Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

bux.cz slevový kód

Přidat kupón

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu bux.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komunitní slevové kódy

KUPÓN NOVÉ
10% slevu do Bux.cz
NEOVĚŘENO Tuto nabídku přidal nepřihlášený uživatel, nemůžeme tak zaručit funkčnost slevového kódu. Co nejdříve však provedeme kontrolu.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 11 hodin

bux.cz • přidal nepřihlášený návštěvník

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 10%
10% slevový kód na vše z BUX.cz
Slevový kód Bux.cz, který ušetří 10 % z celkové objednávky.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 5 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

bux.cz • vloženo 16. 10. 2017 14:43

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora bux.cz


http://bux.cz
https://www.facebook.com/buxcz

Novinky z obchodu bux.cz


 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Míváte často dilema, do jaké novinky se začíst??❔? Pokusíme se vám rozhodování trochu ulehčit... ➡Obchodník - Bruce Cable vlastní úspěšné knihkupectví, to ale slouží pouze jako zástěrka pro skutečný zdroj jeho příjmů. Obchoduje totiž také se vzácnými tisky, občas i pokoutně a s pochybnými existencemi. Když ale naváže spolupráci s gangem, který se specializuje na loupeže uměleckých děl, ocitne se v úplně jiné lize, než kterou je zvyklý hrát. ➡Počátek - Robert Langdon opět na stopě tajemství! Tajné společnosti, šifry a hlavolamy, historické památky, vraždy a společnost krásných žen už tak nějak neoddělitelně patří k životu nejakčnějšího profesora symbologie. Tentokrát je Langdon na stopě průlomovému vědeckému objevu, který měl na vernisáži představit miliardář Edmond Kirsch, Langdonův přítel a bývalý student. Během slavnostního večera je ale Kirsch zavražděn a Langdon se spolu s ředitelkou Guggenheimova muzea, kde se akce konala, vydává po stopách Kirschova projektu. Netuší ale, že zákeřný vrah už začal pátrat na vlastní pěst... — Products shown: Počátek.

  22. 03. 2018 10:45 (před 2 hodinami) Zobrazit 6
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Dnes je PRVNÍ JARNÍ DEN. I když to venku moc jarně NEVYPADÁ, tak nás zajímá jedna věc.? Jakou knihou toto barevné roční období zahájíte? ???

  20. 03. 2018 10:36 (před 2 dny) Zobrazit 2
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Jste skvělí! Zase jste bez zaváhání poznali všechny knihy. (y) A my vybíráme 2 šťastlivce. ;) 1. místo Jana Ř. 2. místo - Marky B. GRAUTULUJEME! — Products shown: Cizinec.

  19. 03. 2018 20:15 (před 3 dny) Zobrazit 4
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Hlasování pro dnešní den je tady. Tak kterou? Stín větru (y) Dům špionů <3 Zrádné srdce :o — Products shown: Stín větru and Sům špionů.

  16. 03. 2018 10:12 (před 6 dny) Zobrazit 7
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Jaké roční období máte nejradši? ???❄ Kniha Žijte ve své zahradě od známého zahradního architekta Ferdinanda Lefflera vám přinese spoustu zajímavých tipů a inspirace: http://bit.ly/Zijte-ve-sve-zahrade-Buxcz za 480 Kč.

  15. 03. 2018 19:19 (před 7 dny) Zobrazit 0
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Zajímá nás, kterou knihu máte rozčtenou právě teď? ?

  14. 03. 2018 20:40 (před týdnem) Zobrazit 9
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  ?Tak tenhle atlas potěší malé i velké. Užijte si spolu s dětmi úchvatné turné po 20 nejkrásnějších a nejzajímavějších metropolích světa. ? Atlas velkých měst celého světa seženete tady: http://bit.ly/Atlas-vekych-mest-celeho-sveta za 280 Kč.

