://sledovani.lowcostrace.com/ ⬅️ a třeba se příští rok zapojíte se svým týmem i Vy!

  03. 08. 2018 12:00 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  V loňském roce jsme řešili více než 64 000 pojistných událostí souvisejících se životním pojištěním. Proti jakým rizikům se Češi pojišťují nejčastěji? 1️⃣ trvalé následky po úrazech 2️⃣ hospitalizace 3️⃣ denní odškodnění při ztrátě výdělku. Tato rizika byla v roce 2017 zároveň také nejčastějšími pojistnými událostmi. Na nabídku životního pojištění ČSOB Pojišťovny se můžete podívat zde: http://csobpoj.cz/pojisteni/zivotni-pojisteni.

  30. 07. 2018 10:30 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Jak jsme připraveni na nepříjemné životní situace? Náš průzkum ukázal, že Češi upřednostňují pojištění svého majetku před životní pojistkou. Zatímco svůj majetek proti krádežím nebo poškození přírodními živly má pojištěno 58 % Čechů, životní pojištění má uzavřené necelá polovina (45 %) z nás. Věděli jste, že: ? 43 % lidí má zkušenost s dlouhodobým onemocněním sebe nebo někoho z rodiny? ? Každý třetí se setkal s dlouhodobým ošetřováním člena rodiny nebo se ztrátou zaměstnání na víc než půl roku? ? Polovina z nás, kteří se s těmito událostmi setkali, potvrdila, že se jim život velmi zkomplikoval. ? Každý třetí na takovou situaci nebyl materiálně připraven a neměl dostatečnou finanční rezervu. ❗ Přitom jen 23 % respondentů s žádnou podobnou událostí nemá zkušenost. Jak jste na tom vy? Máte uzavřeno životní pojištění? A z čeho máte největší obavy?

  23. 07. 2018 10:08 (před 2 měsíci) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Povaha pojišťovnictví směřuje k základnímu lidskému principu, kterým je pomoc. Denně se setkáváme s nepřízní osudu, kterou pomáháme našim klientům překonávat. Je to klíčový princip, který uplatňujeme nejen ve svém podnikání, ale i ve všech klíčových oblastech sociální odpovědnosti. Stejně jako ČSOB Pojišťovna pomáhají i ostatní ze skupiny ČSOB. O tom, kde všude se snažíme prospět, se dozvíte ve zprávě o společenské odpovědnosti skupiny ČSOB za rok 2017: ➡️ http://csobpoj.cz/documents/10332/516119/csob-csr-2017-cz.pdf/349b7771-c740-4b3b-9cdc-fc04d14b7d1a ❤️

  15. 07. 2018 18:16 (před 2 měsíci) Zobrazit 5
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Dnes pojďme společně nahlédnout pod pokličku toho, jak vznikala naše reklama na cestovní pojištění ?? Usměrnit ve studiu zvířata tak, aby dělala, co po nich režisér nebo fotograf chtějí, může být pěkná makačka. To ale neplatí pro naší hvězdnou fenku Báru, která pod dohledem své paničky zvládne i nepředstavitelné pózy. ?? To, jak výsledná reklama vypadá, můžete vidět na úvodní fotce této stránky. A spočítat cenu pojištění, se kterým se nespálíte, můžete zde: ➡️ http://csobpoj.cz/pojisteni/cestovni-pojisteni/individual-online?utm_source=facebook&utm_medium=social ⬅️

  12. 07. 2018 12:00 (před 2 měsíci) Zobrazit 0
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  V rámci dobrovolnických aktivit zaměstnanců ČSOB Pojišťovny vymyslela naše kolegyně Ája z marketingu bezva aktivitu, která baví a pomáhá zároveň – báječný výlet do zoo pro návštěvníky pardubického Denního stacionáře Slunečnice. Denní stacionář navštěvují nejen lidé, kteří neměli takové štěstí jako my, nejsou tak úplně „zdraví" a jsou odkázáni na pomoc druhých, ale také senioři, kteří sem chodí trávit čas, povídat si, číst, účastní se výletů nebo koncertů, cvičí apod. Na výlet vyrazilo celkem 60 účastníků. Jedna skupina vyrazila na SAFARI s komentovanou prohlídkou, druhá skupina imobilních, či špatně mobilních uživatelů, kteří by se do trucku nedostali, šla krmit žirafy. Poděkovat bychom chtěli všem dobrovolníkům z pojišťovny, kteří se na organizaci podíleli, a především našim novým kamarádům ze Slunečnice za skvěle strávený čas!

  04. 07. 2018 15:49 (před 3 měsíci) Zobrazit 8
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Chystáte se s rodinou na dovolenou k moři a vrtá vám v hlavě, jestli s sebou přibalit běžecké boty? ?‍♀️ Přečtěte si článek na běžeckém blogu, který vám odkryje tipy, jak ani na dovolené nepřijít o kondici.?

  04. 07. 2018 15:10 (před 3 měsíci) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  K cestovnímu pojištění nyní rozdáváme plný koš odměn. Kromě e-knih a audioknih se můžete těšit na slevy nebo poukázky od našich obchodních partnerů. ? ?️ Spočítat cenu pojištění a prohlédnout si dárky můžete zde >>> http://csobpoj.cz/pojisteni/cestovni-pojisteni/individual-online <<<

  28. 06. 2018 09:00 (před 3 měsíci) Zobrazit 1
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  V prestižní soutěži Hospodářských novin, v kategorii POJIŠŤOVACÍ INOVÁTOR, soutěží naše Pojištění psů a koček PetExpert. Budeme rádi, když nám pomůžete toto zasloužené ocenění získat. Hlasovat můžete zde >>> http://nejbanka.cz/inovatorske_kategorie/pojistovaci_inovator/nominace <<< Vám všem, kteří nám dáte své hlasy, upřímně děkujeme.

  22. 06. 2018 07:00 (před 3 měsíci) Zobrazit 0
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Ode dneška až do 30. července opět rozdáváme k cestovnímu pojištění audioknihy a e-knihy. ➡️ https://kalkulacka.csobpoj.cz/cestovni-pojisteni?utm_source=facebook&utm_medium=social ⬅️

  15. 06. 2018 08:00 (před 3 měsíci) Zobrazit 0
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  Spojení ČSOB Pojišťovny a pardubického hokeje trvá již takřka čtvrt století a nejinak tomu bude i v dalších letech. Nově ČSOB Pojišťovna propůjčí svůj název jménu domácí haly. Dynamo tak od nové sezóny bude hrát své domácí zápasy v ČSOB Pojišťovna areně.?

  22. 05. 2018 14:30 (před 4 měsíci) Zobrazit 2
 • Csobpoj.cz novinka
  Csobpoj.cz logo

  Csobpoj.cz

  K cestovnímu pojištění opět rozdáváme e-knihy a audioknihy. Rozšířili jsme nabídku titulů, díky kterým zvládnete i čekání na letadlo nebo dlouhou cestu autobusem. ➡️ https://kalkulacka.csobpoj.cz/cestovni-pojisteni?utm_source=facebook&utm_medium=social ⬅️

  03. 05. 2018 10:00 (před 5 měsíci) Zobrazit 0