Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Blendea.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 100 Kč
10 0 Kč slevový kód na objednávku z Blendea.cz
Při objednávce na Blendea můžete nyní na Blendea.cz ušetřit 100 Kč. Stačí v objednávce zadat tento slevový kód.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Blendea.cz • vloženo 08. 04. 2017 19:04

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Blendea.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

KUPÓN 10%
10% slevový kód na objednávku z Blendea.cz
Při objednávce sypké směsi Blendea SUPERGREENS můžete nyní na Blendea.cz ušetřit 10%. Stačí v objednávce zadat tento slevový kód.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Blendea.cz • vloženo 19. 12. 2016 04:23

KUPÓN 10%
100 Kč slevový kód na objednávku z Blendea.cz
Při objednávce sypké směsi Blendea SUPERGREENS můžete nyní na Blendea.cz ušetřit 100 Kč. Stačí v objednávce zadat tento slevový kód.
ZOBRAZIT KUPÓN
aktuálně platné okomentovat

100% úspěšnost

Blendea.cz • vloženo 19. 12. 2016 04:20

Další slevové kódy

Kupóny, kterým pravděpodobně vypršela platnost.
KUPÓN 25%.
25% slevový kód na objednávku z Blendea.cz
Slevový kód k příležitosti slevové akce "BLACK FRIDAY" do eshopu Blendea.cz, který zlevní celou Vaši objednávku o 25 %. Slevový kód platí pouze od 23. 11. 2018 do 25. 11. 2018.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 8 měsíci okomentovat

100% úspěšnost

Blendea.cz • vloženo 20. 11. 2018 14:12

KUPÓN 105 Kč
4 EUR slevový kód na nákup na Blendea.cz
Získejte slevu ve výši 105 Kč na Váš libovolný nákup v eshopu Blendea.cz. Stačí zadat tento slevový kód v košíku.
ZOBRAZIT KUPÓN
platnost vypršela před 2 lety okomentovat

100% úspěšnost

Blendea.cz • vloženo 19. 10. 2017 10:38

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Blendea.cz


+420 607 657 370
eMarkest, s.r.o., Olšanská 55/5 130 00, Praha 3
https://blendea.cz
info@blendea.cz
https://www.facebook.com/blendeacz

Novinky z obchodu Blendea.cz


 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Komáři nejčastěji létají kolem řek, vodních ploch a v lesích. Častokrát zavítají domů a my máme na těle několik dnů nechtěný svědivý suvenýr. Na štípance pomůže těchto 6 osvědčených tipů ? Máte i vy nějaké tajné doporučení?

  18. 07. 2019 14:40 (před 3 hodinami) Zobrazit 2
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Díky enzymu bromelin ananas údajně velmi efektivně pomáhá odbourávat tukové zásoby. Takže si tak říkáme, že právě během plavkové sezóny je skvělé si připravit tohle ? smoothie plné vitamínu C ? Vyzkoušíte? >>https://blendea.cz/letni-ananasove-smoothie/

  16. 07. 2019 09:25 (před 2 dny) Zobrazit 1
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  BLENDEÁCKÝ EKO TIP č. 7 Naše Martička nám vždy připomíná: "Když vyhodíte PETku do plastů, ještě to není úplně odpad, něco se z toho vyrobí. Když ji hodíte do popelnice, je to odpad hnedka "☝️

  14. 07. 2019 11:00 (před 4 dny) Zobrazit 2
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Letní strašák v podobě zánětu močáku trápí mnoho ?‍♀️?‍♀️, ale i ?‍♂️?‍♂️. Letos to nepodceňte a dbejte na prevenci, vyplatí se ? Přečtěte si další praktické rady a tipy >> https://blendea.cz/zanet-mocoveho-mechyre/

  10. 07. 2019 10:00 (před týdnem) Zobrazit 6
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Napadlo vás někdy, jak vypadá běžný den čtyřčlenné rodiny, která má doma nezvaného hosta - ALS, amyotrofickou laterální sklerózu? ⁠⁠Deniska, manželka Vládi Mikuláše, nás nechala nahlédnout do svého běžného dne: ⁠ "Běžně vstávám jako první kolem 6h a připravuju snídani pro děti a oběd pro Vládíka a další věci. Pak vstávají děti, takže se vše točí kolem nich, Vládík zatím čeká v posteli. Odcházíme kolem 9h (pozdní příchody nám naštěstí ve školce promíjejí ?, předtím Vládíka posadím, obléknu a připravím mu vše na celý den. Většinou zůstává do 17h sedět u stolu (představte si, že musíte sedět 8hod. na jednom místě, na jedné židli a nemůžete se zvednout, poškrábat, nic si podat apod., je neuvěřitelnej jak to zvládá a ani si nestěžuje). Já chodím do práce od 10-16h, mezi prací občas vyřizuju různou administrativu jako žádost o příspěvky, pomůcky, terapeuty apod. Pak zas vyzvednu kluky ze školky a jdeme na kroužky nebo někam na hřiště apod. A pak domů zas připravit večeři, všechny umýt a dát spát. To už většinou já sotva chodím ? Odpočívám v práci ? a v noci tvrdě spím".⁠ ⁠ ⁠Přečtěte si celý rozhovor na blogu: >> http://blendea.cz/fb-rozhovor-vladamikulas Najdete ho na konci stránky. A pokud si během července koupíte jakýkoliv Blendea balíček a použijete kód >> provladu <<, získáte slevu 10 % na celou objednávku a my za vás Vláďovi pošleme 50 Kč na zdravotní pomůcky. #blendeafamily #spolecneprotibezmoci

  08. 07. 2019 11:00 (před týdnem) Zobrazit 6
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  BLENDEÁCKÝ EKO TIP č. 6 Kapající kohoutek nás může připravit nejen o nervy, o spoustu peněz, ale také o zbytečně vyplácané množství vody. Ať už bydlíme v bytě, nebo v rodinném domě, je třeba čas od času udělat nějaké drobné opravy ?

