Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

bux.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu bux.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 10%
10% slevový kód na vše z BUX.cz
Slevový kód Bux.cz, který ušetří 10 % z celkové objednávky.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 7 lety okomentovat

100% úspěšnost

bux.cz • vloženo 16. 10. 2017 14:43

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora bux.cz


https://bux.cz
https://www.facebook.com/buxcz

Novinky z obchodu bux.cz


 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Tradiční publikace, ve které se dočtete všechny podrobnosti o letošním mistrovství světa ve fotbale. Soupisky hráčů, analýzy zápasů a podrobný popis průběhu šampionátu doplňuje bohatá fotografická příloha. ⚽? Máte ve svém okolí nějakého fandu fotbalu? Tahle novinka ho určitě potěší: http://bit.ly/Mistrovstvi-sveta-ve-fotbale-2018

  03. 09. 2018 10:09 (před 6 lety) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Do jaké skupiny patříte vy?

  02. 09. 2018 18:11 (před 6 lety) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Před několika dny jste nám psali knihy, které vás v poslední době rozesmály. Dnes nás zajímá kniha, která vás rozplakala. Je nějaká taková? ??

  28. 08. 2018 21:29 (před 6 lety) Zobrazit 6
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  O čem je novinka Čas vlčích máků? ? Nicole vyrůstala pouze se svou matkou, o svém otci s ní nemluvila a nikdy jí ani nechyběl. Když ale těsně před čtyřicítkou otěhotní a zjistí, že její dítě může mít dědičnou genetickou poruchu, musí se vydat na výpravu proti proudu času. Jen v matčiných vzpomínkách může najít možnou léčbu pro své nenarozené dítě… http://bit.ly/Cas-vlcich-maku za 279 Kč.

  26. 08. 2018 19:35 (před 6 lety) Zobrazit 11
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  ?‍♀Soukromý detektiv Lars vyplňuje své dny sledováním nevěrníků, řešením a občas i vytvářením problémů (podle toho, za co klient zaplatí). Noci pak tráví ve společnosti krásných žen, bourbonu a černého alba od Metallicy. Jak to ale v noirových detektivkách bývá, přichází zakázka, která jeho bonvivánskému přežívání učiní přítrž a pořádně mu rozpálí půdu pod nohama.To je novinka Říkají mi Lars: http://bit.ly/Rikaji-mi-Lars-Buxcz za 179 Kč. Necháte se zlákat?

  23. 08. 2018 17:55 (před 6 lety) Zobrazit 4
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Zajímá nás... Která kniha vás naposledy rozesmála? ??

  23. 08. 2018 09:20 (před 6 lety) Zobrazit 2
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  S čím kdo zachází, s tím i schází. Známý neworleanský právník, proslulý svými styky s podsvětím, spáchal sebevraždu. Bohužel svá profesionální tajemství před smrtí sdělil poslednímu člověku, se kterým mluvil - jedenáctiletému Markovi. O chlapce se proto začne zajímat mafie, policie i novináři; zdá se, že na jeho straně je pouze jeho schopná advokátka Reggie. ? Začtete se do novinky Klient? ?

  22. 08. 2018 11:11 (před 6 lety) Zobrazit 3
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Které knihy máte ve své knihovně nejraději? ?❤

