Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

bux.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu bux.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 10%
10% slevový kód na vše z BUX.cz
Slevový kód Bux.cz, který ušetří 10 % z celkové objednávky.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 8 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

bux.cz • vloženo 16. 10. 2017 14:43

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora bux.cz


http://bux.cz
https://www.facebook.com/buxcz

Novinky z obchodu bux.cz


 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Nejdražší kniha světa byla koupena Billem Gatesem za 30,8 milionu amerických dolarů. ? Byl to originál rukopis od Leonarda da Vinciho Codex Leicester. Která kniha je vaše nejdražší (nejvzácnější)?

  17. 06. 2018 20:26 (před 19 hodinami) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Víkend před námi, jaká kniha by to u vás vyhrála právě teď? Papíroví duchové (y) http://bit.ly/Papirovi-duchove-Buxcz za 339 Kč Exil :o http://bit.ly/exil-Buxcz za 319 Kč Déšť <3 http://bit.ly/Dest-Buxcz za 207 Kč

  15. 06. 2018 10:18 (před 3 dny) Zobrazit 21
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Doporučujeme využívat Biblioterepie každý den… pro jistotu. ;)

  13. 06. 2018 18:31 (před 5 dny) Zobrazit 5
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes je Den červených růží ??? a my se začítáme do novinky Poslední dívka. Tady malé nahlédnutí: ⬇⬇⬇ Poslední dívka - Jezídská dívka Nádija toho ve svém krátkém životě zažila více, než mnohý pamětník zlých časů. V roce 2014, když jí bylo pouhých 21 let, byla její vesnice přepadena radikály Islámského státu. Během jediného dne zavraždili všech šest jejích bratrů i její matku, Nádiju potom teroristé odvlekli do Mosulu jako sexuální otrokyni. Ze zajetí se jí podařilo uniknout a po strastiplné cestě na Západ se nyní snaží hnát iniciátory genocidy Jezídů před spravedlivý soud. Poslední dívka jsou otřesné memoáry jednoho roku, popisující zajetí ve spárech Islámského státu. Knihu koupíte tady: http://bit.ly/Posledni-divka za 240 Kč.

  12. 06. 2018 09:37 (před 6 dny) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  ?Ve válkou rozvráceném světě, kde dosud vládlo bezpráví, představují Renegáti záblesk naděje. Syndikát Renegátů, lidí se superhrdinskými schopnostmi, si vytyčil za úkol zavést do chaotického světa nový řád. Nelíbí se to snad jen zločineckým klanům, které kdysi svrhli. Nova k jednomu z takových klanů patří a touží po pomstě, na cestě za ní se ale setkává s Adrianem. Ten jí sice chce v jejím úkolu pomoci... ale také je jedním z Renegátů. ?Novinku z kategorie Young adult literatury seženete zde: http://bit.ly/Renegati za 279 Kč

  11. 06. 2018 20:17 (před 7 dny) Zobrazit 4
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Botanicum je jediné muzeum, které má otevřeno, kdykoliv se vám zachce. ??? Vystavuje ty nejkrásnější, nejexotičtější a nejpodivnější rostliny, které ohromí každého čtenáře… http://bit.ly/Botanicum-Buxcz za 400 Kč.

  10. 06. 2018 19:01 (před týdnem) Zobrazit 4
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes je Den nejlepších přátel. Označte v komenářích stejného knihomola jako jste vy. ?‍♀??‍♂

  08. 06. 2018 10:15 (před týdnem) Zobrazit 7
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Wau! Indové čtou knihy v průměru 10,7 hodin za týden, což je světový rekord. ⏳?⌛ Jaký je ten váš?

  04. 06. 2018 19:51 (před 2 týdny) Zobrazit 3
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  ?Ať už je venku jakékoli počasí, novinka Déšť vás překvapí. Sára Saudková není na literárním poli žádným nováčkem, Déšť je ale její první detektivkou. A začíná hned zostra - brutální, sexuálně motivovanou vraždou mladé ženy. Do vyšetřování se pouští pražská mordparta pod vedením inspektorky Oldřišky, bohužel se zdá, že vražda nebude ojedinělá... Stopy zločince Oldřišku zavedou do pražského podsvětí, do světa, který zůstává očím zákona dbalých občanů skrytý. http://bit.ly/Dest-Buxcz za 207 Kč.