  07. 07. 2019 12:00 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Znáte Lucumu? Je to tropické ovoce, které se k nám dostává výhradně v podobě sušeného prášku. Jde o plody stromu o velikosti avokáda. Strom Pouteria lucume najdeme v andských oblastech Peru, Chille a v Ekvádoru, ve výšce od 1 000 do 2500 m. n. m. ⁠ ⁠ Prášek z lucumy chutí připomíná vanilku, karamel a oříšky v kombinace s javorovým sirupem :) Má tedy velmi příjemnou sladkou chuť. Struktura obsažených sacharidů z ní dělá zdravé přírodní sladilo a ideální palivo pro lidský organismus ? ⁠ A nějaká ta zajímavost ? lucuma se doposud nestala předmětem mnoha vědeckých studií...ale jedna zajímavost je přeci jen potvrzená. Olej z jader lucumy díky svému složení podporuje regeneraci tkání po zranění. Proto má tento olej své opodstatnění nejenom v medicíně při hojení nejrůznějších kožních poranění, ale také v kosmetické péči ?‍? Přečtěte si víc: https://blendea.cz/lucuma/ ⁠ Jsme rádi, že právě lucuma je součástí našeho SUPERPROTEINU ?

  05. 07. 2019 09:28 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Čeká vás zahradní párty s přáteli a přemýšlíte, čím hosty krom grilovaných dobrot pohostíte? Palačinkový dort vás zachrání ? Nezapomeňte včas pořídit všechny ingredience >>https://blendea.cz/proteinove-palacinky/

  03. 07. 2019 11:00 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Rodina by měla držet při sobě. Jsme #blendeafamily a tento měsíc opravdu pomáháme ? Prosím, čtěte dál ? Vláďovi Mikulášovi diagnostikovali neléčitelnou nemoc ALS - amyotroficku laterální sklerózu. Nemoc bývalému fyzioterapeutovi, učiteli jógy a duševní rovnováhy, masérovi české fotbalové i futsalové reprezentace nezabraňuje prožívat šťastný život plný radosti a úsměvů ☺️ Vláďa je báječný člověk a my chceme jemu i celé rodině život s nemocí usnadnit. Vzhledem k aktuálnímu vývoji ALS je potřeba zařídit schodolez, protože Vládík nemá bezbariérový vchod domů. Bude také potřeba zajistit speciální elektrický vozík, který Vláďovi i celé rodině dává alespoň trochu svobody v pohybu. A teď to nejdůležitjěší, JAK MŮŽETE POMOCI VY? Z každé objednávky s kódem >> provladu << za vás Vláďovi pošleme 50 Kč na potřebné pomůcky. Vy si tak můžete doplnit zdravé zásoby se slevou 10 % se skvělým pocitem, že Vaše objednávka pomohla. Přečtěte si víc informací o Vláďovi, ALS i o tom, jak celá tahle akce vznikla: http://blendea.cz/provladu

  01. 07. 2019 13:00 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  A je to venku! Blendea má úplně nový web >> https://blendea.cz/ << ? A protože oslavujeme radostnou novinku, obdarujeme 2 z vás balením SUPERGREENS ? Jak na to? Proklikněte se na nový web, prohlédněte si ho a do komentáře napište, co se vám líbí a v čem vidíte pokrok ?V úterý 2. 7. 2019 po 12:00 vybereme 2 štastlivce, které odměníme ?

  28. 06. 2019 08:16 (před 3 týdny) Zobrazit 6
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Dovolená u moře se blíží a vám se honí hlavou, jak nachytat co nejvíc bronzu? Zejména v létě se navyšuje poptávka po pilulkách s beta-karotenem, které slibují snadnější a déle trvající opálení ? Snědší pokožka je způsoba právě ukládáním beta-karotenu v organizmu. Pokud letos nechcete vyhazovat balík peněz z okna a toužíte po tmavším odstínu, do jídelníčku zařaďte potraviny, které jsou na beta-karoten přirozeně bohaté?

  21. 06. 2019 07:00 (před 4 týdny) Zobrazit 2
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Všeobecným základem snídaně je vyvážený poměr bílkovin (10-15 %), tuků (25-30 %) a sacharidů (55 – 60 %). Inspirujte se v našem receptu na Overnight oats anebo si rovnou pořiďte snídaňový SUPERBALÍČEK za mimořádně sníženou cenu 799 Kč. Navíc, jako ? vám pošleme bambusová brčka >> http://blendea.cz/snidanovy-balicek-akce Pozor, už jen do 20. června, 23:59!

  19. 06. 2019 07:30 (před 4 týdny) Zobrazit 1
 • Blendea.cz novinka
  Blendea.cz logo

  Blendea.cz

  Dnes poněkud z ostra a bez omáčky: Sepsali jsme článek 10 snídaňových mýtů aneb proč jsou instagramové snídaně tak trochu blbost. Začněte konečně snídat rozumně a přečtěte si článek, který vám řekne, JAK NA TO: >> http://blendea.cz/ig-proč-jsou-instagramove-snidane-blbost <<

  17. 06. 2019 13:46 (před 4 týdny) Zobrazit 0