  17. 08. 2018 21:30 (před 6 lety) Zobrazit 20
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnešní hlasování alespoň pro nás není jednoduché. Co vy? Mát jasno, do které knihy se chcete začíst? (y) Láska v temné ulici - Klasická sbírka melancholických a hluboce lidských povídek od Irvina Shawa v novém vydání. Edice Pozdní sběr přináší neprávem pozapomenutá díla moderních klasiků v krásné grafické úpravě a s kvalitním překladem, tento výjimečný nakladatelský počin si určitě nesmíte nechat ujít...http://bit.ly/Laska-v-temne-ulici za 278 Kč. :o Zlomená srdce - Pořekadlo "za málo slasti, zbohatl strastí" platí pro muže všude na světě. Jako by nestačilo, že krátký, vášnivý románek s bratrovou brazilskou přítelkyní udělal z rančera Treye černou ovci rodiny. Až po třech letech se dozvídá, že jeho mladická nerozvážnost nezůstala bez následků a kdesi v Brazílii má malého syna. Rozhodne se o něj bojovat a vydává se do Jižní Ameriky, už tak komplikovanou situaci ale ještě eskaluje setkání s chlapcovou nečekaně šarmantní chůvou Alexandrou...http://bit.ly/Zlomene-srdce ze 239 Kč. <3 Tajemství růžového pokoje - Ani v pokračování historického románu z viktoriánské Anglie si mladá šlechtična Victoria neoddechne. Místo banálního, dekadentního života mezi smetánkou si vybrala dynamický vztah s novinářem Jeremym Ryderem, dobrodružství se jí ale nyní dostává až příliš. Investigativní žurnalismus nikdy nepatřil mezi nejbezpečnější povolání, zlom však přichází ve chvíli, kdy je na Jeremyho spáchán pokus o atentát. Victoria je nucená kvůli vlastnímu bezpečí opustit Británii, píše se ale rok 1907 a ve vzduchu v kontinentální Evropě panuje dusný klid před bouří. http://bit.ly/Tajemstvi-ruzoveho-pokoje za 279 Kč.

  15. 08. 2018 22:21 (před 6 lety) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  <3

  13. 08. 2018 22:30 (před 6 lety) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes je DEN LEVÁKŮ a my všechny zdravíme. Malá anketka... Kolik tady máme leváků? ?‍♂?‍♀ Ať už píšete levou, nebo pravdou rukou, my všem doporučujeme tuhle novinku: ?Než přišla bouře - Měla to být romantická výprava z dovolené na Tahiti zpět do Ameriky. Loď, na které se zamilovaný pár plavil, ale pohltil silný hurikán. Snoubenci Tami a Richard se živly bojují několik těžkých dní, pak ale Richard svou partnerku pošle do podpalubí a sám zůstane u kormidla. Když se moře uklidní a Tami se odváží vylézt na palubu, Richard je pryč. Zoufalá Tami ale netuší, že tím její útrapy zdaleka nekončí - malá loď bez motoru a plachet uvízla kdesi uprostřed Tichého oceánu. Knihu podle skutečné události napsala samotná Tami Oldham-Ashcraft.

  13. 08. 2018 09:30 (před 6 lety) Zobrazit 31
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Pošlete nám fotku té své. ??

  09. 08. 2018 19:22 (před 6 lety) Zobrazit 44
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Během následujících týdnů se BUX.cz stěhuje do rodiny MALL.cz. Jako bonus na uvítanou vyhlašujeme soutěž, do které se mohou zapojit všichni zákazníci, kteří na MALL.cz nakupují knihy. Hrajte týdně o 7×500 Kč a navíc 100 knih z LUXOR. ? Bližší informace o soutěži na MALL.cz najdete zde ➡ http://bit.ly/Leni-cteni-Mall Jak soutěžit? ⬇⬇⬇ Nakupte v naší knižní sekci http://mall.cz/knihy do 30. 9. 2018 alespoň za 500 Kč a zařaďte se tak do soutěže o celkem 63 dárkových poukázek v hodnotě 500 Kč a 100 knih z LUXOR dle vlastního výběru. Poukázky lze uplatnit na všechny nákupy na MALL.cz, a to včetně partnerského prodeje! (y)

  08. 08. 2018 17:52 (před 6 lety) Zobrazit 3
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Blesková soutěž - jen dnes! ☀️☀️☀️ Pošlete nám fotku své neděle a vyhrajte knihu Fotbal pro děti. ⚽️

  05. 08. 2018 13:48 (před 6 lety) Zobrazit 14
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Přejeme vám krásný víkend a jak jinak než s knihou. ?❤ Klidné britské městečko Merham se teprve vzpamatovává z hrůz druhé světové války, když vody starousedlické komunity rozčeří příjezd skupinky volnomyšlenkářských umělců. Zatímco u většiny konzervativních obyvatel vyvolávají rozevlátí bohémové pobouření, dvě místní dívky to k nim neodolatelně táhne. Nevědomky ale spouští lavinu událostí, která bude mít dozvuky ještě o padesát let později. To je novinka Zakázané ovoce.

  04. 08. 2018 14:01 (před 6 lety) Zobrazit 1