  31. 05. 2018 18:38 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Nový čas, Johana, Osm hor a Skoncovat s Eddym B. - to jsou knihy, které vám budou dělat skvělou společnost, ať už vyrazíte kamkoliv. ;) ??? ➡Nový čas - Když se mladá učitelka Lilly počátkem dvacátého století stěhovala do Jutska, byla plná energie a plánů do budoucna. Nyní, o dvacet let později, bilancuje nepovedený vztah se starším mužem a zvažuje možnosti, které jí nabízí budoucnost. Zdá se, že ještě není všem dnům konec - ale Lilly už sama neví, jestli v sobě najde sílu a nadšení do nových začátků…http://bit.ly/Novy-cas za 200 Kč. ➡Johana - Třicet let v životě jedné dívky. I tak by se dala popsat Johana, kronika konce dvacátého století, která svou hrdinku sleduje od počátku puberty v polovině sedmdesátých let až do nedávné minulosti. Třemi dekádami, během kterých se všem občanům naší země svět obrátil vzhůru nohama, Johanu provází tři renomované české spisovatelky z generace Husákových dětí... http://bit.ly/Johana-Buxcz za 216 Kč ➡Osm hor - V Pietrově životě hrály hory vždycky ústřední roli. V horách se poznali jeho rodiče, v horách se seznámil se svým nejlepším kamarádem a zdá se, že ať už jej osud zavede kamkoliv, do cesty mu postaví i hory. Drsná krása italských hor zdatně sekunduje všem postavám, jejichž životní dráhy se protínají a kříží v banálních i dramatických životních situacích... http://bit.ly/Osm-hor-Buxcz za 200 Kč. ➡Skoncovat s Eddym B. - Syrová autobiografická výpověď mladého francouzského autora si svou otevřeností získala celý svět. Autor, jemuž bylo v době vydání knihy teprve dvaadvacet let, popisuje své neradostné dětství a dospívání, během nějž také odhaluje vlastní homosexuální orientaci. Kniha upoutala nejen svým unikátním projevem, ale také komplexními sociálními otázkami, které otevírá - především o tom, zda je vůbec možné se vymanit z vlivu prostředí a najít si vlastní životní cestu.--http://bit.ly/Skoncovat-s-EddymB-Buxcz za 216 Kč.

  30. 05. 2018 20:12 (před 3 týdny) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes uděláme radost jedné soutěžící, které vyhrává 8 krásných knih. ???? Na výhru se může těšit Radus, která nám napsala, že: "Nejlepší kniha,jakou jsem kdy četla,byla Slabikář.Díky němu jsem se naučila číst a dostala se touto cestou ke stovkám senzačních titulů." GRATULUJEME!

  29. 05. 2018 14:02 (před 3 týdny) Zobrazit 7
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Je libo sci-fi? ?Artemis - První kniha Andyho Weira, originální sci-fi Marťan, vzala svět útokem. V jeho druhé knize se děj z Marsu přesunuje na Měsíc, je to ovšem Měsíc kolonizovaný a jeho metropoli Artemis má pod palcem mafie. Poctivě se tu uživit v podstatě nedá a výjimkou z pravidla není ani mladá kurýrka Jazz. K legálním příjmům si proto musí pokoutně přivydělávat pašováním. Jednou ale přijme zakázku, která je daleko větší, než si kdy dokázala představit - a pochopitelně záhy zjistí, že se ocitla daleko mimo svou ligu… ⬇ http://bit.ly/Artemis-Buxcz za 279 Kč.

  27. 05. 2018 17:57 (před 3 týdny) Zobrazit 3
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Zítra je Svátek sousedů. A nás zajímá - půjčujete si se svými sousedy knihy? ?➡?

  25. 05. 2018 13:03 (před 3 týdny) Zobrazit 3
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes je Evropský den parků. Máte nějaký oblíbený, kam vždy rádi “zalezete” s knihou? ??

  24. 05. 2018 09:50 (před 4 týdny) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Přejeme vám nejhezčí pondělí tohoto týdne a přinášíme doporučení na knihu Tvář vody: http://bit.ly/Tvar-vody-Buxcz za 280 Kč ?Melancholický příběh o neobvyklé lásce slaví úspěchy na stříbrném plátně i na stránkách knihy. Němá uklízečka Elisa žije skromným a nijak výjimečným životem v americkém Baltimoru. Kdyby jednoho dne ve výzkumném středisku, kde pracuje, nenarazila na živý experimentální vzorek ve vodní nádrži, pravděpodobně by tak žila i dál. Ale setkání s tajemným tvorem jí převrátí svět naruby... Film podle knihy Tvář vody od režiséra Guillerma del Tora získal Oscara za nejlepší film roku 2017.

  21. 05. 2018 18:51 (před 4 týdny) Zobrazit 3