Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Chefparade.cz slevový kód

Přidat kupón

AKCE SLEVA
Nové kurzy vaření se slevou
Navštivte kuchařský kurz vaření v Chefparade a naučte se vařit thajská, mexická, italská, francouzská, indická jídla nebo sushi – nejlepší kuchyně celého světa. Nyní s báječnou slevou na vybrané kurzy.
ZOBRAZIT SLEVU
aktuálně platné

100% úspěšnost

Chefparade.cz • vloženo 01. 06. 2015 13:26

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Chefparade.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 10%
10% slevový kupón za kurzy z Chefparade.cz
Navštivte kuchařský kurz vaření v Chefparade a naučte se vařit thajská, mexická, italská, francouzská, indická jídla nebo sushi – nejlepší kuchyně celého světa. Nyní s báječnou slevou 10% na všechny kurzy.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 4 měsíci

100% úspěšnost

Chefparade.cz • vloženo 03. 12. 2015 10:06

Zákaznická podpora Chefparade.cz
http://chefparade.cz

https://www.facebook.com/chefparade

Novinky z obchodu Chefparade.cz


 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Před časem jsme vyhlašovali soutěž pro malé kuchaře, kteří měli natočit videorecept. Sešla se nám krásná videa a za všechna moc děkujeme, protože byla skvělá. Výherce ale může být jen jeden a naše porota vybrala video od MŠ Hnízdo v Uněticích. Třída vyhrává dětskou party u nás ve škole vaření! Ještě jednou děkujeme všem dětem za účast a také děkujeme všem, kdo jim pomáhali :)

  19. 04. 2017 12:45 (před 6 dny) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Naše škola vaření se bude i letos účastnit Food Revolution Day. Tuhle skvělou akci vymyslel kuchař Jamie Oliver a každoročně díky ní bojuje s nevhodným stravováním dětí. V letošním roce se akce zaměřuje proti reklamě na nezdravé potraviny pro děti. Asi to všichni znáte. Oplatky plné čerstvého mléka z alpských pastvin, bonbony napuštěné ovocnou šťávou plnou vitamínů a další dobroty pro zdravý růst dětí a pevné kosti. Pojďte se přidat a ukázat dětem, že zdravé jídlo může být i dobré. Více informací a přihlášky zde: http://chefparade.cz/food-revolution-day-2017/

  12. 04. 2017 10:03 (před 2 týdny) Reagovat 1
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Pokud nemáte plány na sobotu, máme pro vás tip! V našem Chefshopu bude v sobotu probíhat ochutnávka různých druhů másel od českých výrobců, kteří vám o produktech sami povypráví. Ochutnat můžete třeba mandlové, arašídové nebo dýňové máslo a na všechny produkty v Chefshopu bude sleva 10%. Tak si udělejte výlet třeba na místní zeleninový trh a stavte se u nás!

  05. 04. 2017 11:01 (před 3 týdny) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Do školy vaření Chefparade hledáme nového parťáka do týmu, který bude zodpovědný za pořádání kurzů pro turisty, oslav a dětských party. Umíš dobře anglicky, baví tě gastro a bavilo by tě komunikovat s turisty a cestovními agenturami, které u nás domlouvají kurzy vaření pro cizince? Víš kdo je Spiderman a Frozen Elsa? Víš, co u dětí zrovna letí a rád vymyslíš party, na kterou jen tak nezapomenou? Jestli jsi na obě otázky odpověděl kladně, pak jsi to možná ty, koho hledáme! Více info zde: https://goo.gl/Yxvb0t

  03. 04. 2017 16:31 (před 3 týdny) Reagovat 13
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Přidali jsme spoustu novinek do našich dětských narozeninových party a chtěli bychom si jednu takovou oslavu zdokumentovat. A proto vyhlašujeme soutěž o dětskou párty. Účastnit se může jakákoliv třída dětí ze školky nebo školy, do které chodí děti ve věku 4-8 let. Party bude pro jednu třídu (max. 20 dětí) a bude se konat ve studiu vaření školy Chefparade v Praze v Holešovicích ve všední den. Děti si v rámci dopoledne vyzkouší uvařit svoje vlastní menu s naším šéfkuchařem a připravíme pro ně i zábavný program. Podmínky soutěže: natočte s vaší třídou videorecept, ve kterém nás děti naučí vařit své oblíbené jídlo. Naše odborná porota vybere nejlepší video a třídu pozve na party malých šéfkkuchařů :) Videa vkládejte do komentářů pod tímto příspěvkem do 14.4.2017.