  13. 03. 2018 19:25 (před týdnem) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Pokud jste neuspěli v soutěži Poznej knihu, tak tady máte druhou šanci. ;) FORMOU SOUKROMÉ ZPRÁVY nám napište, jaké knihy před vámi ukrýváme. (Odpovědi pod příspěvkem budeme mazat). Víte, nevíte? Dejte nám vědět pomocí emoji. <3 :o Co můžete vyhrát: 1. místo - 3 knihy z ukrývaných titulů 2. místo - 2 knihy z ukrývaných titulů Výherce zveřejníme 19. března, pravidla soutěže najdete tady: http://bit.ly/Breznova-soutez-poznej-knihu2

  12. 03. 2018 19:56 (před týdnem) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Soutěž Poznej knihu je za námi. Téměř všichni jste ukryté knihy správně poznali. (y) A kdo vyhrál? 1. místo: Iva B. 2. místo: Gábi T. GRATULUJEME! ? — Products shown: Nebojte se jídla, Moskva, Moře inkoustu a zlata - Čtenářka and Nejtemnější hodina.

  12. 03. 2018 11:37 (před týdnem) Zobrazit 16
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Už máte připravené knihy, na cestu do práce či školy? ?? Které to jsou? — Products shown: Tvůj perfektní rok and Lagom - Tajemství spokojeného života.

  11. 03. 2018 19:41 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Máme pro vás další hlasování. Jaká kniha by u vás vyhrála? ✴✴✴ Relikvie (y) Pokud se pohybujete ve společnosti překupníků na černém trhu, musíte počítat s určitým rizikem. A co teprve pokoutní obchod s magickými relikviemi... Když se Angelin přítel Vincent jednoho dne nevrátí z práce, začne po něm pátrat. Už zkraje tuší, že stopy ji zavedou mezi velmi nebezpečné lidi. Když proniká do hlubin londýnského podsvětí, brzy zjistí, že se nejedná jen o lidi… Knihu Relikvie seženete tady: http://bit.ly/Relikvie za 288 Kč. ✴✴✴ Dívka na kusy <3 Charlotte neměla snadný život. I když je jí teprve osmnáct, přišla skoro o všechny blízké. Navíc se zdá, že pokaždé, když se odváží někomu otevřít, skončí jen se znovu zlomeným srdcem. Přesto ale hledá naději a cestu zpět od okraje propasti. Tato kniha není jen psychologický román, ale také silná, srdceryvná a dojemná zpověď dospívající dívky. Knihu koupíte tady http://bit.ly/Divka-na-kusy za 339 Kč. ✴✴✴ Tvář mojí dcery :o Trvalo to osmnáct let, ale zdá se, že se Simone a Mattovi podařilo konečně smířit s únosem dcery. Tu tehdy, ještě jako nemluvně, kdosi unesl - a už ji nikdy nespatřili. Bolest ze společné ztráty sice poznamenala jejich manželství, ale postupem času si spolu vybudovali nový život. Nyní je ale kontaktovala mladá žena jménem Grace, která tvrdí, že má o jejich dceři důvěrné informace. Zdá se, že by (na rozdíl od nespočetných podvodníků, kteří jim volali doposud) mohla mít pravdu; ale ta pravda nejspíš nebude příjemná… Knihu seženete za 224 tady: http://bit.ly/Tvar-moji-dcery-Buxcz

  09. 03. 2018 13:05 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  A že ty kombinace často stojí za to. ??

  06. 03. 2018 18:35 (před 2 týdny) Zobrazit 9
 • bux.cz novinka
  bux.cz logo

  bux.cz

  Stýskalo se vám po poznávací soutěži? Slavíme březen měsíc knihy, takže tady je. Těšit se můžete na tři kola! Kolo první: FORMOU SOUKROMÉ ZPRÁVY nám napište, jaké knihy před vámi ukrýváme. ????? (Odpovědi pod příspěvkem budeme mazat). Víte, nevíte? Dejte nám vědět pomocí emoji. <3 :o Co můžete vyhrát: 1. místo - 3 knihy z ukrývaných titulů 2. místo - 2 knihy z ukrývaných titulů Výherce zveřejníme 12. března, pravidla soutěže najdete tady: http://bit.ly/Breznova-soutez-Poznej-knihu

  05. 03. 2018 20:29 (před 2 týdny) Zobrazit 0