Přihlásit se

Vítejte na Slevhouse.cz. Níže se můžete přihlásit.

Registrace

Připraven na ty nejlepší slevy? Pojďme na to!

Obnova hesla

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové.

Bambule.cz slevový kód

Přidat kupón

KUPÓN 20%
20% slevový kód na objednávku z Bambule.cz
Veškerý sortiment s tímto kódem pořídíte na Bambule.cz se slevou 20 %. Neplatí na sortiment značky Lego.
ZOBRAZIT KUPÓN
vyprší za 3 hodiny okomentovat

100% úspěšnost

Bambule.cz • vloženo 15. 05. 2018 13:58

PRO VÁS pro vás
Nenech si uniknout nové slevové kupóny do obchodu Bambule.cz!

Jakmile se objeví nový kód do tohoto obchodu, obdržíš ho jako první na email. Žádný spam, notifikace můžeš kdykoli zrušit.

Komentáře

Máte-li otázku k výběru zboží, objednávce nebo slevě či slevovému kódu, neváhejte zde položit Váš dotaz. Díky přímé spolupráci s většinou obchodů Vám můžeme s čímkoli pomoci. Odpověď na Váš dotaz obdržíte také na emailovou adresu, a to obvykle během několika desítek minut.

Zákaznická podpora Bambule.cz


+420 725 331 122
ALLTOYS, spol. s r.o., Na rybníčku 1364/12, 12000 Praha 2 - Nové Město
http://bambule.cz
ebambule@alltoys.cz
https://www.facebook.com/hrackybambule

Novinky z obchodu Bambule.cz


 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Soutěžte s Království hraček Bambule o krásný kostým Disney Princess Belly (dětská velikost M). ❤️ Vyfoťte fotku na téma „jako princezna“ a nahrajte na Facebook Království hraček Bambule nebo Instagram #kralovstvihracekbambule. ? Nezapomeňte přidat hashtag #jakodisneyprincezna. Ze všech fotografií vybereme pět nejlepších, ze kterých vy hlasováním určíte celkového vítěze. Soutěžit můžete od 5. do 20. 5. ??? Kompletní pravidla: https://bit.ly/2HOykx0

  10. 05. 2018 11:03 (před týdnem) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Třetí soutěžní týden soutěže s Disney Channel Česká republika & Království hraček Bambule se štěstí usmálo na tyto vylosované výherce ? Už teď se můžou těšit na svou panenku Disney Princess. ❤️ Nevyhráli jste, nevadí? Máte ještě poslední možnost tento týden na http://bambule.cz/disneysoutez ??? Poslední soutěžní týden je v plném proudu! - - - - - - - - - - Pravidla soutěže: http://bambule.cz/pravidla-souteze-s-princeznou-locikou

  09. 05. 2018 20:45 (před 2 týdny) Zobrazit 2
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  SOUTĚŽ pro členy Klub Království hraček: ? Vymyslete originální jméno pro nově narozeného malého klokánka a vyhrajte rodinnou vstupenku do Farmapark Soběhrdy, nebo plyšové hračky s motivem klokánka. ? Soutěžní formulář, pravidla i možnost se registrovat do klubu najdete zde: http://kralovstvi-hracek.cz/klokaneksoutez#kkh ???

  09. 05. 2018 09:48 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Pobyt v Alpách a další skvělé ceny můžete vyhrát ve velké soutěži pro zákazníky Klub Království hraček s novým katalogem Království hraček Bambule! ?Přihlaste se do soutěže i vy na https://stjohann-bambule.eu/ ?️

  09. 05. 2018 09:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Už je do středy 9. 5. můžete v rámci SLADKÝCH SLEV nakoupit na eshopu Království hraček Bambule v akci 3 + 1 zdarma! ?Nejlevnější položku dostanete zadarmo. Jak bude vypadat váš výhodný balíček? ? http://bambule.cz

  08. 05. 2018 08:30 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Nákup v prodejnách Království hraček Bambule se vyplatí! ? Nakupte za více než 199 Kč a získáte možnost nakoupit další skvělé hračky za zvýhodněné ceny! ?

  07. 05. 2018 18:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  SOUTĚŽ o tablet a další ceny s Disney Channel Česká republika a Království hraček Bambule pokračuje. ❤️ Nová soutěžní otázka k seriálu NA VLÁSKU na vás už čeká na našem webu: http://bambule.cz/disneysoutez ??? Výherci z minulého týdne budou vyhlášeni již brzy!

  07. 05. 2018 08:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Na eshopu Království hraček Bambule právě probíhá v rámci SLADKÝCH SLEV jedinečná akce 3 + 1 na vše. ? Nakupte libovolné čtyři položky a nejlevnější máte ZDARMA! ? Akce platí jen do středy 9. 5. na eshopu http://bambule.cz ???

  06. 05. 2018 08:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Soutěžte s Království hraček Sparkys a Království hraček Bambule o krásný kostým Disney Princess Belly (dětská velikost M). ❤️ Vyfoťte fotku na téma „jako princezna“ a nahrajte na Instagram #kralovstvihraceksparkys nebo #kralovstvihracekbambule. ? Nezapomeňte přidat hashtag #jakodisneyprincezna. Ze všech fotografií vybereme pět nejlepších, ze kterých vy hlasováním určíte celkového vítěze. Soutěžit můžete od 5. do 20. 5. ??? Kompletní pravidla: https://bit.ly/2HOykx0

  05. 05. 2018 08:00 (před 2 týdny) Zobrazit 3
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  LEGO Jurský svět exkluzivně v Království hraček Bambule! ?Nechte se sežrat jedinenčou nabídkou stavebnic k novému filmu Jurský svět. ?Kompletní nabídka na http://bambule.cz/lego-jursky-svet-3 ???

  04. 05. 2018 08:00 (před 2 týdny) Zobrazit 0
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  SOUTĚŽ pro členy Klub Království hraček: ? Vymyslete originální jméno pro nově narozeného malého klokánka a vyhrajte rodinnou vstupenku do Farmapark Soběhrdy, nebo plyšové hračky s motivem klokánka. ? Soutěžní formulář, pravidla i možnost se registrovat do klubu najdete zde: http://kralovstvi-hracek.cz/klokaneksoutez ???

  03. 05. 2018 13:15 (před 2 týdny) Zobrazit 1
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  Druhý týden soutěže s Disney Channel Česká republika & Království hraček Bambule je za námi. Zde je seznam vylosovaných výherců. ? Už teď se můžete těšit na svou panenku Disney Princess. ❤️ Nevyhráli jste, nevadí? Nová soutěžní otázka už teď na našem webu: http://bambule.cz/disneysoutez ??? Další soutěžní týden je v plném proudu! - - - - - - - - - - Pravidla soutěže: http://bambule.cz/pravidla-souteze-s-princeznou-locikou

  03. 05. 2018 12:58 (před 2 týdny) Zobrazit 6
 • Bambule.cz novinka
  Bambule.cz logo

  Bambule.cz

  VYHRAJTE VSTUPENKY pro celou třídu na předpremiéru filmu JURSKÝ SVĚT 20. 6. v síti kin Cinemart. ? Natočte krátké video (max. do 1 minuty), kde nás vtipně a originálně přesvědčíte, proč právě vy byste měli vstupenky vyhrát. ? Video zašlete na adresu info@alltoys.cz do 31. 5. ? Vítěze vyhlásíme 6. 6. a nejlepší videa zveřejníme na našem Facebooku. - - - - - - - - - - Kompletní pravidla soutěže na https://bit.ly/2qL6d75 ???

  02. 05. 2018 08:00 (před 3 týdny) Zobrazit 1