  28. 03. 2017 14:40 (před 4 týdny) Reagovat 6
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Tváří se vaše dítě na první příkrmy podobně? A víte, že u nás můžete absolvovat kurz Vaření pro miminka 7-18 měsíců s lektorkou Simonou Lazzari? Naučíte se kdy, co, jak, kolik, v jaké kombinaci a proč jednotlivé potraviny dítěti nabídnout. Naučíte se připravovat vyvážené kompletní menu pro malé děti a porozumíte mnoha souvislostem. Již 27.3. v naší škole vaření Chefparade v Holešovicích. Těšíme se na vás! Přihlášky zde: goo.gl/X5ea0f

  22. 03. 2017 15:39 (před měsícem) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Jaro je ve vzduchu a my pro vás máme nový kurz sladkého pečení s Eliškou Němcovou. Naučíte se mrkvový dort s karamelem, vanilkové cupcakes s brusinkovou náplní, populární cake pops a medové velikonoční perníčky se skvělou glazurou. Tak přijďte přivítat jaro novými recepty, které se vám na Velikonoce neztratí :) Těšíme se 20.března od 18:00 v našem studiu na Žižkově! Rezervovat můžete zde: https://goo.gl/Amguee

  07. 03. 2017 11:05 (před 2 měsíci) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  VÝZVA PRO FOODIE NADŠENCE! Zájímá tě všechno ohledně jídla a na farmářských trzích a v kuchyni jsi jako ryba ve vodě? Umíš se k tomu domluvit anglicky? Přidej se k nám a ukaž turistům typické české ingredience a jídla. Na starost budeš mít skupinky 1-8 účastníků, většina prohlídek se koná v sobotu dopoledne. Dej nám o sobě vědět na kamila@chefparade.cz!

  17. 02. 2017 16:21 (před 2 měsíci) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Máme vždycky velkou radost, když nám po kurzu dáváte zpětnou vazbu a píšete, co se vám podařilo uvařit a jak se vám kurz líbil. Naposledy nás potěšil třeba tento malý kuchař, který absolvoval kurz vaření s recepty Jamieho Olivera a teď už testuje recepty na domácím poli :) Na druhé fotce jeho vlastní kuchařka, kterou mu jeho maminka nechala vyrobit k narozeninám ? ?

  16. 02. 2017 14:22 (před 2 měsíci) Reagovat 4
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Valentýn je skoro za dveřmi a my pro vás máme soutěž! Napište nám do komentářů, jak by mělo vypadat vaše vysněné 3-chodové valentýnské menu. Může to být snídaňové menu do postele i večeře o třech chodech, kterou byste si na Valentýna rádi dali se svou polovičkou. Naše odborná porota vybere nejlepší příspěvky a 14.2.2017 odměníme tři z vás. A jaké jsme si pro vás připravili ceny? 1. místo: poukaz na kurz vaření pro 2 osoby 2. místo: slušivá zástěra školy vaření Chefparade s vařečkou 3. místo: kuchařská kniha školy vaření Chefparade Těšíme se na vaše menu pro zamilované ? ?

  08. 02. 2017 10:56 (před 3 měsíci) Reagovat 2
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Víkend se blíží a pokud váháte, co připravit k večeři, vyzkoušejte třeba sushi, protože podle našeho videonávodu ho zvládne hravě každý :)

  03. 02. 2017 13:59 (před 3 měsíci) Reagovat 0
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  V našem Chefshopu probíhá jen do dnešní půlnoci akce, v rámci které pořídíte skvělé kachní, králičí i jiné teriny Rochambeau za téměř poloviční cenu. Třeba se vám něco z toho bude hodit :) Akci můžete prozkoumat zde: http://chefshop.cz/mega-akce-2/

  01. 02. 2017 10:23 (před 3 měsíci) Reagovat 3
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Na únor jsme vypsali spoustu kurzů pro nejmenší kuchaře. Probíhají vždy o víkendech od 11:00 a některé jsou vhodné pro děti již od 4 let. Rodič může dítě na kurz doprovázet zdarma. Takže pokud nemáte plány na víkend, zkuste přijít něco dobrého uvařit spolu s vašimi dětmi :) Seznam kurzů a přihlášky zde: https://goo.gl/q85gMl

  25. 01. 2017 13:03 (před 3 měsíci) Reagovat 3
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Kurz Maso, maso, maso je určen opravdovým milovníkům masa. Vidíte ty nadšené pohledy, když se dílo podaří? ??

  21. 01. 2017 09:00 (před 3 měsíci) Reagovat 1
 • Chefparade.cz novinka
  Chefparade.cz logo

  Chefparade.cz

  Dnes u nás vaří ti nejlepší z nejlepších. Šéfkuchaři z mateřské školky. Jsou malí a moc šikovní ?

  19. 01. 2017 15:34 (před 3 měsíci) Reagovat 5